LOKACE.CZ : Konferenční prostory


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Lázeňský resort Tree of Life

Lázně Bělohrad, Lázeňská 165
Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš. Resort disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní a soukromou akci, která zde získá unikátní lázeňskou atmosféru. Lázeňství zde má již stotřicetiletou tradici a zaměřuje se hlavně na léčbu pohybového aparátu. Realizujte u nás kvalitní akci, kterou ocení nejen samotná společnost, ale především její zaměstnanci. Tree of life je krásným místem plným zážitkům. Najdete zde jak dostatečné místo pro ubytování, rozsáhlé vybavení a prostory pro konferenční akce, tak na druhou stranu kvalitní různorodou mezinárodní a domácí gastronomii v místní restauraci. Možnosti trávení volného času se nabízejí v podobě hraní minigolfu, cyklistiky, tenisu a zejména nejrůznějších typů relaxací a wellness procedur.
Kapacita prostor pro akce: 5-180 osob
Kapacita (lůžek): 146 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál ve Spa resortu Tree of Life (Divadelní uspořádání: 150 - 180 osob), Jednací apartmán pro 18 osob, 2 menší salonky pro 8 osob, Sál v hotelu Grand - 100m od resortu (Divadelní uspořádání: 110 osob)
Kontakt:


Hotel Srní a Depandance Šumava

Srní, Srní 117
HOTEL SRNÍ se nachází, na velmi klidném místě, v obci Srní přímo v centru Národního parku Šumava. Hotel je vhodné využít zejména kvůli jeho rozsáhlému zázemí a možnostem pro firemní a soukromé akce – největší poskytované zázemí na Šumavě. Najdete zde jak plně vybavené konferenční místnosti, tak prostory pro Vaše outdoor a indoor sportovní a jiné aktivity. Ve spojení s Vaší akcí či ihned po ní může následovat návštěva a požitek ze specialit výborné české i zahraniční hotelové kuchyně. Nepřeberné sportovní a rekreační možnosti v podobě návštevy bazénu, fitness, tenisu, kosmetického studia, lyžování apod. můžou naplnit celý či alespoň kousek Vašeho dne. Po náročném dnu, plném zážitků, najdete v hotelu dostatek krásných pokojů pro Váš odpočinek.
Kapacita prostor pro akce: 400
Kapacita (lůžek): 422
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční místnosti Srní - RS1: 35, RS2: 23, JS1: 40, JS2: 30, JS3: 90, BS4: 30 osob. Šumava- VS6: 260, GS7: 30, JS8: 90, RS9: 60, KS 10: 30 osob
Kontakt:


Hotel FIT***

Přerov, Dvořákova 21
Hotel FIT*** nabízí kvalitní ubytování v regionu Hané, v Přerově. Najdete zde ubytování ve více než 72 pokojích, včetně prezidentského apartmá na vysoké úrovni, za skvělé ceny - již od 690,-Kč/osobu se snídaní. Navštivte hotel FIT a podnikněte zde svůj kongres, prezentaci, firemní večírek, společenský večer, recepci nebo cateringovou akci – na všechno je hotel připraven. K dispozici jsou plně vybavené sály a salonky, restaurace. Indoor Golf se simulátorem Full Swing, sauna, sport-bar a vlastní kartingová závodní dráha s veškerým zázemím. Toto všechno jistě zpříjemní Váš pobyt. Příjemné posezení až pro 90 hostů a bohatý výběr minutkových i hotových jídel nabízí restaurace Harmonie.
Kapacita prostor pro akce: 5-300 osob
Kapacita (lůžek): 152 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál LAGUNA: 150, Malý kongresový sál: 130, Salonek I: 32, Salonek II: 5, Salonek LAGUNA: 30 osob
Kontakt:


Státní léčebné lázně karlova Studánka, s.p.

