LOKACE.CZ : Firemní školení


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Kino Mat - pronájem kinosálu a salónků

Praha 2, Karlovo náměstí 19
Komorní klimatizovaný kinosál kina MAT pro 46 diváků je vybavený špičkovou zvukovou i obrazovou technikou a skýtá díky svojí restaurace, veškerý komfort pro své hosty. Kinosál lze pronajmout k pracovním či soukromým projekcím, případně k tiskovým konferencím ve všední dny v čase od 9:00 do cca 17:00 (podle začátku promítání pro veřejnost). S určitým časovým předstihem je možné kinosál pronajmout i ve večerních hodinách.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 46, Salonek 1: 15, Salonek2: 30, Restaurace: 80, Kavárna: 20 osob
Kontakt: 224 915 765 / zuzana@mat.cz
URL: http://www.mat.cz/matclub/cz/kino/pronajem


Hotel Savannah**** deluxe

Chvalovice, Chvalovice - Hatě 198
Nově vybudovaný Hotel Savannah**** deluxe Vám nabízí ideální místo pro konference, kongresy, semináře, jednání a jiné firemní akce. Hotel se nachází na české straně hraničního přechodu Hatě/Kleinhaugsdorf v blízkosti jednoho z nejstarších měst České republiky – Znojma. K dispozici je 8 zasedacích sálů, které skýtají desítky variant využití. Jejich uspořádání a kapacitu lze variabilně upravovat od salonku pro 15 osob až po konferenční místnost, která pojme 250 účastníků. Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější multimediální technikou, jsou plně klimatizované a osvětlené denním světlem.V rámci všech firemních akcí jsme Vám schopni zajistit jakýkoliv typ občerstvení.
Kapacita prostor pro akce: 515
Kapacita (lůžek): 152
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční komplex Atlanta (2 sály): 105 osob, Augusta (3 sály): 180 osob, Columbus (3 sály): 230 osob - možnost virtuálního propojení 3 velkých sálů až pro 500 osob.
Kontakt:


Danubius Hotel Villa Butterfly****

Mariánské lázně, Hlavní 655
Danubius Hotel Villa Butterfly**** se nachází v centru půvabného západočeského města Mariánské Lázně. Hotel je schopen zajistit firemní či jinou soukromou akci ve svém konferenčním salónku Bellevue nebo v King Edward´s Clubu (konferenční mistnost v anglickém stylu), mezi typické akce realizované akce patří: školení a seminář, uzavřené firemní jednání, oslavy a akce spojené se sportovním a kulturním programem a další. Villa Butterfly poskytuje 96 pokojů kategorie superior - z toho 8 apartmánů suite a 1 luxusní apartmá: Jacuzzi vana, sprcha a připojení na internet. Hotelovým výtahem se dostanete z pokoje přímo do jeho wellness centra. Nedílnou součástí hotelu jsou gastronomické služby na vysoké úrovni. V prvním patře hotelu v restauraci La Fontaine jistě oceníte nejen velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, ale také příjemné prostředí a hudební doprovod harfy. Pro stylovou firemní akci lze také využít přilehlou terasu, ze které je výhled do lázeňského parku.
Kapacita prostor pro akce: 170
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál Bellevue: 100 osob, King Edward´s Club: 70 osob, Restaurace La Fontaine.
Kontakt:


OREA HOTEL Špičák***

Železná Ruda, Špičák 5
OREA HOTEL Špičák je nejen místem pro odpočinek a zábavu, ale také nabízí své prostory pro firemní akce, školení, prezentace, kongresy apod. Kongresový sál a salónky ve spojení s OREA WELLNESS hotelem Horizont**** disponují kapacitou až 400 osob a ze všech těchto prostor je přístup na internet. Pro vaše partnery, kolegy či zaměstnance hotel připraví raut, recepci, banket, garden party či grilování. Hotel nabízí také ubytování v 71 dvoulůžkových pokojích, při větším počtu osob bude nabídnuto ubytování v OREA WELLNESS hotelu Horizont.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 146
Kapacity jednotlivých prostor: salónek Javor: 20 osob, salónek Špičák: 20 osob, salónek: 30 osob, restaurace: 80 osob, denní bar: 30 osob, letní terasa: 30 osob
Kontakt:


Hotel ASTRA ***

Tuchlovice, Srby 184
Hotel ASTRA se nachází v klidném prostředí kladenských lesů. Tento hotel disponuje třemi učebnami, čtyřmi salónky a restaurací, která tvoří velký sál vhodný zejména pro semináře a školení. Celková kapacita těchto prostor může být až přes 250 osob. Pro školení a seminář hotel připraví coffee break. Samozřejmostí je technické vybavení, které vám hotel za poplatek zapůjčí. V restauraci naleznete salonky, které jsou víceúčelové a pro uzavřenou společnost. Zařídíte-li si své školení, či seminář právě v tomto hotelu, jistě nebudete litovat.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 104
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál=restaurace: 150 osob (vhodný ke školení), 3 x učebna: 30, 30 a 46 osob, 4 x salónek: 8, 10, 10 a 12 osob, venkovní zastřešený altán: 100 osob
Kontakt:


Státní záměk Bučovice

Bučovice, Zámek 1
Zámek Bučovice je jednou z nejkrásnějších a nejzvláštnějších renesančních staveb u nás. Zvláštní například tím, že je umístěn v údolí. Pozoruhodné je rovněž arkádové nádvoří s 90ti sloupy, které jsou bohatě vyzdobeny celkem 540 reliéfy, které zobrazují válečné motivy, erby, fantastická zvířata a bytosti, maskarony a hudební nástroje.
Kapacita prostor pro akce: 251-300
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Best Western Hotel Grand****

Beroun, Nám. M. Poštové 49
Best Western Hotel Grand**** představuje profesionální zázemí v centru města Beroun pro vaše školící a ostatní firemní akce. Hotel nabízí levnější alternativu pronájmu konferenčních prostor a služeb oproti Praze, od které je vzdálen jen několik minut cesty autem po dálnici D5 směrem na Plzeň. Během vaší akce, v některém salónku či gastronomické jednotce může být podávána řada specialit mezinárodní a české kuchyně, připravených v místní restauraci. Po vaší akci můžete využít samotnou restauraci, lobby bar či lidovou pivnici k neformálnímu dokončení vaší akce či přímo pro některou oslavu a firemní večírek. K protáhnutí vašeho těla jistě rádi najdete cestu na tenisové kurty, do fitness centra či aquaparku, následné večerní zpestření pak představují taneční večery s živou hudbou.
Kapacita prostor pro akce: 494
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 240 osob, 4 salónky - červený: 14, žlutý: 40, modrý: 40, zelený: 60 osob (v divadelním uspořádání), hotelová restaurace: 100 osob
Kontakt:


Clarion Grandhotel Zlatý Lev****

Liberec, Gutenbergova 3
Grandhotel Zlatý Lev**** je tím pravým místem pro uspořádání vašeho kongresu, firemního školení, večírku či významné rodinné události. Pro náročnější firemní eventy se zde nabízí technicky vybavený sál “Antona Worfa“ s kapacitou až 200 hostů, při ideální obsazeností 150 osob. Menší rodinné (svatba,promoce) a firemní akce najdou zázemí v kongresovém salónku císaře “Franze Josefa“. Další salónek “Roald Amundsen“ je ideální pro uzavřenou společnost. Hotel zajistí, na přání hostů, doprovodné služby jako je hudba, taneční vystoupení či nejrůznější cateringové akce v samotných konferenčních prostorech. Jakkoli bude vaše akce náročná, vždy v hotelu Zlatý lev můžete najít dostatek možností k relaxaci, a to zejména v hotelovém Wellness centru či při některých sportovních aktivitách jako je např. golf či cyklistika v blízkém okolí hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 150
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál (restaurant) "Antona Worfa": 150 - 200, Grandrestaurant Zlatý Lev: 80, Salonek "Roald Amundsen": 60 , Salonek "Franz Josef": 40, Svijanská pivnice: 85, Café Zlatý lev: 45 osob
Kontakt:


Slezská univerzita v Opavě

Opava, Na Rybníčku 1
Prostor auly je vhodný pro školení, konference, prezentace či semináře. Lze jej využít pro soukromé i veřejné účely - divadlo, raut, banket apod.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 130
Kontakt: + 420 553 684 606 / petr.vanek@slu.cz
URL: http://www.slu.cz/


Hotel Olympik Tristar ***/****

Praha, U Sluncové 14
Součástí pestré škály hotelových služeb Olympik jsou kongresové a společenské prostory s možností pořádání menších i rozsáhlých akcí. V klasických sálech s výzdobou v řeckém slohu garantuje hotel vysokou úroveň služeb. Klimatizované sály jsou vybaveny špičkovou konferenční a komunikační technikou. Konferenční sál Triumf poskytuje širokou škálu využití pro nejrůznější akce. Je koncipován a určen pro pořádání kongresů, konferencí, společenských a vzdělávacích programů, k prezentaci firem, pořádání svateb aj.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Duo

Praha-Střížkov, Teplická 492/19
Hotel DUO je plným právem hrdý na své vybavení pro pořádání kongresových a incentivních akcí, které z něho dělá žádoucího partnera. K dispozici je rozlehlý Kongresový sál DUO pro až 350 osob, hotelové Kongresové centrum zahrnuje také 5 menších jednacích salonků s kapacitou od 10 do 50 osob. Všechny sály jsou vybavené nejmodernější konferenční a komunikační technikou. Zkušenosti našeho konferenčního a banketového oddělení jsou zárukou úspěchu Vaší konference, zasedání, party nebo svatby.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Pronájem učebny Praha

celá ČR, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň . .
Kontaktujte nás pro aktuální nabídku multimediálních učeben, klasických školních učeben, či přednáškových sálů, které pro Vás můžeme vyhledat na mnoha místech v naší republice. Rádi pro Vás ihned vybereme nejvhodnější možnost s ohledem na druh Va?í soukromé akce jako je např. firemní, jazykový, či počítačový-seminář a školení, nebo jiné formy soukromých akcí..
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: dle požadavků
Kontakt:


Sport V Hotel

Hrotovice, Nám. 8. května 219
Hotel poskytuje svým hostům všestranné služby na vysoké úrovni. Pro ubytování slouží elegantně zařízené pokoje s vlastními koupelnami a WC, telefonem, televizí i možností připojit se k internetu. Hotelová kuchyně nabízí bohatý výběr jídel a specialit. Součástí hotelu je rozsáhlé zázemí pro sportovní aktivity – krytý plavecký bazén, sportovní hala s tenisovými kurty a sauna.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 251-300
Kapacity jednotlivých prostor: 150
Kontakt:


Hotel Bohemika

Praha-Vysočany, Na břehu 579/3
Hotel Bohemika se nachází v městské části Praha 9 – Vysočany a to v její modernizované části v údolí Rokytky s rozsáhlými plochami parků a zeleně. Prostory a vybavení pro meetingy a firemní akce – sál pro 60 osob + salonek pro 14 osob, konferenční technika pro konání konferencí, školení, seminářů, teambuildingů, prezentací, firemních setkání, výjezdních zasedání, zaměstnaneckých slavnostních událostí, soukromých recepcí, vánočních a jiných večírků.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Holiday Inn Brno

Brno-Pisárky, Křížkovského 496/20
Brněnský Holiday Inn je jedním z více než 3700 článků celosvětové hotelové sítě společnosti InterContinental Hotels Group. Holiday Inn Brno disponuje banketními místnostmi pro uspořádání videokonerencí, firemních prezentací, seminářů, školení nebo tzv. roadshow. V těchto místnostech lze snadno zajistit příjemné prostředí pro konání firemních večírků, plesů nebo banketů. Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 201 dvoulůžkových pokojích s veškerým komfortem.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Populus

Praha, U STARÉ CIHELNY 2182/11
Hotel Populus *** se nachází v klidné lokalitě v Praze 3 a disponuje 77 lůžky. Konferenční prostory hotelu pojmou až 150 osob a jsou velmi vhodné k uspořádání seminářů, školení, prezentací, firemních večírků apod. K zapůjčení je tato technika: flipchart, DATA projektor, DVD, TV, plátno, ozvučení. Kongresový sál je spojen s hotelovou zahradou. Součástí hotelu je také hotelová restaurace s velkou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 201-250
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Čechie Praha

Praha-Karlín, U Sluncové 618/25
Hotel Čechie Praha, a.s. vám nabízí konferenční prostory s celkovou kapacitou cca 600 míst ve dvou konferenčních sálech a čtyřech saloncích a golfové hale. Prostory jsou vhodné k pořádání školení, seminářů, prezentací, podnikových večírků a jednání s partnery. Konferenční služby jsou na vysoké úrovní. Všechny školící prostory jsou klimatizované, vybaveny internetem. Ve všech prostorách připravíme uspořádání dle vašich požadavků. Součástí našich služeb je zajištění kompletního gastronomického servisu.
Kapacita prostor pro akce: 501-600
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Státní zámek Lysice

Lysice, Zámecká 1
Státní zámek Lysice vznikl přestavbou vodní tvrze. Pro návštěvníky je rovněž zpřístupněna zámecká zahrada, jejíž kolonáda s krytým ochozem je nedílnou součástí stavby lysického zámku. Při prohlídce zámecké zahrady je možno navštívit nově zrekonstruovanou oranžerii a nahlédnout do unikátní fíkovny.
Kapacita prostor pro akce: 301-350
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 516 472 235 / lysice@brno.npu.cz
URL: ww.zameklysice.cz


Penzion V Kapli

Žďár nad Sázavou, Santiniho 64
Penzion se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru, nedaleko barokního poutního kostela Zelené Hory - památky UNESCO. Dva pokoje v prvním patře jsou studia v klenutých prostorách. Každý je vybaven kuchyňkou, lednicí, televizí, telefonem, přípojkou na internet ( Wi-Fi ) a sociálním zařízením se sprchou.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor: 30
Kontakt:


Hotel Meritum

Praha-Ruzyně, Staré nám. 14/8
Klidné a příjemné prostředí hotelu Meritum a kvalitní konferenční a gastronomické zázemí Vám zajistí spokojenost při pořádání pracovních a společenských akcí nebo rodinných oslav. Hotel zajišťuje firemní jednání a akce, konference, kurzy , obchodní jednání, svatby, oslavy. K dispozici je konferenční sál s kapacitou 60 osob v hotelu Meritum a tři salonky s kapacitou 20 až 30 osob v restauraci u Rychtáře.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.