LOKACE.CZ : Firemní školení


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Počítačová školicí místnost - Computer school (PRAHA 1)

Praha 1, Malé Náměstí 13/457
Nabízíme Vám k dispozici školicí místnost, která je vhodná pro výuku jakéhokoli kurzu, vyžadujícího počítače s přístupem k internetu. Můžete vyučovat například práci s Microsoft Office, web design, Google AdWords nebo práci s Microsoft Windows. Tato výuková místnost je propojena s Click Internet Cafe, jež se nachází přímo v centru Prahy a poskytuje vysokorychlostní připojení k internetu pomocí optických vláken. Naše místnost je vybavena deseti počítači pro posluchače, jedním počítačem pro lektora, tabulí, širokoúhlým projektorem (Benq MX613ST) a plátnem s rozměry 150x265 cm.

(pocitac|pocitaci|pocitace|pocitacova|skoleni|skola|lecture|study|computers)
Kapacita prostor pro akce: 15
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Hlavní místnost s počítači: 15 osob
Kontakt:


JAF - Lipno

Frymburk, Lojzovy Paseky
Restaurace JAF-Lipno o kapacite 80 míst se nachází přímo v areálu chatového střediska JAf-Lipno. V nabídce jídel je zhruba 60 pokrmů z vepřového, kuřecího, krůtího, hovězího masa a ryb /hotových jídel i minutek/ + předkrmy, zeleninové saláty, přílohy, zmrzlinové poháry a dezerty. Dále nabízíme také nekolik bezmasých a dětských jídel. K pití nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy a čajů. V horkých dnech jistě oceníte také osvěžující nanuky.Restaurace JAF-Lipno je otevřena od měsíce května do konce září. Nově je k dizpozici internetová chata.
Kapacita prostor pro akce: 70
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 70 osob (oddělená místnost pro 20 lidí)
Kontakt: 602 433 899 / info@jaf-lipno.cz
URL: http://www.jaf-lipno.cz/


Zámek Průhonice

Průhonice, Zámek 1
Nechte se pozvat do okouzlujícího prostředí zámku Průhonice. Našim hostům poskytujeme nejen stylové, pečlivě rekonstruované historické sály a salóny, samozřejmě vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí, ale také odpočinek a osvěžení v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí české novorenesance v podání architekta Jiřího Stibrala, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích. Konferenční centrum je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Průhonický zámek a kolem se rozkládající Průhonický park je ideálním místem pro tu nejkrásnější romantickou svatbu ve skutečně kouzelném prostředí české novorenesance.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Rytířský sál: 150, Modrý salón: 40, Malý salónek: 15, Červený Salonek: 40, Zrcadlový salónek: 15, Žlutý salón: 30, Pracovna pana hraběte Silva-Taroucy: 30 osob
Kontakt: 602 603 073 / dalibor.matusinsky@ibot.cas.cz
URL: http://www.zamekpruhonice.cz/


Hotel Vista Ostrava*** superior

Ostrava, Kpt. Vajdy 3046/2
Hotel Vista Ostrava*** superior nabízí nadstandardní ubytování a je situován v klidném prostředí u Bělského lesoparku. Hotel také nabízí kompletní realizaci jakýkoliv společenských nebo firemních akcí, včetně odpovídajícího gastronomického servisu. Prostory hotelu jsou tedy vhodné pro konference, kongresy, semináře i školení. Konferenční prostory jsou nově zrekonstruované a plně vybavené audiovizuální technikou.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 150
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100 osob, Restaurace Buena Vista: 25 osob, Zasedací místnost VISTA, Konferenční místnost
Kontakt:


Hotel Astra ***

Praha, Strašnice, Mukařovská 18
V klidné části Prahy 10 na Vás čeká Hotel ASTRA, 300 metrů od stanice metra „A” Skalka (12 minut od centra města). Parkování je zabezpečeno na parkovišti před hotelem nebo v podzemních garážích. Hotel s kapacitou 140 lůžek nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a suitech o dvou místnostech. Restaurace a snack bar poskytují kvalitní gastronomické služby, domácí kuchyně nabízí bohatý výběr z hotelového jídelního lístku. Pro školení, semináře, rauty a firemní akce je pro Vás připraven konferenční sál a salonek restaurace.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 140
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80, Salónek: 25, Restaurace: 35, Snack bar: 30 osob
Kontakt: 274 813 595 / praha@hotelastra.cz
URL: www.hotelastra.cz


