LOKACE.CZ : Firemní školení


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Sepetná

Ostravice, Ostravice 956
Hotel Sepetná***superior se nachází přímo v centru Moravskoslezských Beskyd - na Ostravici, na úbočí Lysé Hory – je zde všechno téměř na dosah. Hotel nabízí ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích a stylových apartmá. Pro pořádání kongresu a školení se zde nabízí několik druhů plně vybavených konferenčních místností různých kapacit s několika typy ubytování. Mužete uspořádat školení v útulné Lišcí noře, stejně jako kongres pro 200 osob v Medvědí rokli. Pro konání svatby doporučujeme Jelení oboru s vyhlídkou a pro malou poradu se nabízí Vlčí doupě. Beskydy, jejich klid a pohoda vytváří pro kongresovou turistiku ideální podmínky. Kvalitní gastronomický servis Vám zajistí profesionální personál ve Valašské Kolibě, která svou atmosférou vybízí k ochutnání specialit krajové kuchyně. Po náročném dni můžete načerpat nové síly v Relaxcentru s největším hotelovým bazénem v Beskydech, nebo utužit kolektiv při bowlingu či střelbě v laserové střelnici.
Kapacita prostor pro akce: 25-300 osob
Kapacita (lůžek): 200 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost Kančí výběh: 30, Vlčí doupě: 30, Zaječí úkryt: 25, Medvědí rokle: 200, Liščí nora: 25, Jelení obora: 50 osob
Kontakt: /
URL:


Škola vaření Chefparade

Praha 7 , Bubenské nábřeží 306/13
V našich prostorách Chefparade Žižkov i Chefparade Holešovice nabízíme moderně vybavenou školící místnost, což firmám poskytuje možnost spojit školení, meeting či jinou pracovní činnost se zábavou.

Mezi zajímavé činnnosti zde patří např. uvařit si vlastní jídlo, naučit se nové recepty nebo zažít netradiční a neformální kulinářský zážitek se svými kolegy. Přijďte si zkusit vařit a pařit do Chefparade! Můžete u nás uspořádat nejlepší párty ve městě, nabízíme „cool“ místo pro Vaše akce. Pro firmy máme kulinářský teambuilding, pro veřejnost kurzy vaření nebo privátní či dětskou párty. Naši kuchyni umíme přemístit za Vámi a udělat Vám kulinářský teambuilding nebo kurz vaření, kde jen budete chtít. 
Kapacita prostor pro akce: 50 - 120
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Žižkovské studio (Husitská 56): 50, holešovické studio (Bubenské nábř. 306/13, budova 36): 120 osob
Kontakt: 734 311 772 / marcela@chefparade.cz
URL: http://www.chefparade.cz


AZ PERSONALISTIKA - pronájem učebny

Praha 3, Olšanská 2643
Nabízíme pronájem učebny v reprezentativní budově v širším centru Prahy. Místnost můžete využít jak pro jednorázovou akci, tak pro pravidelnou výuku. Místnost je klimatizovaná, s denním světlem, zcela nově zařízená, ve školním uspořádání má kapacitu 36 osob + lektor. K místnosti nabízíme pronájem školící techniky.
Kapacita prostor pro akce: 36
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Školící místnost: 36 osob
Kontakt: 730 137 707 / info@azpersonalistika.cz
URL: http://www.azpersonalistika.cz/?p=pronajem


Grund Resort Golf and Ski****

Mladé Buky, Mladé Buky 445
Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Našim hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny, velkou devizou hotelu je rovněž možnost zajištění konferenčních akcí ve vlastním sále. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou. Náš čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s příjemnou a pohodovou atmosférou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 56
Kapacity jednotlivých prostor: Meeting room: 50 - 80 osob, VIP Room: 8 osob
Kontakt: 499 421 950 / reception@grundresort.cz
URL: http://www.grundresort.cz/cs


Hotel Safari a Safarikemp

Dvůr Králové, Štefánikova 1029
Hotel Safari a Safarikemp nabízí stylové a komfortní ubytování přímo v areálu zoo. Usínejte, zatímco se kousek od vás probouzejí šelmy. Vstupenku do zoo budete mít zdarma. Hotel Safari a Safarikemp jsou ideálním místem pro uspořádání firemní akce. Díky velké variabilitě konferenčních prostor v hotelu i ZOO můžeme uspokojit požadavky různě velkých skupin ? uspořádejte u nás Vaši konferenci, teambuilding, školení, seminář či oslavu. Cateringové služby zajiš?uje GASTRO-ZOO s.r.o.
Kapacita prostor pro akce: 330
Kapacita (lůžek): 98, 40
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek U Gepardů: 70 osob, Videosál: 110 osob, Galerie Z.Buriana: 150 osob
Kontakt:


ČERNÝ OREL pivovar pension hotel Kroměříž

Kroměříž, Velké náměstí 24
Hledáte místo na školení, teambuilding, meeting či firemní oslavu? Využijte netradičních sluŽeb Pivovaru ČERNÝ OREL v Kroměříži. Pivovar, restaurant, pension a hotel Černý orel je komplex nabízející kompletní gastronomické a ubytovací služby. Nachází se přímo v centru historické Kroměříže. Požadujete-li netradiční prostředí, Pivovar Černý orel je to pravé. Ubytovat se můžete v hotelu či penzionu Černý orel. Nespornou výhodou je zde především to, že je zde vše na jednom místě. Pivovar nabízí služby jako jsou prohlídky, hry, projekce apod.
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 42
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: 50 osob
Kontakt:


Hotel Kampa - Stará zbrojnice

Praha 1, Všehrdova 16
Hotel Kampa - Stará zbrojnice je 4-hvězdičkový, originálně zrekonstruovaný hotel v centru historické části Prahy, obklopený parkem a umístěný stranou od běžného ruchu. Speciální úpravy interiéru navazují atmosféru konce 17.století. Pro obchodní a business klientelu je v hotelu k dispozici několik konferenčních prostor a hotelových salonků s běžnou konferenční technikou. Velký kongresový prostor a několik menších salonků nabízí variabilní uspořádání akcí. Občerstvení, coffe breaky, obědy nebo večeře formou obsluhy nebo švédskými stoly (buffet), rauty nebo slavnostní recepce jsou zabezpečovány vyškolenými gastronomickými odborníky s mezinárodními zkušenostmi a oceněními. V hotelu proběhlo mnoho mezinárodních akcí, významných setkání světových a českých politiků a podnikatelů.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 165
Kapacity jednotlivých prostor: Rytířský sál: 250, Střelecký salonek: 40, Mušketýrský salonek: 55, Michnův Palác: 120 osob.
Kontakt: 272 114 444 / reservations@hotelkampa.cz
URL: http://www.sivekhotels.com/cz/


HOTEL SELSKÝ DVŮR ****

Praha 10, K Horkám 56
Hotel Selský Dvůr patří mezi vyhledávané hotely pro pořádání firemních akcí, konferencí, školení a seminářů. Konferenční salonek je vybaven požadovanou konferenční technikou. Celý hotel je pokryt signálem WI-FI umožňující bezplatné připojení k internetu. Obchodní klientelou je tento hotel oblíben nejen pro konferenční a gastronomické zázemí, ale i pro svoji výhodnou polohu, dopravní dostupnost a vlastní parkoviště. Pro účastníky seminářů a školení rádi nabídneme coffee break ve složení káva, čaj, minerálka, slané a sladké občerstvení nebo jiném dle dohody. Připravit můžeme pracovní oběd formou jednotného menu. Při slavnostnějších příležitostech je v exklusivním interiéru doporučen banket, raut nebo slavnostní servírované večeře.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 100
Kapacita (lůžek): 60
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 40, Bar: 12, Galerie: 32, Zimní zahrada: 20, Restaurace: 60, Atrium: 70 osob
Kontakt: 272 114 444 / reservations@hotelselskydvur.cz
URL: http://www.sivekhotels.com/cz


Hotel Kaskáda

Brno, Na Golfu 1772
Čtyřhvězdičkový hotel KASKÁDA nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě pouze 9 km od Brna v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu - „KASKÁDA“ - vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality. Hotel Kaskáda nabízí kromě kvalitního ubytování, restaurace a kongresového centra i služby vlastního wellness centra s bazénem, saunou, párou, whirlpoolem a masážemi. Nechybí 2 bowlingové dráhy a golfový simulátor. Řidiči mohou zaparkovat své vozy přímo u hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 200
Kapacita (lůžek): 100
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresové centrum: 200, Klubový salónek: 30 osob
Kontakt: 541 511 711 / recepce@golfbrno.cz
URL: http://www.hotelkaskada.cz


