LOKACE.CZ : Firemní školení


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Lev

Lovosice, Kostelní 3/5
Hotel Lev v Lovosicích prošel v letech 2011-2012 rozsáhlou rekonstrukcí a stal se tak čtyřhvězdičkovým hotelovým komplexem. Díky tomu tak hotel poskytuje ještě lepší reprezentativní prostory pro pořádání velkých konferencí i menších školení spojených s případným ubytováním. K dispozici je velký sál s možností rozdělení na dva menší s vlastním technickým vybavením. Samozřejmostí je zajištění kvalitního cateringu, který připravujeme dle konkrétních poždavků klienta sami přímo v hotelu Lev. V hotelu jsou dále dva salonky, restaurace, kavárna, lobby bar i venkovní zahrádka. Relaxovat lze v nově vybudovaném wellness centru.
Kapacita prostor pro akce: 110
Kapacita (lůžek): 73
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 110, Velký salonek: 18, Malý salonek: 6 osob, Kavárna: 40, Restaurant Patriot: 60, Café&Restaurant Di Gusto: 40, Lobby bar: 30, Venkovní zahrádka: 40 osob
Kontakt: 416 532 317 / rezervace@hotel-lev.cz
URL: www.hotel-lev.cz


Nové Adalbertinum

Hradec Králové, Velké náměstí 32
Komplex Nové Adalbertinum, který v sobě zahrnuje hotel, kongresové centrum a restauraci, se nachází v historickém centru Hradce Králové. Hotel, kongresové centrum a restaurace jsou moderně vybaveny, např. je zde k dispozici bezbariérový přístup či internet na pokojích. Prostory Nového Adalbertina nabízí hostům moderně vybavené pokoje, rozmanitou nabídku konferenčních prostor, které jsou vhodné pro všechny typy firemních a soukromých pronájmů. Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín.
Kapacita prostor pro akce: 60 - 400
Kapacita (lůžek): 66
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál 270, Malý sál 120, Salonek I. 60, Salonek II. 60, Refektář 120
Kontakt: 495 063 111 / info@noveadalbertinum.cz
URL: http://www.noveadalbertinum.cz


Penzion a hostinec u České koruny

Lipnice nad Sázavou , Lipnice nad Sázavou 55
Penzion a hostinec u České Koruny se nachází v malebném kraji Českomoravské vrchoviny přímo pod Lipnickým hradem a je neodmyslitelně spjat se životem známého spisovatele Jaroslava Haška. Jako i samotného spisovatele vás zde jistě uchvátí velmi příjemné prostředí jako stvořené k odpočinku a pořádání ničím nerušených firemních akcí, školení a oslav v prostorách zasedací místnosti penzionz či v prostorách restaurace. Nabízí se zde též možnost k netradiční firemní hostině a rautu na hradě Lipnici nebo přímo v restauraci U Haška. Přijeďte si užít klidné prostředí s kvalitním ubytováním, jídlem a obsluhou.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek: 18 osob, Zasedací místnost: 40 osob, Prostory restaurace: 50 osob, Sál v Penzionu Brixen : 100 osob
Kontakt:


Hotel Berghof

Nové Město, Nové Město 45
Hotel Berghof je rodinným útulným hotelem v překrásné romantické přírodě v Krušných horách asi 4 km od Božího Daru. Hotel tak nabízí netradiční místo v nadmořské výšce 945 m n. m pro vaší firemní akci, na kterou budete rádi vzpomínat. Pro vaše školení, rodinnou oslavu a jiné menší a středně velké akce je k dizpozici příjemný salonek s možností občerstvení. Skvělé zázemí poskytuje i romantická restaurace, v jejímž středu je krásný krb s otevřeným ohněm. Využít restauraci lze zejména pro menší svatební hostinu, s nimiž má hotel řadu zkušeností. Restaurace nabízí zdarma plné pokrytí signálem WIFI a dále možnost pochutnat si na vyníkající domácí kuchyni. Taneční večery při plné kapacitě hotelu, karaoke party či rozsáhlý uzavřený pozemek hotelu o rozloze 10 000 m2 s dětským hřištěm a venkovním vyhřívaným bazénem umocní prožitek z pobytu v tomto krásném hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 88
Kapacita (lůžek): 40
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční salónek: max. 32 osob, Restaurace: 56 osob
Kontakt: 353 811 145 / hotelberghof@volny.cz
URL: http://hotel-berghof.cz/