Kulturní centrum Novodvorská

Praha 4 - Lhotka, Novodvorská 1013
KC Novodvorská na Praze 4 - Lhotka nabízí možnost pronájmu svých prostor pro realizaci plesů, školení, konferencí, prodejních a výstavních akcí, dále je zde možnost pronájmu divadla a učeben. Pro veřejnost nabízíme koncerty, divadlo pro děti, přednášky a kurzy. Nachází se zde rovněž příjemná cukrárna a kavárna. Přijďte k nám s celou rodinou nebo si u nás zrealizujte Vaší firemní či soukromou akci.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 400
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Společenský sál: 400 lidí, Divadelní sál + Aréna:, Učebna 118: 61, Učebna 110: 41, Učebna 109: 54 osob
Kontakt: 736 623 940 / rene.zelenka@volnocasova.cz
URL: www.ctyrka.info/


Konferenční centrum - fakultní nemocnice Brno

Brno, Jihlavská 20
Fakultní nemocnice Brno disponuje v lůžkovém traktu (pavilon L) konferenčním sálem (kinosálem) pro 300 posluchačů a Modrým salónkem s kapacitou maximálně 30 osob. V případě zájmu a dle domluvy jsou k dospizici i další prostory. Kromě prostor vhodných k odborným či vzdělávacím akcím vám Fakultní nemocnice Brno může nabídnout i doplňkové služby ve formě cateringu, ubytování a stravování.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 201-250
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 300 osob, Modrý salónek: 30 osob.
Kontakt: 606 718 041 / konference@fnbrno.cz
URL: http://www.fnbrno.cz/konferencni-centrum/t2470


Hotel La Park - pronájem prostor

Kladno, Rozdělov 881
Hotel La Park se nachází v klidném místě na kraji lesoparku, 13km od letiště Václava Havla a 3km od centra Kladna. Hotel nabízí velký sál, který je vyníkající pro školení, konference, prezentace a další soukromé akce. Ubytovat se je možné v některém z 29 pokojů, součástí hotelu je dále restaurace, letní terasa a přilehlá zahrada až pro 1500 osob. Zahrada je vhodná pro párty a svatby s obřadem. V blízkosti se nachází Sportovní areály města Kladna.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80 osob, Restaurace: 50, Letní terasa: 70, zahrada: 1500 osob
Kontakt: 312 241 248 / info@hotellapark.cz
URL: http://www.hotel-memorial.cz


Hotel SPORT Zruč - firemní akce a ubytování

Zruč - Senec, Sportovní 600
Hotel SPORT Zruč**** se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od města Plzně. Hotel nabízí konferenční místnost, která se dá využít pro firemní (školení, meetingy, prezentace), další prostory v hotelu umožňují realizaci svateb, rodinné oslavy či sportovní akce. Je možné se ubytovat ve 25 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek. Velkou výhodou je přihlehlý sportovní areál, který nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 72
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80, snídaňový salonek: 15 osob
Kontakt: 725 731 597 / jan.klimes@hotelsportzruc.cz
URL: http://www.hotelsportzruc.cz/


Tower Park Praha - Žižkovská věž

Praha 3, Mahlerovy sady 1
Vítejte do nejvyšší stavby v Praze (216 m), která nabízí všem zájemcům možnost realizace firemních a společenských akcí, možnost ubytování nebo exlusivní gastronomický zážitek v restauraci, baru či kavárně Oblaca. Restaurace, café a bar Oblaca se nachází v 66m nad zemí a nabízí tak kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na město. Ubytování je možné v 1 designově zařízeném multifuknkčním pokoji v 70 m nad zemí, který je podle potřeby přeměnitelný v luxusní konferenční místnost. V přízemí věže se nachází konferenční centrum až pro 150 osob s moderním vybavením. Samozřejmostí je možnost zajištění cateringu a coffee breaků.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 1
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum: 150, Observatoř: 300, Oblaca restaurant: 180, Exlusivní jednací místnost:  16 osob
Kontakt: 210 320 081 / info@towerpark.cz
URL: http://www.towerpark.cz/


Hoffmanův dvůr

Praha 9, Vinořské náměstí 34
Hoffmanův dvůr, areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, velkou zahradou a vinným sklepem na okraji Prahy ve Vinoři je možné si pronajmout na soukromé a veřejné akce i ve vlastní produkci na základě smluvních a provozních podmínek. Zajistíme veškeré služby s akcemi související, včetně cateringu nebo může být pronájem bez služeb.

Dostupnost ubytovacích zařízení cca 500 m od našeho areálu. Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou: Konírna - hlavní budova, stodola, sklípek, dvůr se zahradou, velká zahrada a zázemí pro catering. V Hoffmanově dvoře je možné formou pronájmu areálu pořádat veřejné i soukromé akce, firemní akce, prezentační dny, tiskové konference, školení, svatby apod.
Kapacita prostor pro akce: 1000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konírna-hl.budova: 300, Stodola: 200, Sklípek: 40, Dvůr se zahradou: 1000, Velká zahrada
Kontakt: 739 737 509 / info@hoffmanuv-dvur.cz
URL: http://www.hoffmanuv-dvur.cz


Hotel Lony

Kozovazy, Kozovazy 12
Hotel Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy u Mochova, přibližně 20 kilometrů od Prahy. Na hosty čeká klidné, rodinné prostředí a starostlivý personál.

