LOKACE.CZ : Firemní školení


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Bonum

Ostrava-Moravská Ostrava, Masná 1752/6
Ubytovací kapacita Hotelu Bonum je 11 pokojů s lůžkovou kapacitou 28 osob. Pro pořádání konferencí, školení, svateb, firemních i rodinných akcí má hotel k dispozici salonky a divadelní sál. Divadelní sál se nachází ve druhém patře hotelu. Hosté zde mají k dispozici bar, kuřárnu, šatnu a sociální zařízení. Tento sál je vhodný k pořádání školení, kongresů, prezentací, galerií, hudebních produkcí, oslav, svateb a dalších soukromých nebo firemních akcí.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Smaragd ***

Praha-Hlubočepy, Geologická 1018/2a
Hotel Smaragd nabízí ubytování i své konferenční prostory. Pro obchodní jednání, semináře a školení má hotel Smaragd k dispozici 2 konferenční místnosti pro 25 osob. Rádi Vám v hotelu připraví Business Package, zahrnující ubytování, stravování, přepravu osob, vybavení konferenčních místností, Internet a další obchodní služby dle vašeho přání.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Penzion Trnávka

Želiv, Želiv 64
Penzion Vám nabízí ubytování v okouzlující přírodě Českomoravské vysočiny na břehu přehradní nádrže. Ideální typ pro Vaši rodinnou rekreaci na víkend i dovolenou. K dispozici je privátní pláž a letní terasa. Přímo v bezprostřední blízkosti objektu je možno parkovat a nedaleko je i půjčovna loděk, surfů, kol a šlapadel.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: 55
Kontakt:


Školicí a ubytovací zařízení VŠCHT-

Jáchymov, Palackého 709/56
Kapacita prostor pro akce: 1-50
Kapacita (lůžek): 1-50
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Horský hotel FIGURA

Malá Morávka, Malá Morávka 256
Horský hotel FIGURA leží v nejatraktivnější části Jeseníků na úbočí Petrových kamenů (1438 m n.m.). Návštěvníky láká hlavně v zimě, místo pro sportovní vyžití na sjezdových a běžeckých tratích.V okolí je 8 sjezdovek..Školy v přírodě,Podniková školení
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Slezská univerzita v Opavě

Opava, Na Rybníčku 1
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 130
Kontakt:


Casanova hotel***

Duchcov, Husova 45
Hotel Casanova*** v klidném prostředí parku, několik minut od historického centra města Duchcov, poskytuje zázemí pro plnohodnotnou firemní či soukromou akci. Klidnému firemnímu jednání či jiné menší uzavřené společnosti dobře poslouží konferenční salónek pro 30 osob. Pro větší prezentaci, seminář či konferenci můžete využít přilehlý sál hotelové restaurace, který je zároveň ideálním místem pro pořádání, rautů, firemních i soukromých večírků a podobných akcí. Těm, kdo by zde chtěli strávit více dní, je k dispozici 30 pokojů o celkové kapacitě 70 lůžek vybavených kromě jiné Wi-Fi signálem. Samotné město Duchcov, které proslulo díky pobytu Giacoma Casanovy na místním zámku, leží v půvabné krajině na úpatí Krušných hor a poskytuje řadu sportovních možností jako je turistika, cyklistka, lyžování, golf a další.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 70
Kapacity jednotlivých prostor: Sál hotelové restaurace: 50 osob, Salónek: 30 osob
Kontakt:


Zámecký hotel TŘEŠŤ ***

Třešť , Dr. Richtra 234
Zámecký hotel Třešť*** v malebné přírodě, na okraji rozlehlého lesoparku, nabízí kvalitní ubytovací kapacity, které můžou být využity ve spojení s vaší konferenční i vzdělávací akcí. Konferenční prostory nabízejí široké uplatnění pro realizaci konferencí, kongresů, seminářů, přednášek a podobných akcí. K dispozici je především kongresový sál a 7x salónek, kdy je možné propojení místností v rámci jednání v sekcích či společného zasedání. Příjemné prostředí zámecké restaurace a jídelny jsou vhodné k obchodnímu jednání a kvalitnímu gastronomickému zážitku. Další prostory v podobě vinárny s krbem nebo letního posezení s grillem vytvoří příjemný doplněk k vašemu naprostému odreagování. Bezplatné využití apartmánu pro novomanžele a pronájem místnosti pro hostinu je jen dalším krásným zážitkem, který zámecký hotel nabízí.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 111
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční sál: 115 os., Hudební salonek: 42 os., Televizní salónek: 20 os., Zelený salonek: 14 os., Žlutý salonek: 14 os., Depandance salonek I: 36 os., Depandance salonek II: 20 osob
Kontakt:


Hotel Alexandra*** – ubytování v Roztokách

Roztoky u Prahy, Nádražní 1640
Hotel Alexandra*** nabízí realizaci Vašich firemních či jiných soukromých akcí (jako jsou např. svatby) ve spojení s ubytováním v komfortních pokojích v klidném prostředí, jen 10 km od centra Prahy. Do hotelu můžete zavítat klidně jen i na šálek kávy s přáteli či na oběd s obchodními partnery. Firemní jednání je možno realizovat v konferenční místnost s kapacitou 35 osob vybavené flipchartem, LCD televizorem, dataprojektorem, DVD, PC s připojením na internet a promítacím plátnem. Dle Vašich požadavků hotel zajistí doplňkové vybavení či služby a postará se i o cateringové služby pro jakoukoliv akci. Hotel je svou kapacitou, umístěním a vybavením vhodný pro ubytování skupinové klientely, pro kterou poskytuje speciální cenové možnosti.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 35 osob, Restaurace: 60 osob, Letní terasa: 40 osob
Kontakt:


OÁZA Říčany

Říčany, V Chobotě 2112
OÁZA Říčany je Vaším partnerem v malebném prostředí, v dobré dostupnosti od Prahy (20km), vhodným pro uspořádání kvalitní firemní či soukromé akce na klíč. Nově postavené kongresové centrum, vybavené špičkovou technikou, zajistí hladký a bezproblémový průběh vašeho školení či jiné firemní akce. Prostory lze variabilně uspořádat (až do celkové kapacity 150 osob) a případně zde prezentovat i větší stroje a zařízení vč. osobních automobilů. Oáza Říčany je nejen profesionálním zázemím pro firemní akce, ale také skutečnou oázou pro Váš odpočinek, rozcestník mnoha sportovních a adrenalinových zážitků či romantického i bohatého pohoštění v některé ze 3 restaurací (s venkovní terasou a grilem). Na závěr dne se z ní naopak stane klidné místo pro ubytování v pokojích, hotelového typu, kategorie***.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 74
Kapacity jednotlivých prostor: Variabilní kongresový sál - 1 místnost: 150 os, rozdělení na 2 místnosti: 90 a 42 os., rozdělení na 3 místnosti: 3 x 42 osob
Kontakt:


Hotel Christie****

Praha 1, Nové Město, Vladislavova 20
Hotel Christie**** se nachází v samotném srdci historické Prahy, jen několik kroků od Václavského náměstí. Komfortní ubytování o 135 pokojích či případná návštěva památek Starého či Nového města během několika minut, nejen o tom je hotel Christie****. V samotném hotelu se nachází pro Vaše pracovní a vzdělávací povinnosti konferenční centrum skládající se z meeting room a hotelového atria, jejichž prostory jsou klimatizované a disponují standartním technickým vybavením. Samozřejmostí je zajištění občerstvení během vaší akce (školení, seminář, konferenci apod.) či doprovodného programu (např. okružní jízda Prahou, návštěva divadla apod.).
Kapacita prostor pro akce: cca 300 os.
Kapacita (lůžek): 270
Kapacity jednotlivých prostor: Hotelové restaurace + lobby bar: cca 100 os., zimní zahrada (hotelové atrium) cca 100 os., Meeting room: cca 100 osob
Kontakt:


Centrum Greenclub

Tursko, Nad Studánkou 30
Centrum GreenClub je ideálním místem pro pořádaní konferencí, seminářů, workshopů a firemních večírků pro střední skupiny (20-30) osob. Areál nacházející se ve velmi blízké dostupnosti Prahy v obci Tursko s rozlohou až 3000 m² nabízí řadu multifunkčních možností. Green Club je jednak vhodný pro vaší pracovní činnost a jednání, stejně tak pro Váš firemní večírek či soukromou oslavu. Tato oslava se může konat ve stylové zrekonstruované stodole, vhodné až pro 80 hostů, kde pro vás rádi zařídíme kompletní cateringový servis. Kromě všeho jiného přivítáme u nás rádi i svatebčany v naší krásné zahradě a zařídíme pro ně ničím nerušenou privátní oslavu s následnou možností využití novomanželského apartmánu.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost 1: 20-30osob, místnost 2,3: 15 osob, stylová stodola: 80 osob
Kontakt:


Hotel Constans****+

Praha 1, Břetislavova 309
Hotel Constans****+ se nachází v samotném centru historické Prahy (přímo pod Pražským Hradem, 10min od Karlova mostu) a nabízí okouzlující prostory pro Vaši návštěvu. Obchodní klientela zde jistě ocení zejména klidné zázemí pro svoje ubytování, variabilní konfereční místnost pro 50 lidí se širokou škálou možností využití, výbornou restauraci, zimní zahradu a lobby bar pro svůj večírek či soukromou oslavu. Prostorné hotelové pokoje a okolní prostředí 3 historických budov, ze kterých hotel vzešel, jsou výzvou k návštěvě pro všechny, kterým není cizí romantické prostředí s nádechem původní doby. Realizace firemní akce či soukromé akce (např. svatebního dne, oslava jubilea..) v hotelu Constans je zárukou úspěchu a skvělého zážitku, doplněného o řadu doprovodných programů či větší gastronomickou akci.
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 61
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 36 osob, Zimní zahrada: 20 osob, Konfereční místnost (84 m2), rozestavení: Divadlo 54, škola: 36, ženeva: 28
Kontakt: 234 091 818 / reservation@hotelconstans.cz
URL: http://www.hotelconstans.cz


