LOKACE.CZ : Hotel ESPRIT

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel ESPRIT

Špindlerův mlýn 76, Špindlerův mlýn
Hotel ESPRIT se nachází v srdci nádherné přírody, obklopen lesy a kopci, kde ho tvoří tři nově zrekonstruované budovy na konci malebného údolí Svatý Petr. Prostředí hotelu nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití (lyžování, turistika, zážitkové programy). V hotelu si máte možnost vybrat z celé řady typů a velikostí, celkově 67 pokojů. V restauraci s otevřeným krbem si vychutnáte jak ranní kávu, tak oběd či večeři o několika chodech. Steakový bar v prvním patře nabízí celou paletu drinků, koktejlů a také šťavnaté steaky připravované přímo před Vámi. Hotel je se svými konferenčními prostory od 5 až po 140 lidí, velice vhodný pro školící a jiné firemní akce.
Kapacita prostor pro akce: 230
Kapacita (lůžek): 160
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnosti: ESPRIT (až 140 osob), TERASA (až 50 osob), NEBE (až 40 osob), Restaurace: 96 osob
Kontakt: 499 433 468 / info@hotelesprit.cz
URL: http://www.hotelesprit.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Konference, Firemní školení, Prezentace Firemní večírek, Výstava, veletrh, Raut a hostina, Rodinné ubytování, Svatební den, Soukromá oslava, Sport a wellness

Hotel nabízí následující konferenční místnosti: ESPRIT (až 140 osob) - prostorná školicí a konferenční místnost, vybavená promítací technikou a velkým plátnem, DVD, 2 velkými obrazovkami a ozvučením. O přestávkách můžete relaxovat u krbu nebo u baru a se skleničkou v ruce se kochat pohledem na krkonošské kopce. Tato místnost má skvělou atmosféru jak pro jednání nebo školení menšího týmu, tak pro mnohem větší počet osob. TERASA (až 50 osob) - menší školicí a jednací místnost, která je vhodná pro 15 až 40 lidí, má vstup na odpočinkovou terasu. I zde máte k dispozici promítací techniku, plátno, DVD a flipchart. Z terasy budete mít výhled na skálu, která slouží jako lezecká výzva při týmových hrách. NEBE (až 40 osob) - konferenční salonek umístěný v blízkosti sálu Esprit s úchvatným výhledem na zapadající slunce nad údolím. Ten se bude líbit malým týmům do 40 osob - - - Všechny salonky mají rychlé síťové připojení na internet. Nacházejí se v hlavní hotelové budově, kde je zdarma k dispozici wi-fi připojení. Kancelářské služby - tiskárna, kopírka a fax - jsou za malý poplatek dle ceníku. Recepce je vybavena počítačem pro hosty s rychlým připojením na internet.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 475 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 950 Kč
Informace o cenách: KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI: Salonek Terasa - 400 Kč / 1 hod, 3200 Kč / 1 den - Salonek Nebe - 350 Kč/ 1 hod, 2800 Kč / 1den - Salonek Esprit - 800 Kč/1 hod, 6 400 Kč / 1 den

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Praha - dálnice E65 na Mladou Boleslav - před MB odbočit na Jičín (silnice I.třídy č.16), dále pokračovat přes Jičín, Novou Paku až do Horky u Staré Paky - pak odbočka na Studenec - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn (projet na konec městskou oblastí Svatý Petr).

Služby:
HOTELOVÉ služby: fitness centrum, relaxační centrum, sauna, vířivé vany, solárium, diskotéka, billiard, konferenční místnost..

Vybavení:
VYBAVENÍ POKOJŮ: sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem, televize s mnoha satelitními programy a hotelovým telefonem. Některé apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou kterou ocení zejména rodiny s malými dětmi. OKOLÍ HOTELU: lyžařský areál, masáže, jízdní kola, bobová dráha, sguash, tenisové kurty, bowling..
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.