LOKACE.CZ : Lázeňský resort Tree of Life

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Lázeňský resort Tree of Life

Lázně Bělohrad, Lázeňská 165
Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš. Resort disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní a soukromou akci, která zde získá unikátní lázeňskou atmosféru. Lázeňství zde má již stotřicetiletou tradici a zaměřuje se hlavně na léčbu pohybového aparátu. Realizujte u nás kvalitní akci, kterou ocení nejen samotná společnost, ale především její zaměstnanci. Tree of life je krásným místem plným zážitkům. Najdete zde jak dostatečné místo pro ubytování, rozsáhlé vybavení a prostory pro konferenční akce, tak na druhou stranu kvalitní různorodou mezinárodní a domácí gastronomii v místní restauraci. Možnosti trávení volného času se nabízejí v podobě hraní minigolfu, cyklistiky, tenisu a zejména nejrůznějších typů relaxací a wellness procedur.
Kapacita prostor pro akce: 5-180 osob
Kapacita (lůžek): 146 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál ve Spa resortu Tree of Life (Divadelní uspořádání: 150 - 180 osob), Jednací apartmán pro 18 osob, 2 menší salonky pro 8 osob, Sál v hotelu Grand - 100m od resortu (Divadelní uspořádání: 110 osob)
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní

Resort nabízí pro malé i velké společnosti široké portfolio služeb, které ocení jak jednotliví zaměstnanci, tak i samotná společnost. Kromě potřebné audio-vizuální techniky, ubytování pro cca 150 osob ve 4* standardu a cateringových služeb, mohou klienti vychutnat Exotic Spa, bazén nebo širokou nabídku lázeňských a wellnessových procedur pro zajištění relaxace po namáhavém kongrese či jednání. Pro aktivní vyžití se v okolí nachází minigolf, tenisové kurty, cyklistické stezky a např. v zimě běžkařské trasy. Dále je zde možné rybařit nebo pořádat pikniky v přírodě. O tom, že je zdejší léčba skutečně kvalitní a na vysoké odborné úrovni, svědčí získané certifikáty kvality ISO 9001:2008 a evropský certifikát EUROPESPA med, které oba resort získal jako první v evropské unii.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 2050 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 3000 Kč
Informace o cenách: KONFERENČNÍ PROSTORY ? dle dohody

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
90 minut od hlavního města Prahy (110 km) - směr dálnice Mladá Boleslav - Sobotka - Jičín - Lázně Bělohrad

Služby:
GASTRONOMICKÉ SLUžBY: Restaurace Vernissage nabízí hostům snídaně, obědy a večeře převážně formou studených a teplých bufetů. Pestrý výběr mezinárodních jídel je střídán nabídkou národních kuchyní podle typu klientely. V nabídce je i kompletní dietní menu a strava pro malé hosty. V letních měsících mají klienti samozřejmě možnost využít terasy restaurace. V Restauraci Romantica si mohou hosté pochutnat na speciálním tří, čtyř nebo pětichodovém menu při atmosféře pohádek Tisíce a jedné noci.

Vybavení:
VYBAVENÍ KONFERENCE: podium, řečnický pult, molo, hlasovací zařízení, projekční technika, speciální ozvučení, wifi, tlumočnické služby, dekorace, taneční parket, mobilní mikrofon, pevný mikrofon, flip chart, dataprojektor, projekční plátno, počítač, přehrávač, DVD přehrávač, Dia projektor, TV, LCD TV, Kopírka, Laptop...................... VYBAVENÍ POKOJŮ: Standardní pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna se sprchou / vanou, WC + bidet), klimatizací, balkonem, minibarem, připojením na internet, telefonem, TV SAT (LCD) a trezorem. Všechny pokoje jsou vybaveny vysoušečem vlasů. V apartmánech se nachází koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2 x WC + bidet, kuchyňka (set na přípravu čaje a kávy), balkon, klimatizace, minibar, internet, telefon, TV SAT (LCD), trezor, obývací pokoj, ložnice.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.