ČVUT Výpočetní a informační centrum Praha 6

Praha, Šolínova 7
Školící a konferenční prostory se nacházejí v nově zrekonstruovaném podkroví v budově ČVUT na Vítězném náměstí v blízkosti stanice metra Dejvická. Prostory jsou variabilně uspořádatelné podle potřeby: učebna (6 řad stolů a židlí, kapacita 36 osob), seminář (2 bloky stolů se židlemi kolem, kapacita 25 osob), konference (sezení kolem velkého stolu, kapacita 26 osob) a kulatý stůl ( kapacita 30 osob). Ve všech variantách je k dispozici vybavení se dvěma plátny a projektory a kompletní ozvučení.
Kapacita prostor pro akce: 30
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Školící a konferenční místnost: 30 osob
Kontakt: 224 358 424 / Krupova@vc.cvut.cz
URL: http://www.civ.cvut.cz/info/info.php?&did=752


Restaurant - Pension L-CLUB

Hluboká nad Vltavou, Pražská 274
Penzion L-CLUB je situován na předměstí Hluboké nad Vltavou u mostu přes řeku Vltavu. Zajišťujeme individuální a skupinové pobyty, firemní akce, svatební hostiny a jiné oslavy, pro které disponujeme prostornou restaurací s letní terasou o kapacitě až 100 osob. Pochutnáte si u nás nejen na tradiční české kuchyni, ale i na specialitách mezinárodní kuchyně a to vše za příznivé ceny. Ubytování je poskytováno v hlavní budově s restaurací a v depandanci naproti, kde je sauna, venkovní bazén a pokoj s hydromasážní dvouvanou. Pokoje, hotelového typu, jsou 2 až 4 lůžkové.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 37
Kapacity jednotlivých prostor: Letní restaurace: 100 osob
Kontakt: 602 130 294 / l-club@volny.cz
URL: http://www.lclub.cz/


Restaurace a pension Harmonie

Kolín, Kmochova 569
Restaurant a pension Harmonie Vám nabízí klidné prostředí krásného města Kolín. V restauraci naleznete příjemné posezení. Jídlo je zde podáváno po celý den. Na své si přijdou milovníci jídel klasické české kuchyně, ale i ti, kteří rádi ochutnají zajímavé speciality. Součástí restaurace je i prosluněná terasa. Pro návštěvníky restaurace (a nejen pro ně) je připraveno ubytování v moderně zařízených pokojích a apartmánech. Restaurace je vhodná pro větší firemní i rodinné aktivity, neboť má kapacitu až 140 míst. Velmi atraktivní prostředí, vhodné pro menší oslavy, narozeniny, podnikové večírky, nabízí zimní zahrada. Součástí restaurace je i vkusně zařízený salónek vhodný pro pořádání seminářů, školení, svateb, rodinných oslav a jiných společenských akcí.
Kapacita prostor pro akce: 5-150
Kapacita (lůžek): 12
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 140, Zimní zahrada: 20 osob
Kontakt: 608 029 852 / harmonie@kolin.cz
URL: http://www.harmoniekolin.cz/


Golemův restaurant a hotel

Praha 8 - Březiněves, Na Hlavní 21
Golemův restaurant je ideálním místem pro firemní školení, uzavřená jednání a teambuilding. Celý restaurant je plně klimatizovaný a moderně vybavený veškerou nejnovější technologií pro Vaše pohodlí. V letních měsících lze využít také zahradní část restaurantu. Pro hosty je připraveno velké parkoviště pro 55 vozů. Zdarma flipchart, fixy, plátno, LCD 110cm monitor, kvalitní ozvučení prostor a další.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26
Kapacity jednotlivých prostor: Přízemí restaurace: 30, Velký salón: 65, Salonek Rudolfa II.: 15, Venkovní zahrádka: 100 osob
Kontakt: 777 079 445 / golem@golem-praha.cz
URL: http://www.hotel-golem.cz/


