LOKACE.CZ : Hotel Adeba***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Adeba***

Praha 8, Pernerova 16
Hotel Adeba*** je symbolem kvality za rozumnou cenu, nachází se v klidné lokalitě Praha 8 – Karlín, nedaleko historického centra Prahy a poskytuje vhodné prostory pro semináře, školení a jiné firemní akce. Dva nové vzájemně propojitelné školící sály (dohromady pro 80 osob) s kompletním vybavením a širokou škálou uzpůsobení budou dostatečným zázemím i pro středně velkou akci. Hotel sestaví vhodnou kombinaci služeb, přesně podle přání klienta. Kromě ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích jsou v hotelu dále dostupné za příznivou cenu i cateringové a relaxační služby s doprovodným programem. Po pracovní akci přijde jistě vhod možnost využití uzavřené relaxace pro 4 osoby se saunou a vířivkou. Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které zpříjemní váš pobyt v hotelu Adeba.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Sál 1: 50 osob., Sál 2: 30 osob., Sál 1+2: 80 osob (kapacity v divadelním uspořádání)
Kontakt: 222 532 552 / adeba@hotel.cz
URL: http://www.hotel-adeba.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, sportovní akce

Hotel Adeba*** v klidné lokalitě Praha 8 - Karlín, poblíž historického centra Prahy, sestaví ideální kombinaci cateringu a doprovodného programu pro vaše školení, semináře, konference, prezentace a jiné typy soukromých akcích. Vaše akce může být tak zcela jedinečná s ohledem na možnost jejího uzpůsobení přesně podle vašich představ a rovněž využití profesionálních služeb a zázemí za velmi příznivých cenových podmínek. Z klidného prostředí Praha - Karlín se rázem můžete během 10 minut ocitnout v samotném centru Prahy, pokud zvolíte cestu metrem (linka B) či tramvají (číslo 8, 24, ev. noční Tram 52) ze stanice Křižíkova, pěšky se vám cesta prodlouží na cca 20 minut, což však může vyjít na poměrně příjemnou procházku. Po vaší firemní či soukromé akci přijde jistě vhod nabídka relaxačního zázemí hotelu s non-stop provozem, kde se nachází sauna, hydromasážní vana, odpočívárna s ochlazovacím vědrem, aromatické esence, televize se satelitem a DVD přehrávačem, fén a možnost občerstvení. Ideální je pronájem tohoto uklidňujícího místa pro 4 osoby. Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které Vám zpříjemní pobyt v tomto hotelu. Po skončení vaší soukromé akce či návštěvě Prahy nemusíte nikam jezdit, příjemné 2, 3 a 4-lůžkové pokoje se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem jsou přichystány pro vaší noc v hotelu Adeba. V okolí hotelu najdete všechny běžné služby, kosmetické studio, solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, praní a žehlení prádla, lekářskou službu. Pro vaší zábavu je zde navíc řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling a tenisové kurty. V přízemí hotelu je dále k dispozici společenská místnost, kde se také podává snídaně a recepce s nepřetržitým provozem.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1099 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1399 Kč
Informace o cenách: Pronájem sauny/vířivky: 500 Kč/1 hod

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Linka metro B do stanice Křižíkova, projít ul. Thámova a na jejím konci odbočit doprava do ulice Pernerova

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby

Vybavení:
konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, ples, sportovní akce
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.