Karlova Studánka, Karlova Studánka 6
LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA se nacházejí v malebném údolí horské říčky Bílá Opava v Jeseníkách, 6 km od nejvyšší hory Pradědu. Klidné lázeňské prostředí je ideálním místem pro pořádání kongresů, školení, prezentací a dalších firemních akcí, jejichž působivost a originalitu zvyšuje možnost relaxace v lázeňském centru (koupele, masáže, zábaly, fitcentrum). Program Vaší akce je možné sestavit přesně na míru (ať už se jedná o uspořádání konferenčních prostor, ubytování či Vaše požadavky na strávení volného času). Ubytovat se zde můžete až v 7 lázeňských budovách, kde se rovněž nachází dostatek konferenčních prostor pro Vaše akce. Zajištění rautu, bufetu či servírovaných jídel v průběhu akce či v celém průběhu dne je rovněž samozřejmostí.
Kapacita prostor pro akce: 70-390 osob
Kapacita (lůžek): 460 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 200, Francouzský sál: 120, Reprezentační sál: 70 osob
Kontakt:


Hotel Kolonie

Křivoklát, Pustověty 58
Hotel Kolonie v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, na západě středních Čech, nabízí dokonalé soukromí a klid pro vaše ubytování a soukromé akce. K dizpozici je kvalitní konferenční místnost, kterou lze využít pro firemní školení, semináře, pracovní porady – a to vše v nerušeném prostředí odděleně od ostatního provozu hotelu. Pro soukromé akce je naopak velice vhodný interiér restaurace, a to zejména pro pořádání rodinných oslav – svatebních hostin, promocí, narozenin apod. Nadstandartní ubytování s bohatým příslušenstvím v 9 pokojích s případným doplňkovým programem v podobě pozorování a lovu zvěře v Lánské oboře se může stát i vaším krásným zážitkem.
Kapacita prostor pro akce: 30
Kapacita (lůžek): 22
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 22 míst, Restaurace: 30 míst
Kontakt: 604 484 575 / info@hotel-kolonie.cz
URL: http://www.hotel-kolonie.cz


CITY APART HOTEL Brno

Brno, Komárovské nábřeží 2
City Apart Hotel v centru Brna s GARÁŽÍ nabízí 40 moderních a komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nebo hotelových apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a plně zařízenou kuchyňkou až pro 4 osoby. Pro školení, semináře nebo firemní oslavy jsou zde k dispozici 3 salónky s kapacitou od 2 do 50 osob. Všechny prostory jsou situovány v klidných částech hotelu a jsou vybaveny vlastní regulovatelnou klimatizací a připojením k internetu. Pro zajištění Vašeho pobytu zde najdete především profesionální personál – mluvící anglicky a německy, non-stop občerstvení, kvalitní wi-fi internet, business servis a např. praní prádla. Hotel má ideální polohu, jak s vzhledem k dálniční dostupnosti automobilem, tak vlakem (blízkost nádraží). Může se tak stát Vaším výchozím bodem pro návštěvy brněnských veletrhů či přímo místem, které samo kvalitně zajistí jakoukoliv Vaší firemní akci.
Kapacita prostor pro akce: 12-50 osob
Kapacita (lůžek): 91 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Jednací místnost: 12, Seminární místnost: 40, Konferenční místnost: 50 osob
Kontakt: 545 427 614 / book.brno@city-aparthotel.com
URL: http://www.city-aparthotel.com


Hotel Antoň - Konferenční centrum Telč

Telč, Slavatovská 92
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995, kdy objekt koupili manželé Antoňovi, jako ruinu určenou k demolici. Okamžitě byla zahájena náročná rekonstrukce a přestavba na bezbariérový hotelový komplex. Ing.arch. M. Klang, autor rekonstrukce, nepopírá původní účel stavby jako továrny - lihovaru. Vznikl tak hotelový komplex se 42 pokoji, restaurací, dvěma salonky a konferenčním sálem pro 100 - 150 sedících osob s lobby barem.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100-150, Banketní salónek: 80-100, Bílý salónek 30-40 osob
Kontakt: 567 223 315 / recepce@hotel-anton.cz
URL: http://www.hotel-anton.cz


