LOKACE.CZ : Konferenční prostory


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Univerzitní kino Scala

Brno, Moravské náměstí 3
Univerzitní kino Scala, které se nachází v samotném centru Brna, nabízí své prostory pro pořádání konferencí, přednášek a kulturních událostí. K dispozici je sál s balkónem, rozlehlé dvoupatrové foyer a profesionální konferenční technika včetně kinoplátna s projekční plochou 11,4 x 4,8 m. Kapacita sálu činí 475 míst (po uzavření balkónu 332 míst). V objektu se nachází kavárna, která poskytuje cateringové služby.
Kapacita prostor pro akce: 451-500
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Sál: 475 osob
Kontakt: 721 575 746 / dimitrov@rect.muni.cz
URL: http://www.muni.cz/scala


Francouzský institut v Praze

Praha 1, Štěpánská 35
Využijte nabídky Francouzského institutu v Praze, který disponuje zajímavými prostory k pronájmu ve svojí historické budově v Praze ve Štěpánské ulici 35, Praha 1. Prostory mají skvělou dostupnost MHD (stanice metra - Můstek či Muzeum).

Mezi naše nabízené prostory k pronájmu patří učebny o průměrné rozloze 22 m2, kinosál, galerie a místnost v 5.patře s nádherným výhledem.

Pro běžné občerstvení či místo s možností realizace firemního večírku patří Café 35 v přízemí Francouzského institutu, které je otevřeno od pondělí do soboty a nabízí výběr jídel i denní menu z frankofonních specialit. Dále možnost objednat si catering pro různé akce.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 203 osob, Galerie 35: 130m2, 5 učeben: 22m2, 5.patro: 206m2
Kontakt: 221 401 022 / katerina.neveceral@ifp.cz
URL: http://www.ifp.cz/Location-d-espaces


Chvalský zámek

Praha 9, Na Chvalské tvrzi
Chvalský zámek je po staletí vnímán jako dominanta původní obce a historicky přirozené centrum. Po náročné a citlivé rekonstrukci, která snoubí moderní prvky s historií splňuje Chvalský zámek i ty nejnáročnější požadavky na vybavení a provoz. Prostory Chvalského zámku slouží nejen pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je též pronajmout pro konání různých akcí jako např. firemních prezentací, seminářů a školení, večírků, svateb či narozeninových oslav. Je zde rovněž možno zajistit koncert či divadelní představení na přání našich klientů. Všechny místnosti zámku jsou připojeny na internet (včetně sklepních prostor), multifunkční sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem i roletami pro zatemnění místnosti. K vybavení zámku patří i mobilní letní scéna na nádvoří (jeviště s hledištěm pro cca 100 diváků), plně vybavená ozvučovací a osvětlovací technikou.
Kapacita prostor pro akce: 15-200 osob
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál 3.NP: 50, Modrý salónek 3.NP: 15, VIP salónek 3.NP: 15, Nádvoří 1.NP: 150-200, Kočárovna 1.NP, Sklep 2.PP: 15, Výstavní prostory: 60-80, Špejchar sál 3.NP: 80, Špejchar 2.NP/L: 60-80, Špejchar 2.NP/P: 40-50 míst
Kontakt:


Nové Adalbertinum

Hradec Králové, Velké náměstí 32
Komplex Nové Adalbertinum, který v sobě zahrnuje hotel, kongresové centrum a restauraci, se nachází v historickém centru Hradce Králové. Hotel, kongresové centrum a restaurace jsou moderně vybaveny, např. je zde k dispozici bezbariérový přístup či internet na pokojích. Prostory Nového Adalbertina nabízí hostům moderně vybavené pokoje, rozmanitou nabídku konferenčních prostor, které jsou vhodné pro všechny typy firemních a soukromých pronájmů. Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín.
Kapacita prostor pro akce: 60 - 400
Kapacita (lůžek): 66
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál 270, Malý sál 120, Salonek I. 60, Salonek II. 60, Refektář 120
Kontakt: 495 063 111 / info@noveadalbertinum.cz
URL: http:///www.noveadalbertinum.cz


Grund Resort Golf and Ski****

Mladé Buky, Mladé Buky 445
Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Našim hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny, velkou devizou hotelu je rovněž možnost zajištění konferenčních akcí ve vlastním sále. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou. Náš čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s příjemnou a pohodovou atmosférou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 56
Kapacity jednotlivých prostor: Meeting room: 50 - 80 osob, VIP Room: 8 osob
Kontakt: 499 421 950 / reception@grundresort.cz
URL: http://www.grundresort.cz/cs


