LOKACE.CZ : Autoklub ČR - pronájem prostor Praha

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Autoklub ČR - pronájem prostor Praha

Praha 1, Opletalova 29
Autoklub České republiky je místem v centru Prahy, kde na vás hned za dveřmi dýchne atmosféra pionýrských dob automobilismu. Reprezentační prostory jsou zachovány v původním prvorepublikovém stylu, navíc je celá budova památkově chráněna, což dotváří skvělou kulisu a nádech originality pro konání soukromých a firemních akcí. V duchu dřívější doby, u nás i tradujeme motto, náš zákazník = náš pán. Nabízíme řadu stylových sálů a salónků, které je možno využít pro Vaší akci. V přízemí budovy je rovněž restaurace s denní nabídkou jídel. Pro Vaší akci je možno v jakémkoli místě budovy zorganizovat různou formu cateringu na míru.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: 120, 35, 35+35, 200, 300, 50, 60 osob (informace viz. podrobnosti)
Kontakt: 724 084 921 / martin.hejhal@ganimed.cz
URL: http://www.ganimed.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní


Konferenční prostory:

Sál Elišky Junkové (1. patro)
Spolu s přilehlými salonky Praga a Laurin&Klement lze propojit francouzskými dveřmi v jeden sál. Kapacita (divadelně: 80, školně: 42 osob, Tvar U: 36 osob, Restauračně: 120 osob).

Salonek Praga (1. patro)
Kapacita (divadelně: 35, školně: 20 osob, Tvar U: 18 osob, Restauračně: 20 osob).

Salonek Laurin & Klement (přízemí)
Přilehlé salonky po obou starnách Sálu Elišky Junkové. Salónky jsou v 1. patře budovy, toalety na patře, šatna v přízemí (při menším počtu osob a v létě šatna nefunguje). Kapacita (divadelně: 35, školně: 20 osob, Tvar U: 18 osob, Restauračně: 20 osob).

Smetanův sál (1. patro)
Náš největší sál velmi dobře využitelný co se týče rozsahu rozsahu a témat jednotlivých akcí. Velké francouzské dvěře po otevření spojí sál s foyer a nabídnout tak velkorysý prostor spojený s trojsálím Elišky Junkové při akcích nad 300 osob. Kapacita (divadelně: 200, školně: 110 osob, Tvar U: 48 osob, Banket: 120 osob).

Foyer 1. patra a bar (1. patro)
Foyer I. patra s barem ve dřevěném obložení pro svou prostornost a zajímavý interiér využíváme na coffeebreaky, i buffetové obědy při konferencích. Dále pak jako prezenční místo pro účastníky konference. Kapacita Vstupní hala s šatnou pro 300 osob.

Salonek Aerovka (přízemí)
Salónek AERO je v přízemí budovy naproti šatně. Toalety i šatna jsou přilehlé. Kapacita (divadelně: 50, školně: 30osob, Tvar U: 25 osob, Restauračně: 32 osob).

Salonek Club (5. patro)
Moderní sál v 5. patře poskytuje panoramatický pohled na Prahu. Má vlastní gastronomické zázemí a možnosti využití rozšiřuje letní terasa. Kapacita (divadelně: 60, školně: 36 osob, Tvar U: 34 osob, Raut: 60 osob).Pronájem a ubytování :

Informace o cenách:

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Budovu Autoklubu ČR najdete přímo proti východu z Hlavního nádraží. Stanice Metro C – Hlavní nádraží nebo 300m od Metro A – Muzeum.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení:
Dataprojektor Benq 3000 ANSI, plátno 150×150 cm, Wi-Fi, ozvučení, zpětný projektor, notebook, flipchart, kabeláž, Profesionální dataprojektor Sanyo 6000 ANSI, Projektor ACER, plátno 365 × 275 a 244 × 244 cm, Wi-Fi, ozvučení, zpětný projektor, notebook, flipchart, Tlumočení zajištujeme externí firmou. Speciální osvětlení a efekty taktéž...
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.