Legner Hotel Zvánovice

Ondřejov, Kádovská 154
Legner hotel Zvánovice v blízkosti Prahy nabízí konferenční prostory až pro 360 osob, celkem v 5 konferenčních sálech. Samozřejmostí je zde kompletní vybavení školících prostor ( projektor, flipchart, tv, ozvučení) - wifi free - bohatý výběr coffeebreaků. Návštěvníci mohou využít stravování v hotelové restauraci, např. formou buffetu a příjemné ubytování v několika typech apartmánů. Hotel a jeho okolí disponuje řadou exklusivních zábavných programů, teambuildingů, outdoorových aktivit a také širokým výběrem relaxačních programů pro firemní akce v hotelových Lesních Lázních.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 130
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 160 os, Konferenční salónek: 70 os, Salonek Diana 50 os, Salonek Hubert 25 osob
Kontakt: 323 649 679 / zvanovice@legner.cz
URL: http://www.legnerhotelzvanovice.cz/


Konferenční sál - pronájem - OKsystem

Praha 4, Na Pankráci 125
Nabízíme vám k pronájmu konferenční sál o rozloze 385 m2 v atraktivní lokalitě Praha Pankrác (v bezprostřední blízkosti metra). Celková kapacita sálu čítá až 300 osob. V závislosti na počtu účastníků a povaze akce je možno sál variabilně rozdělit do dvou funkčně nezávislých konferenčních místností. Cateringové i organizační služby vám zajistíme na míru.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 300 osob
Kontakt: 236 072 105 / konference@oksystem.cz
URL: http://http://www.oksystem.cz/sluzby/konferencni-sal/


Hotel Zámeček

Poděbrady, Husova 232 II
Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe a zároveň i centra Poděbrad. Vhodný pro menší skupiny preferující klidné a luxusní prostředí. Pro školení lze využít stylový Modrý salonek nebo konferenční místnost, pro společenské akce a večírky pak moderní restauraci nebo zámecký Modrý salonek. Poděbrady jsou světoznámé lázeňské městečko 50 km východně od Prahy (20 min. po dálnici D11 od Prahy).
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Modrý salonek: 40, Konferenční salonek: 50
Kontakt: 325 606 519 / kaiprova@lazne-podebrady.cz
URL: http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-zamecek-3/


Konferenční centrum Lázeňská kolonáda

Poděbrady, Náměstí TGM č.433
Kongresové centrum Lázeňská kolonáda - secesní stavba z roku 1908 - má unikátní polohu v centru lázeňského parku Poděbrad. Centrum nabízí dva víceúčelové, propojitelné sály pro max. 500 osob. V prvním patře objektu se nachází 2 salonky pro 15 a 25 osob. KC má vlastní gastronomické zázemí, proto jsme schopni zajistit od coffee breaků, rautů a banketů i servírovaná jídla a la carte.
Kapacita prostor pro akce: 350
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Koncertní sál: 240, Kongresový sál: 350, Salonek A: 20, Salonek B: 30 osob. Stravování v restauraci Swiss (je součástí objektu) pro 50 osob. Letní amfiteátr pro 400 osob.
Kontakt: 325 606 519 / kaiprova@lazne-podebrady.cz
URL: http://www.lazne-podebrady.cz/kongresy/


Kino Mat - pronájem kinosálu a salónků

Praha 2, Karlovo náměstí 19
Komorní klimatizovaný kinosál kina MAT pro 46 diváků je vybavený špičkovou zvukovou i obrazovou technikou a skýtá díky svojí restaurace, veškerý komfort pro své hosty. Kinosál lze pronajmout k pracovním či soukromým projekcím, případně k tiskovým konferencím ve všední dny v čase od 9:00 do cca 17:00 (podle začátku promítání pro veřejnost). S určitým časovým předstihem je možné kinosál pronajmout i ve večerních hodinách.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 46, Salonek 1: 15, Salonek2: 30, Restaurace: 80, Kavárna: 20 osob
Kontakt: 224 915 765 / zuzana@mat.cz
URL: http://www.mat.cz/matclub/cz/kino/pronajem


