LOKACE.CZ : Noem Arch Restaurant & Design Hotel

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Noem Arch Restaurant & Design Hotel

Brno – Královo Pole, Cimburkova 9
Vítejte do nově otevřeného design hotelu Noem Arch v Brně - Králově Poli, v klidu se usaďte a nechte se unést skvostnou nabídkou poskytovaných služeb. Najdete u nás především jak výtečnou mezinárodní gastronomii v nadčasové restauraci, tak ubytování v 18 útulných pokojích - stylizovaných do lodních kajut. Zájemci o realizace akcí jistě ocení využití osobitých konferenčních prostor s moderní technikou a celkovou kapacitou až 230 osob, kde pro Vás rádi zajistíme nejrůznější firemní a soukromé akce. Mezi další naše prostory patří exkluzivní Sky Lounge pro konání menších privátních akcí, Cocktail Bar & Podpalubí s možností konzumace rozmanitých druhů vín z celého světa, úchvatný sezónní Summer Patio, 2 počítačem řízené golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi. Na vše dohlíží profesionální personál, který splní všechny, i ta nejnáročnější Vaše přání.
Kapacita prostor pro akce: 230
Kapacita (lůžek): 36 + 4
Kapacity jednotlivých prostor: Víceúčelový konferenční prostor (Show lounge): až 150 míst, Sky lounge: 40 míst, Cocktail Bar & Podpalubí: 50 míst, letní Summer Patio: 70 míst
Kontakt: 541 216 160 / info@noemarch.cz
URL: http://www.noemarch.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 700 Kč
Cena za den: od 6 000 Kč
Využití pronájmu: Prostory jsou víceúčelové, vhodné pro pořádání prezentací, konferencí, školení, kongresů, seminářů, firemních večírků, plesů, rautů, banketů, galavečerů, tiskových konferencí, hudebních akcí, vernisáží a výstav uměleckých děl, dražeb, aukcí, charitativních akcí, svateb, promocí, rodinných oslav apod.


Noem Arch Design hotel nabízí originální kajuty k ubytování: 12 posádkových dvoulůžkových kajut, 5 luxusních důstojnických dvoulůžkových kajut, 1 exkluzivní kapitánskou kajutu (apartmán). O víkendech možnost využití tohoto originálního ubytování s 20% slevou. Pro zájemce je zde možnost navíc využití některého atraktivního pobytového balíčku, jako je např. Aktivní víkendový balíček, Svatební noc pro novomanžele a další.

Restaurace Noem Arch nabízí mezinárodní kuchyni, čerstvé ryby a mnoho dalších specialit. Vedle A la carte připravujeme obědová menu a pravidelné sezónní nabídky. V letních měsících pak na letní zahrádce nabízíme chutné saláty a speciality z venkovního grilu. Kromě originálních jídel připravovaných týmem profesionálních kuchařů a skvělému obsluhujícímu personálu Váš gastronomický zážitek určitě obohatí i unikátní interiér a také výběr rozmanitých druhů vín z celého světa, které restaurace nabízí. Summer Patio je letní zahrádka, kde je možno příjemně posedět a potěšit se širokou nabídkou grilovaných specialit, salátů a cocktailů. Cocktail Bar & Lounge Podpalubí je stylový prostor situovaný pod konferenční místností Markétin sál Arnošta Lustiga, který disponuje kapacitou 50-ti míst a nabízí pestrý výběr míchaných nápojů. Cocktail Bar and Lounge je možné využít pro uspořádání menších společenských akcí.

Svatební den: Pro tento jedinečný den je jistě originální prostředí Noem Arch Restaurant & Design Hotel tou správnou volbou. Kvalitní poskytované služby, plné originality nabízejí: svatební hostinu v kterémkoliv prostoru (Restaurace, Show Lounge, Sky Lounge, Cocktail bar, Summer Patio), případně v celém hotelovém areálu, obřad přímo na Noem Arch, květinovou výzdobu a dekoraci, hudební produkci, profesionální foto a video, limuzínu pro snoubence, hlídání dětí a možnost ve volné chvíli využít 2 moderní golfové trenažéry Pro-Tee a USSPA Wellness (finská sauna, whirlpool, masáže). Naším darem pro novomanžele je luxusní apartmá na svatební noc zdarma.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1 950 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 2 500 Kč
Informace o cenách: Cena za 1 den / první 3 hodiny: Sky lounge (12 os.): 7 000 Kč / 2000 Kč - - - Markétin sál Arnošta Lustiga (150 os.): 12 000 Kč / 5 000 Kč - - - Cocktail bar & lounge: 6 000 Kč / 2 000 Kč - - - Vzhledem k vzájemnému propojení Show Lounge a Sky Lounge nabízíme při společném pronájmu těchto prostor zvýhodněnou cenu.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Objekt se nachází v blízkosti NC Brno-Královo pole.

Služby:
Na veškeré akce je zde možnost zajištění dekorace a doprovodného programu podle Vašich představ. Noem Arch Catering pro Vás zajistí kompletní gastroservis včetně doprovodných služeb pro všechny druhy společenských akcí.

Vybavení:
Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, pevným vysokorychlostním připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů. Prostory pro akce nabízejí osobité pojetí interiéru, moderní audiovizuální a ostatní konferenční techniku, black-outy k úplnému zatemnění a klimatizaci.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.