ZÁMEK HOTEL BERCHTOLD

Strančice, Vidovice 6
Víceúčelový areál Hotel zámek BERCHTOLD Vám nabízí ubytování, zajímavé prostory historického objektu a výbornou kuchyni. Je ideálním místem pro firemní akci, svatbu, dovolenou, sportování či zajímavý výlet. V zámeckém parku, objevíte „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur českých hradů a zámků. Moderní sportovní areál na tenis, indoor golf, fotbal a další vyžití je tu pro všechny skupiny klientů. Najdete nás v malebné krajině Josefa Lady na Praze – východ, jen 30 km z centra Prahy. Moderní a stylové konferenční řešení na zámku BERCHTOLD nabízí čtyři prostory v různém uspořádání s celkovu kapacitou až 150 účastníků. Zažijte pohodlí a maximální soukromí v uzavřených zasedacích sálech na zámku BERCHTOLD.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 42
Kapacity jednotlivých prostor: Červený sál: 48, Zelený sál: 70 (Oba sály: 100 osob) - - Restaurace (Salonek: 22, Restaurace uvnitř celkem: 60 míst + letní zahrádka až 150 míst)
Kontakt: 313 039 741 / langova@zamekberchtold.cz
URL: http://www.zamekberchtold.cz


Hotel Jesenice

Jesenice, U Velkého rybníka 188
Hotel Jesenice*** leží 20 km západně od Rakovníka, v západním cípu středočeského kraje, v blízkosti velkých měst: Prahy (80 km), Plzně (55 km), Mostu (60 km) a K.Varů (50 km). Hotel Jesenice*** nabízí celou škálu služeb pro pasivní i aktivní odpočinek a dále výborné podmínky a prostory pro konání firemních, společenských či kulturních akcí. Pro volné chvíle je hostům k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem, posilovna, sauna, solárium, půjčovna horských kol, venkovní bazén, griloviště a další. Nedaleko hotelu se nachází i golfové hřiště. www.golfpark.cz. Hotel disponuje kapacitou 103 lůžek v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích, luxusních apartmánech a čtyřlůžkových bungalovech.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 103
Kapacity jednotlivých prostor: Učebna 1: 36 Učebna 2: 12 Učebna 3: 32 Učebna 8: 70 osob
Kontakt:


Restaurant a residence 7 Angels

Praha 1, Jilská 20
Soukromá residence původně z roku 1411 se nachází v exklusivní lokalitě Starého Města, pouze pár kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Dům s restaurací, letní zahrádkou v atriu a Privat Boutique hotelem byl zrekonstruován do dnešní podoby.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 70, Salonek s krbem: 30, Otevřené atrium: 50 osob
Kontakt: 603 540 744 / residence@7angels.cz
URL: http://www.7angels.cz


Hotel Prestige

Znojmo, Pražská 100
Hotel Prestige ve Znojmě disponuje 4 multifunkčními konferenčními prostory s kapacitou až 130 osob. Jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací, workshopů, konferencí a kongresů, rautů, přehlídek, výstav, hudebních produkcí a svateb. Zajistíme kvalitní catering servis od malého občerstvení až po bohaté rauty. Skvělé jednací podmínky ve spojením s ubytováním a wellness pod jednou střechou zefektivňují využití jednacího času.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Zelený salonek: 130, Podkrovní učebna: 80, Lovecký salonek: 35, Vinařský salonek: 60, Restaurace: 200, Vinný sklep: 150 osob
Kontakt: 515 224 595 / recepce@hotel-prestige.cz
URL: http://www.hotel-prestige.cz


Vzdělávací a informační centrum Floret

Průhonice, Květnové náměstí 391
Vzdělávací a informační centrum Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských a kulturních akcí,večírků, prezentací, výstav, školení a seminářů. Jedinečná atmosféra prostor v sousedství Průhonického parku a zámku, vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií, pestré menu v různých cenových relacích, snídaně, obědy, večeře, rauty a bufety, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí.
Kapacita prostor pro akce: 350
Kapacita (lůžek): 94
Kapacity jednotlivých prostor: kongresový sál: 350, malý sál: 90, učebna 1: 30, učebna 2: 50 osob
Kontakt: 605 205 988 / kcp@floret.cz
URL: http://www.floret.cz


Grand Luxury Hotel

Trutnov, Krakonošovo náměstí 118
Grand Luxury Hotel se nachází v historickém centru města Trutnova. Hotel nabízí své prostory pro pořádání svateb, společenských a firemních setkání. K dispozici je luxusní stylová restaurace a kavárna. Při těchto akcích zajistíme občerstvení z prvotřídních surovin s obsluhou na profesionální úrovni. Jako doprovodný program zprostředkujeme teambuildingové aktivity ve spolupráci s adrenalinovou agenturou.
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 64
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 60, Kavárna: 36 osob
Kontakt: 733 206 868 / recepce@glhotel.cz
URL: http://www.glhotel.cz


Pension a restaurace Zlobice

Zlobice, Zlobice 45
Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kromě moderních ubytovacích kapacit je pension vhodný převážně k realizaci libovolných firemních a soukromých akcí (školení, svatební oslavy, ale i promoce, večírky, menší konference atd.) až do kapacity 150 osob, které je možno zajistit v salonku a společenském sále restaurace.