Hotel Laguna***

Slapská přehrada, Neveklov-Nebřich 30
Rádi bychom Vás přivítali do hotelu Laguna***, kde si v příjemných klimatizovaných prostorech můžete uspořádat běžné firemní akce jako je školení, prezentace, seminář, kongres, firemní večírek apod. Samotný hotel se nachází v nádherném prostředí Slapské přehrady, ideálním pro relaxaci či aktivní odpočinek. Svou výjimečnou polohou a rozmanitostí služeb je ojedinělým hotelovým zařízením v této oblasti. K dispozici je zde zejména konferenční centrum pro 60 osob a jednotlivé hotelové terasy s neopakovatelným výhledem pro 12, 20 a 40 osob.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum 60 os., salonky 20 a 15 os., restaurace 80 os., Marine club 60 os. a terasy 12, 20 a 40 os.
Kontakt:


Hotel ASTRA ***

Tuchlovice, Srby 184
Hotel ASTRA je oblíbený pro svoje klidné a tiché prostředí, ve kterém se nachází. Hotel má k dispozici prostory pro školení, bankety, jednání, kongresové služby, prezentace, semináře aj. Celková kapacita prostor pro akci zde může být přes 250 osob. V hotelu se nalézají 3 učebny a 4 salonky. Restaurace, která funguje také jako velký sál má kapacitu až 150 osob. Zapůjčit si můžete toto technické vybavení: promítací plátno, mikrofon, dataprojektor, DVD, LCD, mikrofon, Flipchart aj. Ubytovací kapacita je přes 100 lůžek, z toho jsou pokoje převážně 2lůžkové. Přímo u hotelu je parkoviště hlídané kamerovým systémem.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 104
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál=restaurace: 150 osob (vhodný ke školení), 3 x učebna: 30, 30 a 46 osob, 4 x salónek: 8, 10, 10 a 12 osob, venkovní zastřešený altán: 100 osob
Kontakt:


OREA WELLNESS Hotel Horizont ****

Železná Ruda, Špičák 126
OREA Wellness Hotel Horizont se nachází v západních Čechách na Šumavě a je vhodný k uspořádání firemní akce jako např. kongres, konference, školení aj. K dispozici je pro vás kongresový sál a salónky s celkovou kapacitou až 335 míst. Na vaši firemní akci hotel také zajistí občerstvení a připraví pro vás grilovací párty, banket, recepci, raut apod. V hotelu můžete také navštívit bazén, whirlpool, saunu, masáže nebo fitness club. Velmi vás uchvátí atmosféra a okolí hotelu, které jsou nezapomenutelné.
Kapacita prostor pro akce: 301-350
Kapacita (lůžek): 202
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál : 180 osob, salónky ( 45 + 45 + 20 + 45 osob), externí salónky OREA HOTEL Špičák*** ( 20 + 30 + 30 osob)
Kontakt:


Hotel Tuchlovice

Tuchlovice, Karlovarská 603
Hotel Tuchlovice je vyhledávaným místem pro firemní akce, školení, semináře, konference, večírky apod. a nachází se v blízkosti Prahy v obci Tuchlovice. Hotel má k dispozici tři konferenční sály s kapacitou až 200 osob, které jsou vybaveny kvalitním technickým zázemím. Samozřejmostí je zajištění občerstvení pro vaše obchodní partnery, klienty či zaměstnance. Pronájem těchto konferenčních prostor je za velmi příznivé ceny. Restaurace hotelu pro vás připraví lahůdky z české a mezinárodní kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 251-300
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor: 3 x Konferenční sál : 200 osob, Restaurace: 100 osob ( rozdělena na 2 části)
Kontakt:


