LOKACE.CZ : Konferenční prostory


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Zámek Průhonice

Průhonice, Zámek 1
Nechte se pozvat do okouzlujícího prostředí zámku Průhonice. Našim hostům poskytujeme nejen stylové, pečlivě rekonstruované historické sály a salóny, samozřejmě vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí, ale také odpočinek a osvěžení v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí české novorenesance v podání architekta Jiřího Stibrala, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích. Konferenční centrum je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Průhonický zámek a kolem se rozkládající Průhonický park je ideálním místem pro tu nejkrásnější romantickou svatbu ve skutečně kouzelném prostředí české novorenesance.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Rytířský sál: 150, Modrý salón: 40, Malý salónek: 15, Červený Salonek: 40, Zrcadlový salónek: 15, Žlutý salón: 30, Pracovna pana hraběte Silva-Taroucy: 30 osob
Kontakt: 602 603 073 / dalibor.matusinsky@ibot.cas.cz
URL: http://www.zamekpruhonice.cz/


Hotel Vista Ostrava*** superior

Ostrava, Kpt. Vajdy 3046/2
Hotel Vista Ostrava*** superior nabízí nadstandardní ubytování a je situován v klidném prostředí u Bělského lesoparku. Hotel také nabízí kompletní realizaci jakýkoliv společenských nebo firemních akcí, včetně odpovídajícího gastronomického servisu. Prostory hotelu jsou tedy vhodné pro konference, kongresy, semináře i školení. Konferenční prostory jsou nově zrekonstruované a plně vybavené audiovizuální technikou.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 150
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100 osob, Restaurace Buena Vista: 25 osob, Zasedací místnost VISTA, Konferenční místnost
Kontakt:


Hotel Astra ***

Praha, Strašnice, Mukařovská 18
V klidné části Prahy 10 na Vás čeká Hotel ASTRA, 300 metrů od stanice metra „A” Skalka (12 minut od centra města). Parkování je zabezpečeno na parkovišti před hotelem nebo v podzemních garážích. Hotel s kapacitou 140 lůžek nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a suitech o dvou místnostech. Restaurace a snack bar poskytují kvalitní gastronomické služby, domácí kuchyně nabízí bohatý výběr z hotelového jídelního lístku. Pro školení, semináře, rauty a firemní akce je pro Vás připraven konferenční sál a salonek restaurace.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 140
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80, Salónek: 25, Restaurace: 35, Snack bar: 30 osob
Kontakt: 274 813 595 / praha@hotelastra.cz
URL: www.hotelastra.cz


Kulturní centrum Novodvorská

Praha 4 - Lhotka, Novodvorská 1013
KC Novodvorská na Praze 4 - Lhotka nabízí možnost pronájmu svých prostor pro realizaci plesů, školení, konferencí, prodejních a výstavních akcí, dále je zde možnost pronájmu divadla a učeben. Pro veřejnost nabízíme koncerty, divadlo pro děti, přednášky a kurzy. Nachází se zde rovněž příjemná cukrárna a kavárna. Přijďte k nám s celou rodinou nebo si u nás zrealizujte Vaší firemní či soukromou akci.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 400
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Společenský sál: 400 lidí, Divadelní sál + Aréna:, Učebna 118: 61, Učebna 110: 41, Učebna 109: 54 osob
Kontakt: 736 623 940 / rene.zelenka@volnocasova.cz
URL: www.ctyrka.info/


Pracovna

Praha 3, Vlkova 36
Pracovna vzniká jako prostor pro setkávání lidí, kteří nalézají své místo mimo zaběhlé rámce práce, zábavy a volného času. Pracovna chce propojovat tyto světy a nabízet lidem jednak samotné místo, kde se mohou v klidu scházet a pracovat, jednak prostor pro vlastní relaxaci. Vedle pracovní a relaxační místnosti u nás najdete i kavárnu s vytříbeným sortimentem.

Technická podpora, flipchart, projektor, rychlá WiFi, kavárna s výbornou kávou, alkoholickými i nealko nápoji, polévkami, slanými a sladkými koláči. Placené parkování Prahy 3 (po 18té hodině a o víkendu zdarma) před vchodem.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Zasedací místnost: 10, Vlastní prostor: 30, Pracovna: 60 osob
Kontakt: 731 180 134 / andrea.kosarova@pracovna.cz
URL: http://www.pracovna.cz/vlastni-prostor.php


Statek Bernard

Královské Poříčí, Šachetní 135
Statek Bernard byl zrekonstruován v roce 2006 jako Centrum tradičních řemesel. Naleznete zde řemeslné dílny, interaktivní muzeum řemesel, restauraci a penzion. V areálu objektu lze pořádat rozsáhlé kulturní a společenské akce, jako svatby, oslavy, výstavy, jarmarky, hudební vystoupení apod. K využití je nejen prostorný venkovní areál, ale také restaurace v objektu. V naší restauraci, která je držitelem certifikátu Czech specials v projektu Ochutnejte Českou republiku, se zaměřujeme na českou kuchyni.

