LOKACE.CZ : Konferenční prostory


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Alexandra*** – ubytování v Roztokách

Roztoky u Prahy, Nádražní 1640
Hotel Alexandra*** nabízí realizaci Vašich firemních či jiných soukromých akcí (jako jsou např. svatby) ve spojení s ubytováním v komfortních pokojích v klidném prostředí, jen 10 km od centra Prahy. Do hotelu můžete zavítat klidně jen i na šálek kávy s přáteli či na oběd s obchodními partnery. Firemní jednání je možno realizovat v konferenční místnost s kapacitou 35 osob vybavené flipchartem, LCD televizorem, dataprojektorem, DVD, PC s připojením na internet a promítacím plátnem. Dle Vašich požadavků hotel zajistí doplňkové vybavení či služby a postará se i o cateringové služby pro jakoukoliv akci. Hotel je svou kapacitou, umístěním a vybavením vhodný pro ubytování skupinové klientely, pro kterou poskytuje speciální cenové možnosti.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 35 osob, Restaurace: 60 osob, Letní terasa: 40 osob
Kontakt:


Hotel Mas* * * Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí, náměstí Tomáše Bati 417/12
Hotel Mas*** se nachází na malebném náměstí jihočeského města Sezimovo Ústí, v těsné blízkosti města Tábor. Jeho umístění v centru městečka Sezimovo ústí, v jeho klidném prostředí je pro svou polohou i vybavení ideálním místem jak pro rekreační pobyty, tak i pro kongresovou turistiku, sportovní a vzdělávací kurzy, společenské a rodinné oslavy...Doporučujeme zejména pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a místo odkud je možné podnikat výlety jak pěší nebo na kole do okolní přírody.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál : (až 250 osob), 6 x Salónek (35 - 50 osob), Divadelní sál ( 80 osob)
Kontakt:


Hotel Christie****

Praha 1, Nové Město, Vladislavova 20
Hotel Christie**** nabízí možnost využití skvělé polohy v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Hotel je vhodný jak pro obchodní schůzky tak také pro školení, semináře, kongresy, konference apod. Pro vaší akci můžete využít meeting room a hotelové atrium s celkovou kapacitou až 272 osob. Tyto prostory disponují standartním konferenčním zázemím (projekční plátno, dataprojektor, zpětný projektor, flipchart/fixy, klimatizace a internet). Hotel zajistí podle přání klienta doprovodné programy např.
Kapacita prostor pro akce: cca 300 os.
Kapacita (lůžek): 270
Kapacity jednotlivých prostor: Hotelové restaurace + lobby bar: cca 100 os., zimní zahrada (hotelové atrium): cca 100 os., Meeting room: cca 100 osob
Kontakt:


OREA Wellness Hotel Horizont ****

Železná ruda, Špičák 126
OREA Wellness Hotel Horizont se nachází v západních Čechách na Šumavě a je vhodný k uspořádání firemní akce jako např. kongres, konference, školení aj. K dispozici je pro vás kongresový sál a salónky s celkovou kapacitou až 335 míst. Na vaši firemní akci hotel také zajistí občerstvení a připraví pro vás grilovací párty, banket, recepci, raut apod. V hotelu můžete také navštívit bazén, whirlpool, saunu, masáže nebo fitness club. Velmi vás uchvátí atmosféra a okolí hotelu, které jsou nezapomenutelné.
Kapacita prostor pro akce: 301-350
Kapacita (lůžek): 201-250
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál : 180 osob, salónky ( 45 + 45 + 20 + 45 osob), externí salónky OREA HOTEL Špičák*** ( 20 + 30 + 30 osob)
Kontakt:


Hotel Savannah **** deluxe

Chvalovice, Chvalovice - Hatě 198
Nově vybudovaný Hotel Savannah**** deluxe je připraven se kvalitně postarat o jakoukoliv firemní akci od konferencí, seminářů, školení, firemních jednání až po firemní oslavy a večírky. Hotel je vhodně umístěn v blízkosti historického města Znojma na pomezí Rakouska a České republiky. K dispozici je 8 zasedacích sálů, které skýtají desítky variant využití a možností propojení. Jejich uspořádání a kapacitu lze variabilně upravovat od salonku pro 15 osob až po konferenční místnost, která pojme 250 účastníků. Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější multimediální technikou, jsou plně klimatizované a osvětlené denním světlem. V rámci všech firemních akcí jsme Vám schopni zajistit jakýkoliv typ občerstvení.
Kapacita prostor pro akce: 515
Kapacita (lůžek): 152
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční komplex Atlanta (2 sály): 105 osob, Augusta (3 sály): 180 osob, Columbus (3 sály): 230 osob - možnost virtuálního propojení 3 velkých sálů až pro 500 osob.
Kontakt:


Centrum Greenclub

Tursko, Nad Studánkou 30
Centrum GreenClub je ideálním místem pro pořádaní konferencí, seminářů, workshopů a firemních večírků pro střední skupiny (20-30) osob. Areál nacházející se ve velmi blízké dostupnosti Prahy v obci Tursko s rozlohou až 3000 m² nabízí řadu multifunkčních možností. Green Club je jednak vhodný pro vaší pracovní činnost a jednání, stejně tak pro Váš firemní večírek či soukromou oslavu. Tato oslava se může konat ve stylové zrekonstruované stodole, vhodné až pro 80 hostů, kde pro vás rádi zařídíme kompletní cateringový servis. Kromě všeho jiného přivítáme u nás rádi i svatebčany v naší krásné zahradě a zařídíme pro ně ničím nerušenou privátní oslavu s následnou možností využití novomanželského apartmánu.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost 1: 20-30osob, místnost 2,3: 15 osob, stylová stodola: 80 osob
Kontakt:


Konferenční centrum AV ČR - zámek Liblice

Liblice, Liblice 61
Nově zrekonstruovaný barokní zámek Liblice, jen 40km od Prahy, rád uvítá ve svých reprezentativních prostorech Vaší konferenci, seminář, prezentaci či pracovní setkání. Samozřejmností je kompletní realizace od návrhu programu, produkce až po kvalitní zakončení vaší akce, zcela podle individuálních potřeb a přání. Velkolepé ubytování kategorie*** a konferenční prostory vybavené moderní technologií vám umožní si náležitě užít pracovní akci a po jejím zakončení si dokonale vychutnat další zámecké radovánky (hostina, sport a relax, tanec). Nezapomenutelný se stane zámek zejména pro ty, kteří se zde rozhodnou pro svůj svatební den. Prostory zámku se svým čestným dvorem, zámeckou zahradou a individuálním přístupem zajistí příjemný prožitek tohoto vzácného dne.
Kapacita prostor pro akce: 325
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 101 os, Mramorový sál: 80 os, Akademický salónek: 40 os, Zámecká restaurace: 80 os, Zámecký bar: 24 osob
Kontakt:


Hotel Constans****+

Praha 1, Břetislavova 309
Hotel Constans****+ se nachází v samotném centru historické Prahy (přímo pod Pražským Hradem, 10min od Karlova mostu) a nabízí okouzlující prostory pro Vaši návštěvu. Obchodní klientela zde jistě ocení zejména klidné zázemí pro svoje ubytování, variabilní konfereční místnost pro 50 lidí se širokou škálou možností využití, výbornou restauraci, zimní zahradu a lobby bar pro svůj večírek či soukromou oslavu. Prostorné hotelové pokoje a okolní prostředí 3 historických budov, ze kterých hotel vzešel, jsou výzvou k návštěvě pro všechny, kterým není cizí romantické prostředí s nádechem původní doby. Realizace firemní akce či soukromé akce (např. svatebního dne, oslava jubilea..) v hotelu Constans je zárukou úspěchu a skvělého zážitku, doplněného o řadu doprovodných programů či větší gastronomickou akci.
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 61
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 36 osob, Zimní zahrada: 20 osob, Konfereční místnost (84 m2), rozestavení: Divadlo 54, škola: 36, ženeva: 28
Kontakt: 234 091 818 / reservation@hotelconstans.cz
URL: http://www.hotelconstans.cz


Hotel Harmonie Švábov (Batelov)

Švábov, Švábov 41
Hotel Harmonie Švábov je umístěn v nádherném prostředí na Vysočině, 24 kilometrů od krajského města Jihlavy, v blízkosti malebné obce Batelov. Jeho klidné prostředí, uprostřed lesů a rybníků, si dovoluje pro každého nabídnout možnost odpočinku před stresem a shonem běžných dnů – je to zde zaručeně daleko od měst a průmyslu. Pro soukromou rekreaci i pro firmy se zde nabízí cenově dostupné a komfortní ubytování s vlastním sportovním zázemím (koupaliště, sportoviště, sauna atd.) a tudíž je tak hotel ideální místem pro školení, semináře a další akce. V případě ubytování (polopenze) je možnost pronájmu salónků pro skupiny zdarma, pro pronájem jsou zde k dizpozici 2 salónky a restaurace. Přijeďte si k nám na Vysočinu odpočinout či zrealizovat Vaší firemní akci, zajistíme pro Vás, co bude v našich silách !
Kapacita prostor pro akce: 30, 130, 90
Kapacita (lůžek): 120
Kapacity jednotlivých prostor: Myslivecký salonek: 30 osob (kapacita 63 m2), sál + salonek: 130 osob (kapacita 220m2), restaurace: 90 hostů (kapacita 100 m2)
Kontakt:


Kulturní centrum Novodvorská

Praha 4 - Lhotka, Novodvorská 1013/151
KC Novodvorská na Praze 4 - Lhotka nabízí možnost pronájmu svých prostor pro realizaci plesů, prodejních a výstavních akcí, dále je zde možnost pronájmu divadla a učeben. Pro veřejnost nabízíme koncerty, divadlo pro děti, přednášky a kurzy. Nachází se zde rovněž příjemná cukrárna a kavárna. Přijďte k nám s celou rodinou.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel La Fresca - firemní akce

Kroměříž, Velké náměstí 109/55
Je nově zrekonstruovaný hotel v Kroměříži. Hotel, situovaný na náměstí, nabízí přímý výhled na komplex Zámku a zahrad. Je zde celkově 27 lůžek v apartmánech se zázemím vybavenými veškerými standarty kategorie****, včetně klimatizace, ergonomických matrací, seceního nábytku a obnovených původních prvků interiérů. Jako jediný hotel v Kroměříži nabízíme bezbariérový vstup a výtah. Pro firemní klientelu nabízíme reprezentativní společenské prostory s důrazem na soukromí při prezentacích, jednáních, work shopech
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnosti:
Kontakt: 573 335 404 / hotel@lafresca.cz
URL: http://www.lafresca.cz


Hotel La Fresca - firemní akce

Kroměříž, Velké náměstí 109/55
Je nově zrekonstruovaný hotel v Kroměříži. Hotel, situovaný na náměstí, nabízí přímý výhled na komplex Zámku a zahrad. Je zde celkově 27 lůžek v apartmánech se zázemím vybavenými veškerými standarty kategorie****, včetně klimatizace, ergonomických matrací, seceního nábytku a obnovených původních prvků interiérů. Jako jediný hotel v Kroměříži nabízíme bezbariérový vstup a výtah. Pro firemní klientelu nabízíme reprezentativní společenské prostory s důrazem na soukromí při prezentacích, jednáních, work shopech
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnosti:
Kontakt: 573 335 404 / hotel@lafresca.cz
URL: http://www.lafresca.cz


Hotel Alpin Avion

Praha 4, Budějovická 69
Nově zrekonstruovaná školící a konferenční místnost v areálu Hotelu Alpin Avion na Praze 4. Hledáte-li místo vhodné k výuce, školení či seminářům pro Vaše zaměstnance a klienty, pak Vám nabízíme možnost pronájmu našich prostor určených právě pro tyto účely. Místnost je vybavena veškerou technikou, výhodou je také dobrá dopravní dostupnost v blízkosti nájezdu na Jižní spojku a stanice metra linky C Kačerov. Ubytování je poskytováno v hotelu Alpin Avion.
Kapacita prostor pro akce: 80-100
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 80 osob, Klubovna: 25 osob.
Kontakt: 261 213 126 / alpin@alpin.cz
URL: http://www.alpin.cz


Hotel Alpin Avion

Praha 4, Budějovická 69
Nově zrekonstruovaná školící a konferenční místnost v areálu Hotelu Alpin Avion na Praze 4. Hledáte-li místo vhodné k výuce, školení či seminářům pro Vaše zaměstnance a klienty, pak Vám nabízíme možnost pronájmu našich prostor určených právě pro tyto účely. Místnost je vybavena veškerou technikou, výhodou je také dobrá dopravní dostupnost v blízkosti nájezdu na Jižní spojku a stanice metra linky C Kačerov. Ubytování je poskytováno v hotelu Alpin Avion.
Kapacita prostor pro akce: 80-100
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 80 osob, Klubovna: 25 osob.
Kontakt: 261 213 126 / alpin@alpin.cz
URL: http://www.alpin.cz


