LOKACE.CZ : Hotel Adeba***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Adeba***

Praha 8, Pernerova 16
Hotel Adeba*** nedaleko historického centra Prahy je pro vás připraven za velmi příznivých podmínek poskytnout 2 variabilní, standartně vybavené školící sály, které je možno propojit až do celkové kapacity 80 osob pro vaše firemní či soukromé setkání. Tato akce může být uzpůsobena přesně podle vašich představ, kdy si sami můžete zvolit různou kombinaci možností, které hotel nabízí jako je využití školících sálů, kvalitního cateringu, doprovodných programů, ubytování a relaxačního zázemí (sauna, masáže, vířivka). Ubytovací kapacita je poskytována ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem. V okolí hotelu najdete všechny běžně potřebné služby (např. kadeřnictví, praní a žehlení prádla, lekářskou službu..). Je tu též řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling, tenisové kurty.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Sál 1: 50 os., Sál 2: 30 os., Sál 1+2: 80 osob (kapacity v divadelním uspořádání)
Kontakt: 222 532 552 / adeba@hotel.cz
URL: http://www.hotel-adeba.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, sportovní akce

Hotel Adeba*** v klidné lokalitě Praha 8 - Karlín, poblíž historického centra Prahy, sestaví ideální kombinaci cateringu a doprovodného programu pro vaše školení, semináře, konference, prezentace a jiné typy soukromých akcích. Vaše akce může být tak zcela jedinečná s ohledem na možnost jejího uzpůsobení přesně podle vašich představ a rovněž využití profesionálních služeb a zázemí za velmi příznivých cenových podmínek. Z klidného prostředí Praha - Karlín se rázem můžete během 10 minut ocitnout v samotném centru Prahy, pokud zvolíte cestu metrem (linka B) či tramvají (číslo 8, 24, ev. noční Tram 52) ze stanice Křižíkova, pěšky se vám cesta prodlouží na cca 20 minut, což však může vyjít na poměrně příjemnou procházku. Po vaší firemní či soukromé akci přijde jistě vhod nabídka relaxačního zázemí hotelu s non-stop provozem, kde se nachází sauna, hydromasážní vana, odpočívárna s ochlazovacím vědrem, aromatické esence, televize se satelitem a DVD přehrávačem, fén a možnost občerstvení. Ideální je pronájem tohoto uklidňujícího místa pro 4 osoby. Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které Vám zpříjemní pobyt v tomto hotelu. Po skončení vaší soukromé akce či návštěvě Prahy nemusíte nikam jezdit, příjemné 2, 3 a 4-lůžkové pokoje se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem jsou přichystány pro vaší noc v hotelu Adeba. V okolí hotelu najdete všechny běžné služby, kosmetické studio, solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, praní a žehlení prádla, lekářskou službu. Pro vaší zábavu je zde navíc řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling a tenisové kurty. V přízemí hotelu je dále k dispozici společenská místnost, kde se také podává snídaně a recepce s nepřetržitým provozem.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1099 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1399 Kč
Informace o cenách: Pronájem sauny/vířivky: 500 Kč/1 hod

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Linka metro B do stanice Křižíkova, projít ul. Thámova a na jejím konci odbočit doprava do ulice Pernerova

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, audiotechnika, osvětlovací technika, promítací technika
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.