Ubytování je připraveno v útulných pokojích několika kategorií. Součástí penzionu je stylová restaurace a konferenční sál se salonkem pro až 130 a 50 osob, které lze využít pro pořádání kongresů či různých seminářů. V klidu můžete relaxovat v prostorách staročeské usedlosti, projít se po zahradách, kde se pasou domácí zvířátka. Děti mají připravený dětský koutek. Své automobily můžete zaparkovat na nehlídaném uzavřeném parkovišti.
Kapacita prostor pro akce: 130
Kapacita (lůžek): 77
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 130, Salonek: 60 osob
Kontakt: 607 137 207 / recepce@lony.cz
URL: http://www.lony.cz/


Hotelový komplex Bohemia & Regent

Třeboň, U Světa 750
Hotelový komplex Bohemia a Regent se nachází v okrajové části historického lázeňského města Třeboně v bezprostřední blízkosti rekreačního rybníku Svět, lázeňského komplexu Aurora a víceúčelové sportovní haly. Poloha hotelu a jeho vybavení jej předurčuje k individuálním i skupinovým rekreačním, relaxačním, wellness a léčebným pobytům, seminářům, soustředěním a pracovním jednáním s využitím bohaté nabídky doplňkových služeb.
Kapacita prostor pro akce: 130
Kapacita (lůžek): 217
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 130 osob, Salonek \"Regent\": 50 osob, Salonek \"Svět\": 50 osob, Salonek \"Petra Voka\": 30 osob
Kontakt: /
URL:


Hotel Hláska

Zlenice, Zlenice
Hotel Hláska se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Sázavy, kde celoročně poskytuje své ubytovací a konferenční služby. Pro svoje poklidné okolí a rychlou dostupnost z Prahy je vyhledávaným místem pro firemní školení a semináře v kombinaci se sportovními činnostmi, jako je např. turistika, nebo rybaření. Samotné firemní akce o různých velikostech zde zabezpečuje několik konferenčních místností a salónků s variabilním uspořádáním. Zajímavé prostředí hotelu a okolí skýtá nepřeberné možnosti pro realizace různých soukromých akcí jako jsou rodinné oslavy, svatby, rauty, garden party, ochutnávky, akce s hudbou, popř. pravou staročeskou zabijačku, či zvěřinové a jiné hody.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek): 101-120
Kapacity jednotlivých prostor: 8 Konferenčních místností: 20 - 120 míst, 5 Jednacích salónků-učeben: 8 - 10 míst, Zahrada: 60 míst, Restaurace: 100 míst
Kontakt: 317 776 150 / hotel.hlaska@sompraha.cz
URL: http://www.som.cz/index_cz.html


KIS - Kulturní a informační středisko Tlumačov

Tlumačov , nám. Komenského 170
Kulturní a informační středisko Tlumačov (KIS Tlumačov) se svými konferenčními prostory vhodnými pro školení, firemní porady, shromáždění, prezentace a menší kulturní akce se nachází jen několik kilometrů od měst Zlín, Holešov, Kroměříž a dalších. Ozvučený sál se zpětným projektorem, klavírem a notebookem lze rozdělit na 2 menší sály či ho použít ve stolové a kinové úpravě. Součástí KIS je za výhodného pronájmu i počítačová učebna vybavená 7 počítači + 1 počítačem pro školitele, zpětným projektorem s plátnem a nástěnnou tabulí - popis fix. Pro účastníky firemní akce KIS zajistí stravování v restauraci “Černý kůň Tlumačov” či se zde nabízí možnost relaxace v místní knihovně, která obsahuje až 4 800 svazků knih.
Kapacita prostor pro akce: 80-90
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Velký konferenční sál: až 80 osob, Počítačová učebna: 7 osob, Klub obce Zábraní: 90 osob
Kontakt:


Hotel Hláska

Zlenice, Míru 44
Hotel Hláska se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Sázavy, kde celoročně poskytuje své ubytovací a konferenční služby. Pro svoje poklidné okolí a rychlou dostupnost z Prahy je vyhledávaným místem pro firemní školení a semináře v kombinaci se sportovními činnostmi, jako je např. turistika, nebo rybaření. Samotné firemní akce o různých velikostech zde zabezpečuje několik konferenčních místností a salónků s variabilním uspořádáním. Zajímavé prostředí hotelu a okolí skýtá nepřeberné možnosti pro realizace různých soukromých akcí jako jsou rodinné oslavy, svatby, rauty, garden party, ochutnávky, akce s hudbou, popř. pravou staročeskou zabijačku, či zvěřinové a jiné hody.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek): 101-120
Kapacity jednotlivých prostor: 8 Konferenčních místností: 20 - 120 míst, 5 Jednacích salónků-učeben: 8 - 10 míst, Zahrada: 60 míst, Restaurace: 100 míst
Kontakt: 317 776 150 / hotel.hlaska@sompraha.cz
URL: http://www.som.cz/index_cz.html