Statek Bernard je ideálním místem pro Vaše školení. Na jednom místě naleznete ubytování, školicí prostory, restauraci a teambuildingové aktivity v podobě řemeslných kurzů. Ať už pozvete Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery na pobyt na Statku Bernard, budete dlouho vzpomínat.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 20
Kapacity jednotlivých prostor: 3 školicí místnosti s různou kapacitou (až pro 100 osob), prostorný venkovní areál s kapacitou 300 osob, restaurace: 120 míst, nový salónek se samostatným barem a tanečním parketem - kapacita 80 osob.
Kontakt: 737 136 766 / info@statek-bernard.cz
URL: http://www.statek-bernard.cz


Hotel La Park - pronájem prostor

Kladno, Rozdělov 881
Hotel La Park se nachází v klidném místě na kraji lesoparku, 13km od letiště Václava Havla a 3km od centra Kladna. Hotel nabízí velký sál, který je vyníkající pro školení, konference, prezentace a další soukromé akce. Ubytovat se je možné v některém z 29 pokojů, součástí hotelu je dále restaurace, letní terasa a přilehlá zahrada až pro 1500 osob. Zahrada je vhodná pro párty a svatby s obřadem. V blízkosti se nachází Sportovní areály města Kladna.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80 osob, Restaurace: 50, Letní terasa: 70, zahrada: 1500 osob
Kontakt: 312 241 248 / info@hotellapark.cz
URL: http://www.hotel-memorial.cz


Hotel SPORT Zruč - firemní akce a ubytování

Zruč - Senec, Sportovní 600
Hotel SPORT Zruč**** se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od města Plzně. Hotel nabízí konferenční místnost, která se dá využít pro firemní (školení, meetingy, prezentace), další prostory v hotelu umožňují realizaci svateb, rodinné oslavy či sportovní akce. Je možné se ubytovat ve 25 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek. Velkou výhodou je přihlehlý sportovní areál, který nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 72
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80, snídaňový salonek: 15 osob
Kontakt: 725 731 597 / jan.klimes@hotelsportzruc.cz
URL: http://www.hotelsportzruc.cz/


Tower Park Praha - Žižkovská věž

Praha 3, Mahlerovy sady 1
Vítejte do nejvyšší stavby v Praze (216 m), která nabízí všem zájemcům možnost realizace firemních a společenských akcí, možnost ubytování nebo exlusivní gastronomický zážitek v restauraci, baru či kavárně Oblaca. Restaurace, café a bar Oblaca se nachází v 66m nad zemí a nabízí tak kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na město. Ubytování je možné v 1 designově zařízeném multifuknkčním pokoji v 70 m nad zemí, který je podle potřeby přeměnitelný v luxusní konferenční místnost. V přízemí věže se nachází konferenční centrum až pro 150 osob s moderním vybavením. Samozřejmostí je možnost zajištění cateringu a coffee breaků.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 1
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum: 150, Observatoř: 300, Oblaca restaurant: 180, Exlusivní jednací místnost:  16 osob
Kontakt: 210 320 081 / info@towerpark.cz
URL: http://www.towerpark.cz/


Slovanský dům

Praha 1, Na Příkopě 22
SLOVANSKÝ DŮM nabízí více než 1 200 m2 prémiových konferenčních a eventových prostor. Již od roku 1797 je toto místo dějištěm významných společenských a obchodních aktivit. Po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2000 byly vybudovány moderní prostory, které si však na rozdíl od jiných ultra-moderních prostor ponechaly eleganci a šarm. SLOVANSKÝ DŮM každoročně hostí mnoho českých a zahraničních firem a jejich události, ať již se jedná o konference, galavečery, bály nebo firemní prezentace.
Kapacita prostor pro akce: 50 - 1000
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál s galerií: 1000, Malý sál s galerií: 250 osob
Kontakt: 725 083 209 / anna.antonakova@cbre.com
URL: http://www.sd-events.cz


Hotel Lony

Kozovazy, Kozovazy 12
Hotel Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy u Mochova, přibližně 20 kilometrů od Prahy. Na hosty čeká klidné, rodinné prostředí a starostlivý personál.