Veletrhy Brno

Brno, Výstaviště 1
Společnost Veletrhy Brno, a.s. je nejen organizátorem významných mezinárodních veletrhů a výstav, ale svůj jedinečný areál nabízí i k pronájmu pořadatelům konferencí, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.Ve čtyřech samostatných kongresových komplexech nabízíme moderní konferenční sály pro konání kongresů a konferencí s kapacitou 20 až 2000 osob. Unikátní kongresové centrum pavilonu E tak nabízí jedinečnou variabilitu pro libovolné kongresové prostory. Pořadatelům i těch nejnáročnějších akcí zajistíme odpovídající zázemí. Areál výstaviště nabízí prostory různých velikostí i typů, moderní i historické pro konání nejrůznějších EVENTŮ. V neposlední řadě můžou být prostory využity pro filmové produkce, které zde najdou až 190.000 m2 potenciální volné plochy přeměnitelné ve filmové ateliéry.
Kapacita prostor pro akce: 20-2000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 4 samostatné kongresové komplexy s konferenčnímy sály, salónky o kapacitě od 20 do 2000 osob
Kontakt: 541 152 913 / rent@bvv.cz
URL: http://www.bvv.cz/rent


Penzion U orla

Ostružná, Petříkov 213
Penzion U orla je rodinný penzion v centru lyžařského střediska Petříkov, přímo na úpatí sjezdovek. Je odtud překrásný výhled na panorama jesenických hor.

Penzion je vybaven stylovým nábytkem s centrálním krbem a barem v restauraci a konferenční místností, včetně venkovní terasy. Penzion se nachází na horské cyklostezce a je zároveň střediskem Cyklisti vítáni. V zimním období je pro svou skvělou polohu úžasným místem pro milovníky zimních sportů.
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 50 (+ jídelna: 50 a terasa: 30 osob), Konferenční místnost: 40 osob
Kontakt: 602 754 541 / flender.m@tiscali.cz
URL: http://uorla.cz/cz/1-hlavni-strana.html


Hotel Studánka

Rychnov nad Kněžnou, Letovisko Studánka 505
Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. Nabízí ideální prostředí pro konání školení, pracovních zasedání, prezentačních akcí, konferencí, večírků a dalších společenských akcí. V hotelu je k dispozici kongresový sál, salonky, restaurace, vinárna či přírodní amfiteátr. Tyto akce lze doplnit o možnost relaxace v hotelovém wellness centru a další sportovní vyžití.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 255, Sál - část I: 55, Sál - část II: 100, Sál - část III: 100, Modrý salonek: 12, VIP salonek: 25, Přírodní
Kontakt: 494 389 200 / recepce@hotelstudanka.cz
URL: http://www.hotelstudanka.cz


Webcom Education Point

Brno, Tišnovská 137
Webcom Education Point je ideálním místem pro realizaci školení, kurzů, menších konferencí a seminářů. K dispozici jsou profesionálně vybavené místnosti s jedinečným architektonickým řešením a se špičkovým vybavením. Samozřejmostí je osobní přístup, zajištění občerstvení, propagace, tisku materiálů, fotografa a dalších individuálních požadavků.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Harvard: 32, Cambridge: 8, Oxford: 8 osob
Kontakt: 728 559 346 / wep@webcom.cz
URL: http://www.webcom.cz/wep/


CURLINGEVENT Curling arena

Praha 4, Komárkova 12
Jediná Curling aréna v Čechách nabízí dokonalý komfort čtyř drah, zázemí s šatnami a příjemné prostředí restaurantu, s velmi pestrou a variabilní nabídkou cateringu. JIž 10 let organizujeme teambuildingy, workshopy, prezentace, školení, tiskové konference spojené s curlingem, který od všech hráčů teamu vyžaduje souhru, schopnost koncentrace a strategické myšlení stejně jako tomu je i v pracovním teamu. Nekuřácká klubová restaurace, bezbariérový přístup, výhled na curlingové dráhy, letní zahrádka.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Klubový restaurant: 100 osob
Kontakt: 777 235 129 / info@curlingevent.cz
URL: http://www.curlingevent.cz


Společenské centrum Univerzita Tábor

Tábor, Vančurova 2904
Společenské centrum Univerzita Tábor nabízí 3 zajímavé prostory k pronájmu vhodné pro pořádání hudebních akcí, firemních akcí , plesů, svateb a všech možných typů oslav. Celková kapacita prostor je až 400 osob. Možnost kompletní zajištění akcí včetně programu občerstvení a ozvučení.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Sál: 400, Red Bar: 80, Salonek Paříž: 80 osob
Kontakt: 777 032 366 / s.prochazkova1@seznam.cz
URL: http://www.univerzitatabor.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.