Farma Vysoká, ubytování hotel Liberec

Vysoká, Vysoká 9
Svou polohou a kapacitou je Farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky. K dispozici nabízíme prostory naší horní restaurace pro uzavřenou společnost o kapacitě 65 lidí s kompletní obsluhou, pestrým jídelníčkem, prostorem pro kapelu, barem a kuřáckým salónkem. Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé.Náš jídelníček nabízí mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně. Nabízíme tématické víkendy se stylovou hudbou až do noci, jako například jehněčí hody, rybí hody, zvěřinový víkend, Country veřery, Martinskou husu apod.

Ceny ubytování:
Jednolůžkový pokoj: 890,- Kč, Dvoulůžkový pokoj: 1360,- Kč
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 40
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek 1 - první patro budovy: 65 osob
Kontakt: 604 432 003 / info@hotelfarmavysoka.cz
URL: http://farmavysoka.cz


Obecní dům, a.s.

Praha 1, Náměstí Republiky 1090
Národní kulturní památka Obecní dům patří k nejvýznamnějším secesním stavbám v Praze. Nachází se v samotném centru Prahy, v těsném sousedství Prašné brány. Na výzdobě tohoto krásného prostoru, vhodného pro realizaci Vašich nejrůznějších firemních akcí (recepce, bankety, školení, konference, galavečery, rauty, jednání apod.) se podíleli nejvýznamnější čeští malíři a sochaři. Od samotného vzniku je tento objekt multifunkční, najdou se zde jak vhodné sály, salónky, tak prostory pro pořádání svatebních obřadů, koncertů, plesů a módních přehlídek. Vzhledem k jeho nedávno provedené rekonstrukci a všudy přítomné drahocennosti je objekt přístupný veřejnosti pouze formou komentovaných prohlídek.
Kapacita prostor pro akce: 15-1100
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Místnosti pro firemní akce: 1100, 280, 200, 70, 30, 45, 80, 45, 25, 15, 50, 40, 15, 15, 250, 300, 250 osob
Kontakt:


Výstavní a společenské centrum IDEON

Pardubice, Jiráskova 1963
Výstavní a společenské centrum IDEON se nachází v klidném prostředí nedaleko obchodního a historického centra města Pardubic. Příjemné prostředí IDEONu je využíváno pro konání výstav a veletrhů, konferenčních, kulturních i společenských akcí, jakými jsou například koncerty, plesy, divadelní představení,obchodní a kontraktační jednání. Pro tyto účely jsou v objektu k dispozici velký sál, malé sály, salonek a galerie s maximální využitelnou výstavní plochou 1750 m2 a kapacitou velkého sálu 900 osob. V hlavním sále i ve foyer je provozován bar a restaurace s bohatým sortimentem nápojů a jídel pro organizátory i pro návštěvníky, dále je k dispozici technické zázemí a možnost bezplatného parkování na velkém parkovišti přímo před objektem IDEONu.
Kapacita prostor pro akce: 900
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 900, Malé sály I - IV: 100, Salónek: 30, Galerie: 150 osob. Pro koncerty a kulturní akce je kapacita až 2000 osob na stání.
Kontakt: 725 117 183 / akce@pvv.cz
URL: http://www.pvv.cz


Krčma a Discoclub u Ezopa - Karlštejn

Karlštejn, Karlštejn 200
Dovolujeme si Vám nabídnout možnost využití naší restaurace s konferenčním salónkem a k ní nově přidruženého Clubu u Ezopa, vhodného pro pořádání soukromých akcí typu diskotéka, koncert, soukromá oslava, výstava, přednáška apod.

Restaurace nabízí každý měsíc o víkendu speciality mezinárodních kuchyní, např. řecká, thajská apod. Pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi jsme vybudovali nový venkovní dětský koutek. Krčma U Ezopa je ideálním místem pro oběd nebo večeři s přáteli anebo s rodinou.

Otevírací doba: PO - ÚT: Zavřeno - možnost obědů a večeří v našem typickém restaurantu Krčmě U Ezopa (nedaleko hotelu), Pondělí - 12:00 - 22:00, Úterý - 12:00 - 22:00, Středa - 12:00 - 22:00, Čtvrtek - 12:00 - 22:00, Pátek - 11:00 - 23:00, Sobota - 11:00 - 23:00, Neděle - 11:00 - 22:00
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční salónek, Discoclub: 50 osob
Kontakt: 311 572 380 / ezop@hhotels.cz
URL: http://www.restauraceuezopa.cz/


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.