Ubytování je připraveno v útulných pokojích několika kategorií. Součástí penzionu je stylová restaurace a konferenční sál se salonkem pro až 130 a 50 osob, které lze využít pro pořádání kongresů či různých seminářů. V klidu můžete relaxovat v prostorách staročeské usedlosti, projít se po zahradách, kde se pasou domácí zvířátka. Děti mají připravený dětský koutek. Své automobily můžete zaparkovat na nehlídaném uzavřeném parkovišti.
Kapacita prostor pro akce: 130
Kapacita (lůžek): 77
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 130, Salonek: 60 osob
Kontakt: 607 137 207 / recepce@lony.cz
URL: http://www.lony.cz/


Hotel Praha ***** - Pronájem konferenčních prostor

Praha 6, Sušická 20
HOTEL PRAHA je umístěn v klidné části Prahy 6 v Dejvicích s výhledem na Pražský hrad a uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Hotel je ideálním místem pro firemní akce, večírky, semináře, bankety či konference. Věřte, že budete v těch nejlepších rukou a čeká Vás ta nejkvalitnější péče. K dispozici je kinosál, konferenční sál, banketní salónky, klubovny, lounge a foyer a veškeré vybavení např. tlumočnické zařízení, perfektní ozvučení sálu apod. Personál je výborně vyškolen i pro cateringové služby.Restaurace hotelu nabízí to nejlepší z mezinárodní i české kuchyně. Pokud zajistíte firemní akci právě v HOTELU PRAHA můžete si být jisti, že budete velmi mile překvapeni atmosférou hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 1070
Kapacita (lůžek): 272
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 108-150, Konfereční sál: 80, Banketní salónky A, B, C, D, E: 300, Klubovny 1-3, Foyer a Lounge pro 100 a více osob
Kontakt: + 420 606 178 030 / tplacek83@gmail.com


Hotelový komplex Bohemia & Regent

Třeboň, U Světa 750
Hotelový komplex Bohemia a Regent se nachází v okrajové části historického lázeňského města Třeboně v bezprostřední blízkosti rekreačního rybníku Svět, lázeňského komplexu Aurora a víceúčelové sportovní haly. Poloha hotelu a jeho vybavení jej předurčuje k individuálním i skupinovým rekreačním, relaxačním, wellness a léčebným pobytům, seminářům, soustředěním a pracovním jednáním s využitím bohaté nabídky doplňkových služeb.
Kapacita prostor pro akce: 130
Kapacita (lůžek): 217
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 130 osob, Salonek \"Regent\": 50 osob, Salonek \"Svět\": 50 osob, Salonek \"Petra Voka\": 30 osob
Kontakt: /
URL:


HOTEL SUNJARDIN CHATEAU - Zámek Napajedla

Napajedla, Zámecká 265
Žijte lepší život......

Vítejte do napajedelského sídla, které je připraveno pohostit Vás svojí jedinečností a nádherným prostředím, jež si hned oblíbíte. Zapomeňte na běžný život, projděte zámeckou branou do světa inspirace, klidu a radosti. Zámek ve stylu francouzského baroka z 18.století je elegantní budova, jehož dominantou je krásný zrcadlový sál (vhodný především pro svatební obřady).

Zámek Napajedla je připraven zorganizovat jakoukoliv Vaší soukromou či firemní akci. Svým prostředím pomůže okouzlit Vaše obchodní partnery, bude motivovat Vaše obchodní zástupce a velmi potěší Vaše zaměstnance. Velký počet inspirativních salónků, historické sály, ale také zámecký park pro teambuildingové aktivity jsou připraveny se co nejlépe postarat o Vaší akci. Veškeré akce v Zámku Napajedla si je možno nechat kompletně zajistit nebo si akci uspořádat zcela samostatně. V zámku můžete hrát golf, vyzkoušet vařit na kurzech vaření a nebo v klidu relaxovat.
Kapacita prostor pro akce: 5 - 350
Kapacita (lůžek): 26
Kapacity jednotlivých prostor: 1.patro (historické sály): kapacita 200 - 250 osob, přízemí: salónky (každý s kapacitou 30 - 40 osob). Zrcadlový sál (108 m2), Holandský salonek (62 m2), Barokní salonek (54 m2), Jídelna (101 m2), Růžový salonek (25 m2), Zelený salonek (20 m2)
Kontakt: 733 643 144 / psotkova@zameknapajedla.cz
URL: http://www.zameknapajedla.cz/


