LOKACE.CZ : Hotel Amarilis

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Amarilis

Praha 1, Štěpánská 18
Hotel Amarilis **** je stylový hotel, umístěný v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Nabízí ideální prostory pro malé konference, obchodní setkání a semináře. Konferenční prostory hotelu Amarilis jsou praktické a flexibilní, vhodné pro všechny příležitosti od menších až po středně velká setkání do 120 osob. Pro relaxaci po náročném dni je k dispozici hotelové wellness centrum. Všechny akce připravíme na míru.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost A: 56, Konferenční místnost C: 36, Konferenční místnost B: 42, Konferenční místnosti A+B+C: 150, Lobby bar: 20, Restaurace: 65, Konferenční sál: 150 osob
Kontakt: 222 748 111 / distribution@jerome.cz
URL: http://www.hotelamarilis.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, prezentace, seminář, školení, tisková konference, výstava, banket, koktejl, raut, svatby, sportovní akce

Ubytování: 4* Hotel Amarilis nabízí ubytování v celkem 64 prostorných pokojích, z toho ve 4 superiorech a 1 apartmánu doplněném prostornou koupelnou, vířivou vanou a balkonem. Pokoje jsou standardně vybaveny regulovatelnou klimatizací, LCD televizorem, telefonem s přímou provolbou a bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu. Prostory celého hotelu jsou nekuřácké. Hotel je zařazen do klasifikace **** Superior.

Ostatní aktivity v objektu: privátní wellness centrum s vířivou vanou, parní saunou a infrasaunou, s kapacitou max. 10 osob whirpoolem, parní a infra saunou, 2 masážními sprchami a odpočívárnou, kosmetický salón THALGO, masáže.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace viz. tel/email

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Poblíž Václavského náměstí.

Služby:
masáže, ubytování, firemní akce, catering, VIP-služby, doprava

Vybavení:
Sály jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou a bezdrátovým připojením k internetu. Zabudovaná kamera umožňuje pořídit záznam na DVD a videopřenos přes internet. Každá místnost má vlastní LCD TV a data-projektor.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.