LOKACE.CZ : Hotel Jizera***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Jizera***

Skorkov, Otradovice 30
Hotel JIZERA se nachází v obci Otradovice vzdálené asi 20 minut od Prahy v klidném prostředí poblíž řeky Jizery. Najdete u nás 2 apartmá a 14 dvou až třílůžkových pokojů s komfortním vybavením a přistýlkami. Pestrá paleta sportovního vyžití - jako je rybaření, tenisové kurty, minigolf, turistika apod., společně s konferenčním zázemím, v podobě školících salónků tvoří toto místo ideálním pro realizace firemních akcí (seminářů, školení, konferencí ...). Na přilehlé zahradě je možnost uspořádání zahradních oslav, svateb a grilování až pro 80 osob. K hotelu patří stylová, klimatizovaná restaurace s barem a jídelnou, která je vhodná pro každodenní stravování či uzavřené akce.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 60
Kapacita (lůžek): 37 (56)
Kapacity jednotlivých prostor: Školící místnost 1: 13, Školící místnost 2: 33, Restaurace: 50, Zahrada: 80 osob
Kontakt: 602 206 626 / info@hoteljizera.cz
URL: http://www.hoteljizera.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: od 800 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, koktejl, raut, recepce, svatby, koncert, sportovní akce

UBYTOVÁNÍ:
Celkem maximální počet lůžek je 37, s přistýlkami 56. Hotel je po celkové rekonstrukci v roce 2002 nově zařízený a v roce 2004 byl společnosti přidělen klasifikační znak třídy *** standard. Pokoje nabízí TV, SAT, WC se sprchovým koutem, telefon, možnost připojení k Internetu na pokoji. Na recepci je možné využít fax, kopírku, trezor a trezorovou skříň. Recepce dále zajiš?uje prodej upomínkových předmětů a toaletních potřeb. Uzavřené monitorované parkoviště zdarma je samozřejmostí. Po celém objektu hotelu mohou naši hosté využít bezplatné připojení Wi-Fi na Internet.

FIREMNÍ AKCE:
Nabízíme 2 školící místnosti k pronajmutí. První je umístěna v hotelové části v 1. patře a její součástí je sociální příslušenství, TV, video, tabule a plátno. Pohodlí poskytne až 13 účastníkům. Druhá je umístěna v přízemí hotelu s možností kompletního servisu včetně podávání občerstvení až pro 33 osob. Je vybavena standardní školící technikou s ozvučením, vzduchotechnikou a má dostatek denního světla s možností zatemnění při projekci. Ke školení patří coffeebreak a ten nabízíme v cenovém rozmezí 40,- až 120,- Kč na osobu dle požadavků zákazníka. Sortiment, který lze volně kombinovat: káva, čaj, minerální voda, mléko, juice, ovoce, sladké a slané pečivo, obložené chlebíčky a sendviče. V rámci firemních rautů, presentací, oslav a výročí Vám nabízíme k využití klimatizovanou restauraci s dataprojektorem, televizí, bezplatným Wi-Fi připojením a ozvučením pro 50 osob.

RESTAURACE:
Je určena zejména pro hosty, kteří si chtějí v klidu posedět u dobrého pokrmu, kvalitního vínka, či piva v čistém kulturním prostředí klimatizované restaurace, zdobené loveckými a rybářskými trofejemi se stylovým dřevěným nábytkem, barovým pultem a paravany. Můžeme ovšem uspokojit rodiny s dětmi i větší společnosti a firmy, protože restaurace má celkovou kapacitu 60 míst a je zde možné pořádat svatby, rauty, semináře a školení s možností sledování televize a projekčního plátna z dataprojektoru. Restaurace (pro 50 osob) je ozvučena a disponuje i kvalitním osvětlením, včetně barevné hudby a malého tanečního parketu.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 300 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 600 Kč
Informace o cenách: Konferenční místnost (pro 13 osob): 800 Kč, Konferenční místnost (pro 33 osob): 2 000, Restaurace 9 500 Kč

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Obec leží uprostřed krásných staroboleslavských lesů ve vzdálenosti 2,5 km od exitu č.17 z dálnice E 65 č.10 směr Praha - Mladá Boleslav. Exit č.17 je na 17.kilometru od Prahy v blízkosti motorestu Čtyři kameny. Pak následujte směrové tabule k hotelu.

Služby:
ubytování, půjčovna kol, tenisové kurty, minigolf, dětský koutek, zajištění firemní a soukromé akce, coffebreak, catering, velkoplošná projekce, grilování, klimatizace, sportovní přenosy, školení

Vybavení:
dataprojektor, televize, video a plátno, bezplatné Wi-Fi připojení, ozvučení, velkoplošná projekce, zatemnění, vzduchotechnika
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.