K příslušenství pensionu patří restaurace (s a možností realizace zabíjaček či grillování), bowling, vinný sklípek, wellness centrum a sportovní zázemí (tenisový kurt, hřiště na minifotbal atd.).

V penzionu Zlobice není důvod zlobit se.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: 30, Velký sál: 150, Vinný sklípek: 16 osob
Kontakt: 724 794 224 / recepce@penzionzlobice.cz
URL: http://www.penzionzlobice.cz


Beroun Golf Club

Beroun, Na Veselou 909
Beroun Golf Club je ideálním místem pro pořádání firemních setkání, školení, kongresů, meetingů, prezentací, svateb, oslav a dalších společenských akcí. K dispozici jsou dvě konferenční místnosti s veškerým technickým zázemím a luxusní restaurant Tifannys. Pro Vaše akce připravíme bohatý výběr menu a coffee breaků. Po pracovní akci přijde jistě vhod možnost využití relaxace ve wellness centru, možnost ubytování, nebo golfová hra. To vše nedaleko Prahy a zároveň v příjemném prostředí přírody.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 25
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost I: 60, Konferenční místnost II: 40 osob
Kontakt: 606 506 326 / recepce@golfberoun.cz
URL: http://www.golfberoun.cz


Hotel Česká Koruna - firemní akce

Děčín, Masarykovo náměstí 60
Hotel Česká Koruna v Děčíně nabízí 43 pokojů v kategorii STANDARD Class+ a STANDARD Class. Výhodou hotelu je možnost využít dvou multifunkčních konferenčních místností a restaurace či kavárny pro uspořádání firemních, ale i soukromých akcí. Firemní akci Vám zrealizujeme přesně na míru, podle Vašeho přání.

Standartně v naší nabídce můžete najít několik možností coffee breaků, rautů či svatebních tabulí. Oblast Děčínska umožňuje rozsáhlé turistické možnosti, jako je např. návštěva národního parku České Švýcarsko nebo CHKO Labské pískovce.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 86
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 60, Salonek 1: 24, Restaurace: 75 osob
Kontakt: 412 516 104 / info@hotelceskakoruna.cz
URL: http://www.hotelceskakoruna.cz/


Univerzitní kino Scala

Brno, Moravské náměstí 3
Univerzitní kino Scala, které se nachází v samotném centru Brna, nabízí své prostory pro pořádání konferencí, přednášek a kulturních událostí. K dispozici je sál s balkónem, rozlehlé dvoupatrové foyer a profesionální konferenční technika včetně kinoplátna s projekční plochou 11,4 x 4,8 m. Kapacita sálu činí 475 míst (po uzavření balkónu 332 míst). V objektu se nachází kavárna, která poskytuje cateringové služby.
Kapacita prostor pro akce: 451-500
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Sál: 475 osob
Kontakt: 721 575 746 / dimitrov@rect.muni.cz
URL: http://www.muni.cz/scala


Francouzský institut v Praze

Praha 1, Štěpánská 35
Využijte nabídky Francouzského institutu v Praze, který disponuje zajímavými prostory k pronájmu ve svojí historické budově v Praze ve Štěpánské ulici 35, Praha 1. Prostory mají skvělou dostupnost MHD (stanice metra - Můstek či Muzeum).

Mezi naše nabízené prostory k pronájmu patří učebny o průměrné rozloze 22 m2, kinosál, galerie a místnost v 5.patře s nádherným výhledem.

Pro běžné občerstvení či místo s možností realizace firemního večírku patří Café 35 v přízemí Francouzského institutu, které je otevřeno od pondělí do soboty a nabízí výběr jídel i denní menu z frankofonních specialit. Dále možnost objednat si catering pro různé akce.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 203 osob, Galerie 35: 130m2, 5 učeben: 22m2, 5.patro: 206m2
Kontakt: 221 401 022 / katerina.neveceral@ifp.cz
URL: http://www.ifp.cz/Location-d-espaces


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.