Konferenční a společenské centrum SECESE

Plzeň, U Prazdroje 7
Konferenční a společenské centrum SECESE je umístěno v pivovaru Plzeňský prazdroj, který se nachází zhruba 10 minut od dálnice D5. Jedná se o zajímavé prostředí, které je vhodné k rodinným oslavám i k firemním školením. Je zde možnost využití různého typu stolového uspořádání. Uvnitř centra je k dispozici wifi zdarma, flipchart a kvalitní audiovizuální technika. Dále se zde nachází venkovní prostory vhodné pro zahradní párty. Maximální kapacita je 200 osob v reprezentačních prostorách a 300 osob v prostorách Návštěvnického centra, prostory pro konání zahradních párty mají kapacitu max. 100 osob.
Kapacita prostor pro akce: 8-300
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Pilsner Urquell sál:150, Sál Gambrinus: 44, Menší reprezentační sál: 56, Zlatý salonek: 8, Zelený salonek: 8, Formanka: 100, Šalanda: 26, Kinosál: 150, Návštěvnické centrum: 300 osob
Kontakt: 377 062 139 / secese@prazdrojvisit.cz
URL: http://www.prazdrojvisit.cz/


Školící prostory Praha 1 - pronájem učebny

Praha , Těšnov 5
Nabízíme pronájem atraktivních učeben v centru Prahy, které jsou vhodné pro výuku jakéhokoliv kurzu za výhodných cenových podmínek. K celkovému využítí jsou zde tři učebny s kapacitou 9 – 16 osob. Možnost pronájmu od 6:00 do 21:00 ve všední dny i o víkendu. Prostory jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu, zejména pro školicí a vzdělávací akce, porady, jednání. K dispozici máme vybavenou kuchyňku.

Pronájem učeben od 75 Kč/hod do 22.9.2013
Kapacita prostor pro akce: 9 - 16
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Učebna 1 - 3 (kapacita 9 - 16 osob)
Kontakt: 733 112 621 / podana@agenturamotivace.cz
URL: www.agenturamotivace.cz/pronajem


Hotel Srní a Depandance Šumava

Srní, Srní 117
HOTEL SRNÍ se nachází, na velmi klidném místě, v obci Srní přímo v centru Národního parku Šumava. Hotel je vhodné využít zejména kvůli jeho rozsáhlému zázemí a možnostem pro firemní a soukromé akce – největší poskytované zázemí na Šumavě. Najdete zde jak plně vybavené konferenční místnosti, tak prostory pro Vaše outdoor a indoor sportovní a jiné aktivity. Ve spojení s Vaší akcí či ihned po ní může následovat návštěva a požitek ze specialit výborné české i zahraniční hotelové kuchyně. Nepřeberné sportovní a rekreační možnosti v podobě návštevy bazénu, fitness, tenisu, kosmetického studia, lyžování apod. můžou naplnit celý či alespoň kousek Vašeho dne. Po náročném dnu, plném zážitků, najdete v hotelu dostatek krásných pokojů pro Váš odpočinek.
Kapacita prostor pro akce: 400
Kapacita (lůžek): 422
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční místnosti Srní - RS1: 35, RS2: 23, JS1: 40, JS2: 30, JS3: 90, BS4: 30 osob. Šumava- VS6: 260, GS7: 30, JS8: 90, RS9: 60, KS 10: 30 osob
Kontakt:


Beskydský hotel Relax

Rožnov pod Radhoštěm, Lesní 1689
Beskydský hotel Relax se nachází na severovýchodě České republiky - na severní Moravě, na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštem. Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí. V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní a zimní turistiku. Přímo v hotelové restauraci s letní terasou se můžete těšit na nabídku výtečné valašské kuchyně, kavárna Atrium je naopak vhodná pro pořádání rautů a společenských večerů. Přijeďte navštívit vyjímečný hotel Relax, který v rámci pobytových balíčků zajistí jakékoliv Vaše návštěvy typu rodinná dovolená, romantický pobyt, ubytování pro firmy apod.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 185
Kapacity jednotlivých prostor: 2 x sál pro 100 osob, 2 salonky pro 40 osob, 1x salonek pro 30 osob, 1x salonek pro 18 osob
Kontakt:


Hotel Kolonie

Křivoklát, Pustověty 58
Hotel Kolonie v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, na západě středních Čech, nabízí dokonalé soukromí a klid pro vaše ubytování a soukromé akce. K dizpozici je kvalitní konferenční místnost, kterou lze využít pro firemní školení, semináře, pracovní porady – a to vše v nerušeném prostředí odděleně od ostatního provozu hotelu. Pro soukromé akce je naopak velice vhodný interiér restaurace, a to zejména pro pořádání rodinných oslav – svatebních hostin, promocí, narozenin apod. Nadstandartní ubytování s bohatým příslušenstvím v 9 pokojích s případným doplňkovým programem v podobě pozorování a lovu zvěře v Lánské oboře se může stát i vaším krásným zážitkem.
Kapacita prostor pro akce: 30
Kapacita (lůžek): 22
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 22 míst, Restaurace: 30 míst
Kontakt: 604 484 575 / info@hotel-kolonie.cz
URL: http://www.hotel-kolonie.cz


Kulturní dům Kyje - Praha 14

Praha-Kyje, Šimanovská 47
Kulturní dům Kyje si Vás po náročné rekonstrukci znovu dovoluje pozvat na kulturní a společenské pořady, vzdělávací programy a další aktivity. KD je rovněž novým multifunkčním zařízením, v oblasti Hloubětína, Kyjí a Černého mostu, které umožňuje uspořádat Vaše soukromé a firemní akce na vysoké profesionální úrovni. Vaše školení, taneční akci, konferenci, výstavu apod. můžete realizovat v místním víceúčelovém sále, vybaveném kvalitní zvukovou a osvětlovací technikou s kapacitou až 178 osob. Tento sál lze přímo propojit s restaurací jejíž součástí je i příjemný penzion s možností ubytování. V rámci KD je možnost pronájmu klimatizované školící místnosti s vysokorychlostním internetem - CVVI - centrum veřejného internetu, která nabízí 24 ks PC s vysokorychlostním internetem, interaktivní tabulí, dataprojektorem atd. Školící místnost se nalézá na adrese Maňákova 745, Praha 9 Černý Most.
Kapacita prostor pro akce: 61-178 osob
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Víceúčelový sál nabízí kapacitní úpravu pro: 178, 132, 116, 82, 61 osob, Klubovny :15-25 osob, Školící místnost: 24 osob (24 ks PC)
Kontakt:


Hotel Harmonie Švábov (Batelov)

Švábov, Švábov 41
Hotel Harmonie Švábov je umístěn v nádherném prostředí na Vysočině, 24 kilometrů od krajského města Jihlavy, v blízkosti malebné obce Batelov. Jeho klidné prostředí, uprostřed lesů a rybníků, si dovoluje pro každého nabídnout možnost odpočinku před stresem a shonem běžných dnů – je to zde zaručeně daleko od měst a průmyslu. Pro soukromou rekreaci i pro firmy se zde nabízí cenově dostupné a komfortní ubytování s vlastním sportovním zázemím (koupaliště, sportoviště, sauna atd.) a tudíž je tak hotel ideální místem pro školení, semináře a další akce. V případě ubytování (polopenze) je možnost pronájmu salónků pro skupiny zdarma, pro pronájem jsou zde k dizpozici 2 salónky a restaurace. Přijeďte si k nám na Vysočinu odpočinout či zrealizovat Vaší firemní akci, zajistíme pro Vás, co bude v našich silách !
Kapacita prostor pro akce: 30, 130, 90
Kapacita (lůžek): 120
Kapacity jednotlivých prostor: Myslivecký salonek: 30 osob (kapacita 63 m2), sál + salonek: 130 osob (220m2), restaurace: 90 hostů (kapacita 100 m2)
Kontakt:


Hotel Antoň - Konferenční centrum Telč

Telč, Slavatovská 92
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877. Objekt chátral od roku 1977 až do r. 1995, kdy objekt koupili manželé Antoňovi, jako ruinu určenou k demolici. Okamžitě byla zahájena náročná rekonstrukce a přestavba na bezbariérový hotelový komplex. Ing.arch. M. Klang, autor rekonstrukce, nepopírá původní účel stavby jako továrny - lihovaru. Vznikl tak hotelový komplex se 42 pokoji, restaurací, dvěma salonky a konferenčním sálem pro 100 - 150 sedících osob s lobby barem.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100-150, Banketní salónek: 80-100, Bílý salónek 30-40 osob
Kontakt: 567 223 315 / recepce@hotel-anton.cz
URL: http://www.hotel-anton.cz


Legner Hotel Zvánovice

Ondřejov, Kádovská 154
Legner hotel Zvánovice v blízkosti Prahy nabízí konferenční prostory až pro 360 osob, celkem v 5 konferenčních sálech. Samozřejmostí je zde kompletní vybavení školících prostor ( projektor, flipchart, tv, ozvučení) - wifi free - bohatý výběr coffeebreaků. Návštěvníci mohou využít stravování v hotelové restauraci, např. formou buffetu a příjemné ubytování v několika typech apartmánů. Hotel a jeho okolí disponuje řadou exklusivních zábavných programů, teambuildingů, outdoorových aktivit a také širokým výběrem relaxačních programů pro firemní akce v hotelových Lesních Lázních.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 130
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 160 os, Konferenční salónek: 70 os, Salonek Diana 50 os, Salonek Hubert 25 osob
Kontakt: 323 649 679 / zvanovice@legner.cz
URL: http://www.legnerhotelzvanovice.cz/


Konferenční sál - pronájem - OKsystem

Praha 4, Na Pankráci 125
Nabízíme vám k pronájmu konferenční sál o rozloze 385 m2 v atraktivní lokalitě Praha Pankrác (v bezprostřední blízkosti metra). Celková kapacita sálu čítá až 300 osob. V závislosti na počtu účastníků a povaze akce je možno sál variabilně rozdělit do dvou funkčně nezávislých konferenčních místností. Cateringové i organizační služby vám zajistíme na míru.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 300 osob
Kontakt: 236 072 105 / konference@oksystem.cz
URL: http://http://www.oksystem.cz/sluzby/konferencni-sal/


Školící prostory

Praha 1, U Půjčovny 2
Nabízíme pronájem prostor a atraktivních učeben v nově zrekonstruované budově v centru Prahy. K celkovému využití je zde 32 učeben o kapacitách 6-50 osob. Možnost pronájmu od 8:00 do 21:00 ve všední dny i o víkendu za zajímavé ceny. Prostory jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu, zejména pro školicí a vzdělávací akce, porady, jednání, marketingové výzkumy, focus groups a další. Zvýhodnění při větším odběru nebo dlouhodobé spolupráci. Uspořádání učebny dle požadavků zákazníka.
Kapacita prostor pro akce:
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: učebny o různých kapacitách (6-50 osob, plocha učeben 12-83 m2)
Kontakt:


Hotel Zámeček

Poděbrady, Husova 232 II
Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe a zároveň i centra Poděbrad. Vhodný pro menší skupiny preferující klidné a luxusní prostředí. Pro školení lze využít stylový Modrý salonek nebo konferenční místnost, pro společenské akce a večírky pak moderní restauraci nebo zámecký Modrý salonek. Poděbrady jsou světoznámé lázeňské městečko 50 km východně od Prahy (20 min. po dálnici D11 od Prahy).
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Modrý salonek: 40, Konferenční salonek: 50
Kontakt: 325 606 519 / kaiprova@lazne-podebrady.cz
URL: http://www.lazne-podebrady.cz/lazenske-objekty/hotel-zamecek-3/


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.