LOKACE.CZ : Grandhotel Zvon

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Grandhotel Zvon

České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II. 90/28
Grandhotel Zvon je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v srdci Českých Budějovic. Prošel řadou náročných rekonstrukcí, díky kterým uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a to nejen v oblasti ubytovacích a gastronomických služeb, ale také v oblasti nabídky meetingových resp. konferenčních služeb. Hotel nabízí reprezentativní konferenční a společenské prostory pro Vaše akce, jednání, semináře, konference a uvítací večírky.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Gourmet Symphony: 50, Restaurace Zvon: 40, Sál Mozart: 120, Salonek Bohemia: 40 osob
Kontakt: 381 601 601 / ghz@hotel-zvon.cz
URL: http://www.hotel-zvon.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, galavečer, koncert, ples

<Ubytování: Grandhotel Zvon nabízí ubytování v 65 pokojích kategorie Executive Suite, Junior Suite, Executive, Business a Standard s celkovou kapacitou 130 osob.Vybavení pokojů: koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky, telefon s přímou volbou, TV, sejf, minibar, vysokorychlostní internet. V hotelu je k dispozici také hlídaná garáž s kapacitou 40 míst.

Z našeho portfolia Vám můžeme nabídnout: - pivní večery s tradičními českými pokrmy a lidovou hudbou, galavečery s programem a taneční či poslechovou hudbou, večery rybích specialit, zabíjačkové hody, ochutnávky doutníků, ochutnávky vína, lekce kuchařského čarování

Dále pro Vás v objektu hotelu můžeme zajistit služby: masážního, kosmetického a kadeřnického salonu, business centra, autopůjčovny, partnerských tureckých a orientálních lázní.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace viz. tel/email

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Přímo v centru města

Služby:
Cateringové zázemí týmu kuchařů exklusivního restaurantu Gourmet Symphony. Na základě osobního jednání Vám sestavíme menu či raut přesně podle Vašich požadavků.

Vybavení:
Technické vybavení: plátno, zpětný projektor, flipchart, dataprojektor, ozvučení + jeden mikrofon, řečnický pult, internet 512 Kb/s, technická obsluha.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.