Betlémská kaple

Praha 1, Betlémské nám. 4
Betlémská kaple je národní kulturní památkou a prvním kazatelským chrámem v Evropě s více než 590 letou historií. Slavnostní aula je využívána pro pořádání významných společenských a vědeckých akcí. Je zde možno poskytovat i gastronomické služby. Historické prostory Lapidária se nacházejí v suterénu Betlémské kaple. Jsou vhodné k pořádání výstav, vernisáží a kulturních a společenských akcí. Netradiční prostor foyer je vhodný pro menší školení, semináře, rauty, večírky.
Kapacita prostor pro akce: 501-600
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Aula (divadelní usp.): 550, Svatováclavský sál (divadelní usp.): 70, Lapidárium (rautové): 250 osob
Kontakt: 224 248 595 / betlem@suz.cvut.cz
URL: http://www.suz.cvut.cz/ostatni/betlemska-kaple


Masarykova kolej

Praha 6, Thákurova 1
Masarykova kolej se nachází v blízkosti metra A - Dejvická. Je situována blízko historického centra Prahy s výborným spojením na letiště, tedy na ulici Evropská cca 15 minut od letiště Ruzyně. Pro pořádání konferenci je k dispozici - Kongresový sál, Salónek, Galerie. Dále je možné využít velice příjemné prostředí Akademické restaurace s přilehlým salónkem a pro after party je více než vhodné využít Studentský klub. Masarykova kolej nabízí komplexní služby v oblasti ubytování, stravování, cateringu.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 104
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 300, Salonek Kongresového sálu: 100, Galerie kongresového sálu: 70, Akademická restaurace: 200, Salonek akadem. restaurace: 60 osob
Kontakt: 233 051 111 / masaryk@suz.cvut.cz
URL: http://www.masarykovakolej.cz/


ČVUT Výpočetní a informační centrum Praha 6

Praha, Šolínova 7
Školící a konferenční prostory se nacházejí v nově zrekonstruovaném podkroví v budově ČVUT na Vítězném náměstí v blízkosti stanice metra Dejvická. Prostory jsou variabilně uspořádatelné podle potřeby: učebna (6 řad stolů a židlí, kapacita 36 osob), seminář (2 bloky stolů se židlemi kolem, kapacita 25 osob), konference (sezení kolem velkého stolu, kapacita 26 osob) a kulatý stůl ( kapacita 30 osob). Ve všech variantách je k dispozici vybavení se dvěma plátny a projektory a kompletní ozvučení.
Kapacita prostor pro akce: 30
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Školící a konferenční místnost: 30 osob
Kontakt: 224 358 424 / Krupova@vc.cvut.cz
URL: http://www.civ.cvut.cz/info/info.php?&did=752


A studio Rubín

Praha 1, Malostranské nám. 9
A studio Rubín vlastní prostory pro vaší firmu vhodné k uspořádání firemní akce, večírku, školení, prezentace apod. Nachází se na Malostranském náměstí v historické části Prahy. Prostory se skládají z těchto částí: Rub-inn bar s kapacitou 50 míst k sezení, Cherubín kavárna s kapacitou 30 míst k sezení a velký sál s kapacitou až 100 míst (ne všechny místa k sezení). Prostory jsou vybaveny osvětlovací a zvukovou technickou, promítacím plátnem aj. Můžete se těšit na příjemnou obsluhu a vynikající atmosféru. Jako 2.kontakt na Studio Rubín můžete využít - 731 502 223
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Divadelní sál - divadlo: 70 míst k sezení, koncert: 100 míst (některé k stání), bar: 50 míst, kavárna: 30 míst
Kontakt:


Hotel Adeba***

Praha 8, Pernerova 16
Hotel Adeba*** nedaleko historického centra Prahy je pro vás připraven za velmi příznivých podmínek poskytnout 2 variabilní, standartně vybavené školící sály, které je možno propojit až do celkové kapacity 80 osob pro vaše firemní či soukromé setkání. Tato akce může být uzpůsobena přesně podle vašich představ, kdy si sami můžete zvolit různou kombinaci možností, které hotel nabízí jako je využití školících sálů, kvalitního cateringu, doprovodných programů, ubytování a relaxačního zázemí (sauna, masáže, vířivka). Ubytovací kapacita je poskytována ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem. V okolí hotelu najdete všechny běžně potřebné služby (např. kadeřnictví, praní a žehlení prádla, lekářskou službu..). Je tu též řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling, tenisové kurty.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Sál 1: 50 os., Sál 2: 30 os., Sál 1+2: 80 osob (kapacity v divadelním uspořádání)
Kontakt: 222 532 552 / adeba@hotel.cz
URL: http://www.hotel-adeba.cz/