Hotel Ráztoka Trojanovice

Fren?tát pod Radho?těm , Trojanovice 364
Hotel Ráztoka se nachází v klidném prostředí Moravskoslezských beskyd ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pro firemní akce je v hotelu k dispozici prostorný sál o kapacitě 100 míst k uspořádání kongresů, školení, prezentací atd. a dva salónky s kapacitou 25 a 40 míst. Hotel zapůjčí dataprojektor s velkoplošnou projekcí, DVD přehrávač a počítač s internetem. Občerstvení zajistí hotelová restaurace, která pro vás připraví ty nejlahodnější pokrmy z mezinárodní i české kuchyně. Pro vaše firemní kolegy, klienty či partnery připraví hotelová restaurace raut dle vašich představ, případně může nabídnout i venkovní grilování. Můžete si být jisti, že pokud uspořádáte firemní akci právě v hotelu Ráztoka budete velmi spokojeni s profesionální obsluhou a s příjemnou atmosférou a pohodlím.
Kapacita prostor pro akce: 305
Kapacita (lůžek): 105
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek 1: 25 osob, Salónek 2: 40 osob, Kongresový sál: 100 osob, Restaurace: 70 osob, Venkovní posezení: 70 osob
Kontakt:


Best Western Hotel Grand****

Beroun, Nám. M. Poštové 49
Best Western Hotel Grand**** v centru královského města Beroun nabízí ubytování ve 100 komfortně vybavených pokojích (sprcha, TV Sat, minibar, trezor, telefon), kdy v ceně přenocování je i bohatá bufetová snídaně. K dispozici je zde hotelová restaurace, lobby bar, lidová pivnice a fitness centrum. Hotel je ideálním místem pro pořádání náročnějších konferencí vzhledem k největšímu dostupnému konferenčnímu sálu a zároveň jedinému 4* zázemí v regionu Berounsko. Konferenční prostory jsou dále tvořeny barevnými salónky - vhodnými pro rodinné oslavy, školení, semináře, prezentace a jiné firemní akce. Řada sportovních a relaxačních aktivit přímo v hotelu či jeho těsné blízkosti, profesionální hotelové služby za přijatelné ceny, stejně tak jako Wifi-internet v celém hotelovém komplexu potěší jistě každého návštěvníka.
Kapacita prostor pro akce: 494
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 240 osob, 4 salónky - červený: 14, žlutý: 40, modrý: 40, zelený: 60 osob (v divadelním uspořádání), hotelová restaurace: 100 osob
Kontakt:


Activitypark Hotel Všemina - firemní akce Zlín

Slušovice, Všemina 300
Activitypark Hotel Všemina se nachází v podhůří Hostýnských a Vizovických vrchů. Od Zlína je vzdálený 15 minut jízdy autem. Tento hotel je vhodný na romantické pobyty, svatební oslavy i firemní akce, semináře, školení a teambuilding. U hotelu se nachází rozsáhlý sportovní areál, ve kterém je k dispozici např. tenis, lanové centrum, bowling, beachvolejball, paintball a jiné.

Hotelový komplex nabízí ubytování v komfortních dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a v rodinných apartmánech. Hosté mohou využít také Wi-Fi připojení zdarma. Tento 3* hotel má kapacitu až 200 hostů. Pro firmy je k dispozici plně vybavené konferenční centrum. Konferenční sál a 3 salónky až pro 400 účastníků.

Hotelová restaurace "Valaška" láká k příjemnému posezení nejenom stále hotelové hosty, ale i náhodné turisty. K večernímu odpočinku a zábavě můžete využít hotelový Sportbar s bowlingem, billiardem, šipkymi nebo stolním fotbálkem. Místní Wellness centrum nabízí řadu relaxačních a ozdravovacích procedur.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 220, Salonek II: 70, Salonek III: 60, Modrý salonek: 40 osob při divadelním uspořádání.
Kontakt: 577 116 611 / hotel@vsemina.cz
URL: www.vsemina.cz


Hotel Olšanka

Praha, Táboritská 23
Hotel Olšanka leží v městské části Praha 3 - Žižkov. Hotel nabízí pro firemní školení, semináře, prezentace, kongresy apod. své konferenční prostory, které mají kapacitu při divadelním uspořádání až 460 osob. K dispozici jsou tyto prostory: přednáškový sál, výstavní sál a 7 salónků. Součástí hotelu je také sportovní centrum. V hotelu je k dispozici 610 lůžek v 253 pokojích tříhvězdičkové a vyšší kategorie.
Kapacita prostor pro akce: 451-500
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.