LOKACE.CZ : Nové Adalbertinum

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Nové Adalbertinum

Hradec Králové, Velké náměstí 32
Komplex Nové Adalbertinum, který v sobě zahrnuje hotel, kongresové centrum a restauraci, se nachází v historickém centru Hradce Králové. Hotel, kongresové centrum a restaurace jsou moderně vybaveny, např. je zde k dispozici bezbariérový přístup či internet na pokojích. Prostory Nového Adalbertina nabízí hostům moderně vybavené pokoje, rozmanitou nabídku konferenčních prostor, které jsou vhodné pro všechny typy firemních a soukromých pronájmů. Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín.
Kapacita prostor pro akce: 60 - 400
Kapacita (lůžek): 66
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál 270, Malý sál 120, Salonek I. 60, Salonek II. 60, Refektář 120
Kontakt: 495 063 111 / info@noveadalbertinum.cz
URL: http:///www.noveadalbertinum.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 700 Kč
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, sportovní akce

UBYTOVÁNÍ:
Pokoje jsou 1, 2 a 3 lůžkové s vlastní sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností připojení k internetu. K dispozici je ubytování pro tělesně postižené. Hotel je vybaven dvěma výtahy.

Jednolůžkový pokoj (bez snídaně) 1 200,- (se snídaní) 1 350,-
Dvoulůžkový pokoj (bez snídaně) 1 430,- (se snídaní) 1 680,-
Třílůžkový pokoj (bez snídaně) 1 840,- (se snídaní) 2 190,-
Apartmán (bez snídaně) 1 840,- (se snídaní) 2 190,-


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1200 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1430 Kč
Informace o cenách: Velký sál: 1300,- / hod., Malý sál: 1000,- / hod., Banketový sál (refektář): 1000,- / hod., Salonek I: 700,- / hod., Salonek II: 700,- / hod., Chodba II.patro: 600,- / hod., Chodba přízemí 300,- / hod.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Centrum hrace Králové, Pardubice 27Km, Praha 118Km, Brno 143Km

Služby:
Hotel nabízí konferenční prostory včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb. Hotel dále zajištuje svatební hostiny, rodinné a firemní oslavy, rauty, bankety, atd. Součást hotelu je restaurace Evergreen, která nabízí hostům speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín. V restauraci je také možnost využít řízených degustací či prezentací se sommeliérem. Hotel může zajistit volné vstupenky na Filharmonii Hradce Králové. V okolí jsou k dispozici bary.

Vybavení:
Dataprojektor 1500,- / den, Notebook 1200,- / den, Zpětný projektor 200,- / den, Plátno 300,- / den, Flip chart 300,- / den, Ozvučení sálu + 1 mikrofon 300,- / den, Ozvučení sálu ? kompletní 400,- / den, Poster 200,- / den, Podium 500,-/den
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.