Úplná či částečná realizace Vaší firemní akce

Praha 8, U Pekařky 484/1a
Plánujete firemní akci pro zaměstnance, klienty či partnery Vaší společnosti? Chcete-li uspořádat zajímavou a netradiční akci, která uspokojí vaše nejnáročnější požadavky a nesmazatelně se zapíše do vaší paměti, neváhejte a obraťte se přímo na nás! Jsme tým kreativních a zkušených profesionálů, kteří již několit let připravují a realizují mnoho akcí pro své klienty.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Zajišťujeme akce pro malé (20 osob), střední (100 – 200 osob) i velké skupiny (1 100 osob).
Kontakt: 606 178 030 / tplacek83@gmail.com


Veletrhy Brno

Brno, Výstaviště 1
Společnost Veletrhy Brno, a.s. je nejen organizátorem významných mezinárodních veletrhů a výstav, ale svůj jedinečný areál nabízí i k pronájmu pořadatelům konferencí, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.Ve čtyřech samostatných kongresových komplexech nabízíme moderní konferenční sály pro konání kongresů a konferencí s kapacitou 20 až 2000 osob. Unikátní kongresové centrum pavilonu E tak nabízí jedinečnou variabilitu pro libovolné kongresové prostory. Pořadatelům i těch nejnáročnějších akcí zajistíme odpovídající zázemí. Areál výstaviště nabízí prostory různých velikostí i typů, moderní i historické pro konání nejrůznějších EVENTŮ. V neposlední řadě můžou být prostory využity pro filmové produkce, které zde najdou až 190.000 m2 potenciální volné plochy přeměnitelné ve filmové ateliéry.
Kapacita prostor pro akce: 20-2000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 4 samostatné kongresové komplexy s konferenčnímy sály, salónky o kapacitě od 20 do 2000 osob
Kontakt: 541 152 913 / rent@bvv.cz
URL: http://www.bvv.cz/rent


Hotel Studánka

Rychnov nad Kněžnou, Letovisko Studánka 505
Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. Nabízí ideální prostředí pro konání školení, pracovních zasedání, prezentačních akcí, konferencí, večírků a dalších společenských akcí. V hotelu je k dispozici kongresový sál, salonky, restaurace, vinárna či přírodní amfiteátr. Tyto akce lze doplnit o možnost relaxace v hotelovém wellness centru a další sportovní vyžití.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 255, Sál - část I: 55, Sál - část II: 100, Sál - část III: 100, Modrý salonek: 12, VIP salonek: 25, Přírodní
Kontakt: 494 389 200 / recepce@hotelstudanka.cz
URL: http://www.hotelstudanka.cz


Webcom Education Point

Brno, Tišnovská 137
Webcom Education Point je ideálním místem pro realizaci školení, kurzů, menších konferencí a seminářů. K dispozici jsou profesionálně vybavené místnosti s jedinečným architektonickým řešením a se špičkovým vybavením. Samozřejmostí je osobní přístup, zajištění občerstvení, propagace, tisku materiálů, fotografa a dalších individuálních požadavků.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Harvard: 32, Cambridge: 8, Oxford: 8 osob
Kontakt: 728 559 346 / wep@webcom.cz
URL: http://www.webcom.cz/wep/


CURLINGEVENT Curling arena

Praha 4, Komárkova 12
Jediná Curling aréna v Čechách nabízí dokonalý komfort čtyř drah, zázemí s šatnami a příjemné prostředí restaurantu, s velmi pestrou a variabilní nabídkou cateringu. JIž 10 let organizujeme teambuildingy, workshopy, prezentace, školení, tiskové konference spojené s curlingem, který od všech hráčů teamu vyžaduje souhru, schopnost koncentrace a strategické myšlení stejně jako tomu je i v pracovním teamu. Nekuřácká klubová restaurace, bezbariérový přístup, výhled na curlingové dráhy, letní zahrádka.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Klubový restaurant: 100 osob
Kontakt: 777 235 129 / info@curlingevent.cz
URL: http://www.curlingevent.cz


Hotel Adam****

Špindlerův mlýn, Svatý Petr 267
Hotel Adam**** se nachází necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v Krkonoších - v údolí Svatého Petra, 850 n.m. Hotel je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale je i velmi dobře využitelný pro realizace firemních akcí (večírků, školení, teambuildingů). K dispozici je kongresový sál a salonek na školení. Součástí hotelu je i restaurace s barem, krbem a dětským koutkem. Při dobrém počasí je k dispozici terasa s překrásným výhledem na celé údolí a panorama hor.

V blízkosti hotelu se nachází sportovní lyžařský areál Svatý Petr. Pro Váši relaxaci je v hotelu připraven wellness bar, fitness, bazén, whirlpool, parní lázeň, sauna a masáže.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: ? ?
Kontakt: 499 433 071 / info@hoteladam.cz
URL: http://www.hoteladam.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.