OREA Wellness Hotel Santon***

Brno-Bystrc, Přístavní 38
Tříhvězdičkový OREA Wellness Hotel Santon se nachází v příjemném prostředí poblíž brněnské přehrady, kde si můžete dopřát báječný odpočinek v relaxačním wellness-centru a nechat se okouzlit nádhernou přírodou typickou pro jižní Moravu. Najdete u nás všestranné zázemí pro konference, školení, semináře, sympózia, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním na rozlehlé terase s výhledem na jezero. K pořádání velkých kulturních a společenských akcí je určen velký společenský sál. Kvalitní technické vybavení a úroveň gastronomických služeb uspokojí i nejvyšší požadavky pořadatelů. Netradiční perličkou večírku může být také projížďka parníkem včetně kompletního cateringu. Hotel nabízí 105 dvojlůžkových pokojů, 1 pokoj pro handicapovanou osobu a 5 apartmánů.
Kapacita prostor pro akce: 220
Kapacita (lůžek): 230
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 220, Salonek Špilberk: 60, Salonek Svratka: 25, Salonek Svitava: 25, Salonek Veveří: 35, Salonek Morava: 50, Denní bar: 40, Restaurace Panorama: 120 osob
Kontakt:


Konferenční a společenské centrum SECESE

Plzeň, U Prazdroje 7
Konferenční a společenské centrum SECESE je umístěno v pivovaru Plzeňský prazdroj, který se nachází zhruba 10 minut od dálnice D5. Jedná se o zajímavé prostředí, které je vhodné k rodinným oslavám i k firemním školením. Je zde možnost využití různého typu stolového uspořádání. Uvnitř centra je k dispozici wifi zdarma, flipchart a kvalitní audiovizuální technika. Dále se zde nachází venkovní prostory vhodné pro zahradní párty. Maximální kapacita je 200 osob v reprezentačních prostorách a 300 osob v prostorách Návštěvnického centra, prostory pro konání zahradních párty mají kapacitu max. 100 osob.
Kapacita prostor pro akce: 8-300
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Pilsner Urquell sál:150, Sál Gambrinus: 44, Menší reprezentační sál: 56, Zlatý salonek: 8, Zelený salonek: 8, Formanka: 100, Šalanda: 26, Kinosál: 150, Návštěvnické centrum: 300 osob
Kontakt: 377 062 139 / secese@prazdrojvisit.cz
URL: http://www.prazdrojvisit.cz/


Restaurace a pension Harmonie

Kolín, Kmochova 569
Restaurant a pension Harmonie Vám nabízí klidné prostředí krásného města Kolín. V restauraci naleznete příjemné posezení. Jídlo je zde podáváno po celý den. Na své si přijdou milovníci jídel klasické české kuchyně, ale i ti, kteří rádi ochutnají zajímavé speciality. Součástí restaurace je i prosluněná terasa. Pro návštěvníky restaurace (a nejen pro ně) je připraveno ubytování v moderně zařízených pokojích a apartmánech. Restaurace je vhodná pro větší firemní i rodinné aktivity, neboť má kapacitu až 140 míst. Velmi atraktivní prostředí, vhodné pro menší oslavy, narozeniny, podnikové večírky, nabízí zimní zahrada. Součástí restaurace je i vkusně zařízený salónek vhodný pro pořádání seminářů, školení, svateb, rodinných oslav a jiných společenských akcí.
Kapacita prostor pro akce: 5-150
Kapacita (lůžek): 12
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 140, Zimní zahrada: 20 osob
Kontakt: 608 029 852 / harmonie@kolin.cz
URL: http://www.harmoniekolin.cz/


Golemův restaurant a hotel

Praha 8 - Březiněves, Na Hlavní 21
Golemův restaurant je ideálním místem pro firemní školení, uzavřená jednání a teambuilding. Celý restaurant je plně klimatizovaný a moderně vybavený veškerou nejnovější technologií pro Vaše pohodlí. V letních měsících lze využít také zahradní část restaurantu. Pro hosty je připraveno velké parkoviště pro 55 vozů. Zdarma flipchart, fixy, plátno, LCD 110cm monitor, kvalitní ozvučení prostor a další.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26
Kapacity jednotlivých prostor: Přízemí restaurace: 30, Velký salón: 65, Salonek Rudolfa II.: 15, Venkovní zahrádka: 100 osob
Kontakt: 777 079 445 / golem@golem-praha.cz
URL: http://www.hotel-golem.cz/


Česká zemědělská universita - pronájem

Praha 6 - Suchdol, Kamýcká 129
Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou, která nabízí k pronájmu své prostory. Prostory jsou spravovány studijním a informačním centrem (SIC) fakulty a jsou vhodné především pro Vaše firemní akce a různé typy školení. Zájemci si zde mohou pronajmout různé sály, salonky a učebny, od většího kongresového sálu, přes výstavní prostor až po multimediální učebnu či učebnu vybavenou počítači.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 400 osob, Školící místnost: 50+, Zasedací místnost: 30, Multimediální salonek: 18, Modrý salónek: 15, Atrium "A1 + A2": 18 + 18, Počítačová učebna: 2 x 18, Zelený salónek: 28 osob
Kontakt: 606 319 502 / spalenkova@sic.czu.cz
URL: http://www.sic.czu.cz/cs/?r=1557