Hotel Hláska

Zlenice, Míru 44
Hotel Hláska se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Sázavy, kde celoročně poskytuje své ubytovací a konferenční služby. Pro svoje poklidné okolí a rychlou dostupnost z Prahy je vyhledávaným místem pro firemní školení a semináře v kombinaci se sportovními činnostmi, jako je např. turistika, nebo rybaření. Samotné firemní akce o různých velikostech zde zabezpečuje několik konferenčních místností a salónků s variabilním uspořádáním. Zajímavé prostředí hotelu a okolí skýtá nepřeberné možnosti pro realizace různých soukromých akcí jako jsou rodinné oslavy, svatby, rauty, garden party, ochutnávky, akce s hudbou, popř. pravou staročeskou zabijačku, či zvěřinové a jiné hody.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek): 101-120
Kapacity jednotlivých prostor: 8 Konferenčních místností: 20 - 120 míst, 5 Jednacích salónků-učeben: 8 - 10 míst, Zahrada: 60 míst, Restaurace: 100 míst
Kontakt: 317 776 150 / hotel.hlaska@sompraha.cz
URL: http://www.som.cz/index_cz.html


Bouda Máma wellness hotel

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 124
Hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku. Připravíme pro Vás nabídku na uzavřené firemní a společenské akce, pro které nabízíme pronájem veškerých prostor hotelu včetně jejich ozvučení a projekce. K dispozici je kromě restaurace a salonků také vybavení pro relaxační služby a pro sportovní vyžití.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 110
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek 1: 60, Salonek 2: 20, Zimní zahrada: 80, Restaurace: 100 osob
Kontakt: 602 304 989 / hotel@boudamama.cz
URL: http://www.boudamama.cz


Farma Vysoká, ubytování hotel Liberec

Vysoká, Vysoká 9
Svou polohou a kapacitou je Farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky. K dispozici nabízíme prostory naší horní restaurace pro uzavřenou společnost o kapacitě 65 lidí s kompletní obsluhou, pestrým jídelníčkem, prostorem pro kapelu, barem a kuřáckým salónkem. Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé.Náš jídelníček nabízí mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně. Nabízíme tématické víkendy se stylovou hudbou až do noci, jako například jehněčí hody, rybí hody, zvěřinový víkend, Country veřery, Martinskou husu apod.

Ceny ubytování:
Jednolůžkový pokoj: 890,- Kč, Dvoulůžkový pokoj:    1360,- Kč
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 40
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek 1 - první patro budovy: 65 osob
Kontakt: 604 432 003 / info@hotelfarmavysoka.cz
URL: http://farmavysoka.cz


Grandhotel Zvon

České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II. 90/28
Grandhotel Zvon je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v srdci Českých Budějovic. Prošel řadou náročných rekonstrukcí, díky kterým uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a to nejen v oblasti ubytovacích a gastronomických služeb, ale také v oblasti nabídky meetingových resp. konferenčních služeb. Hotel nabízí reprezentativní konferenční a společenské prostory pro Vaše akce, jednání, semináře, konference a uvítací večírky.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Gourmet Symphony: 50, Restaurace Zvon: 40, Sál Mozart: 120, Salonek Bohemia: 40 osob
Kontakt: 381 601 601 / ghz@hotel-zvon.cz
URL: http://www.hotel-zvon.cz


Hotel Maximus Resort

Brno, Hrázní 4a
Hotel Maximus Resort se nachází jen deset minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Nabízí dokonalé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, eventy a další akce. Plně vybavené kongresové centrum poskytuje až 200 míst s možností rozdělení na pět menších zvukově oddělených konferenčních místností a dvě samostatné jednací místnosti mimo hlavní kongresový sál s kapacitou 16 a 20 osob. Hotelová restaurace připraví jakékoliv kongresové menu na přání.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Terra: 45, Aqua 2: 25, Lignum 3: 25, Ignis 4: 77, Metallon 5: 70, Helios 6: 10, Meeting rooms propojení (1+2: 80, 1+2+3: 110, Meeting 1+2+3+4: 200, Meeting 1+2+3+4+5: 195 osob)
Kontakt: 605 237 103 / sales@maximus-resort.cz
URL: http://www.maximus-resort.cz


Sportpenzion Pohoda

Plzeň-město, Letkov 180
Sportpenzion Pohoda je ideálním místem pro teambuildingové akce, firemní školení, porady, konference či výjezdní zasedání. Pro tyto účely je připravený salonek s kapacitou 25 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob s technickým zázemím. Vše lze spojit s restaurací, ubytováním či sportovními aktivitami a relaxací ve wellness centru.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál: 90, Salonek: 20 osob
Kontakt: 773 140 012 / recepce@sportpenzionpohoda.cz
URL: http://www.sportpenzionpohoda.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.