Česká zemědělská universita - pronájem

Praha 6 - Suchdol, Kamýcká 129
Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou, která nabízí k pronájmu své prostory. Prostory jsou spravovány studijním a informačním centrem (SIC) fakulty a jsou vhodné především pro Vaše firemní akce a různé typy školení. Zájemci si zde mohou pronajmout různé sály, salonky a učebny, od většího kongresového sálu, přes výstavní prostor až po multimediální učebnu či učebnu vybavenou počítači.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 400 osob, Školící místnost: 50+, Zasedací místnost: 30, Multimediální salonek: 18, Modrý salónek: 15, Atrium "A1 + A2": 18 + 18, Počítačová učebna: 2 x 18, Zelený salónek: 28 osob
Kontakt: 606 319 502 / spalenkova@sic.czu.cz
URL: http://www.sic.czu.cz/cs/?r=1557


Hotel Skála - firemní akce v srdci Českého ráje

Malá Skála, Malá Skála 69
Hotel Skála je připraven optimálně zabezpečit jakoukoliv Vaší firemní či soukromou akci, nachází se přímo v srdci Českého ráje, mezi Turnovem a Železným Brodem. Naše prostory v podobě salónků, restaurace či zastřešené terasy, vybavené základním technickým vybavením, spolu s našimi bohatými zkušenostmi a kreativitou se kvalitně postarají o hladký průběh Vaší akce.

Strategická poloha hotelu umožňuje rovněž propojení Vaší akce s mnoha volnočasovými aktivitami, jako je např. grillování či nejrůznější druhy sportovního vyžití. Hotel poskytuje dobré zázemí rovněž i pro soukromé oslavy v místní restauraci a možnost ubytování až pro 70 osob v různých typech pokojů za velmi přívětivé ceny.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 100
Kapacita (lůžek): 70
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100, Salonek1: 50, Salonek 2: 20, Restaurace: 100, Venkovní terasa: 90 osob.
Kontakt: 776 778 377 / hotel@hotelskala.cz
URL: http://www.hotelskala.cz


Národní dům na Vinohradech

Praha 2, náměstí Míru 9
Národní dům na Vinohradech, neorenesanční trojkřídlá budova v bezprostřední blízkosti centra města, nabízí k pronájmu tři velké sály a řadu salónků. Tyto reprezentativní prostory dodají Vašim firemním i společenským akcím krásu a styl. Budova byla postavena v době národního obrození a je krásnou ikonou devatenáctého století.

ND na Vinohradech stojí na náměstí Míru, v bezprostřední blízkosti metra. Dopravní dostupnost od letiště je 30 minut, od Hlavního nádraží 10 minut, od hlavních hotelů v Praze 5 - 15 minut. Je zde parkoviště pro dva autobusy nebo 10 osobních aut. ND slouží jako místo k pořádání různých typů akcí ? plesů, konferencí, kongresů, galavečeří, koncertů, firemních akcí, prezentací nových produktů a společenských akcí všeho druhu.
Kapacita prostor pro akce: 30-700
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Majakovského sál: 700, Raisův sál: 350, Balkón Majakovského sálu: 268, Společenský sál: 250, Salónky 10, 11, 14, 15: 30-85 osob
Kontakt: 221 596 230 / obchod@nardum.cz
URL: http://www.nardum.cz/


Apartman Student

Praha 4, Chemická 951
Konferenční místnost škola 36 osob divadlo 60 osob klimatizace, internet, interaktivní stěna Triumph Board s projekcí ozvučení BOSE, Sennheiser šatna možnost občerstvení - coffee break, oběd, večeře
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 35
Kapacity jednotlivých prostor: (Konferenční místnost): uspořádání škola pro 36 osob, divadlo pro 60 osob
Kontakt: 608 777 535 / rezervace@apartmanstudent.cz


Beskydský hotel Relax

Rožnov pod Radhoštěm, Lesní 1689
Beskydský hotel Relax se nachází na severovýchodě České republiky - na severní Moravě, na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštem. Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí. V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní a zimní turistiku. Přímo v hotelové restauraci s letní terasou se můžete těšit na nabídku výtečné valašské kuchyně, kavárna Atrium je naopak vhodná pro pořádání rautů a společenských večerů. Přijeďte navštívit vyjímečný hotel Relax, který v rámci pobytových balíčků zajistí jakékoliv Vaše návštěvy typu rodinná dovolená, romantický pobyt, ubytování pro firmy apod.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 185
Kapacity jednotlivých prostor: 2 x sál pro 100 osob, 2 salonky pro 40 osob, 1x salonek pro 30 osob, 1x salonek pro 18 osob
Kontakt:


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.