LOKACE.CZ : Výstavní a společenské centrum IDEON

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Výstavní a společenské centrum IDEON

Pardubice, Jiráskova 1963
Výstavní a společenské centrum IDEON se nachází v klidném prostředí nedaleko obchodního a historického centra města Pardubic. Příjemné prostředí IDEONu je využíváno pro konání výstav a veletrhů, konferenčních, kulturních i společenských akcí, jakými jsou například koncerty, plesy, divadelní představení,obchodní a kontraktační jednání. Pro tyto účely jsou v objektu k dispozici velký sál, malé sály, salonek a galerie s maximální využitelnou výstavní plochou 1750 m2 a kapacitou velkého sálu 900 osob. V hlavním sále i ve foyer je provozován bar a restaurace s bohatým sortimentem nápojů a jídel pro organizátory i pro návštěvníky, dále je k dispozici technické zázemí a možnost bezplatného parkování na velkém parkovišti přímo před objektem IDEONu.
Kapacita prostor pro akce: 900
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 900, Malé sály I - IV: 100, Salónek: 30, Galerie: 150 osob. Pro koncerty a kulturní akce je kapacita až 2000 osob na stání.
Kontakt: 725 117 183 / akce@pvv.cz
URL: http://www.pvv.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: viz. kontakt Kč
Cena za den: viz. kontakt Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní


PROSTORY K PRONÁJMU:

Víceúčelový sál: šířka 22 m, délka 41,5 m, výška 8 m, výstavní plocha 900 m2, zatížení 500 kg na 1 m2, podlahová krytina koberec, rozvod přípojek elektřiny 230 V a 400 V, vody, odpadu i telefonu.

Předsálí č. 3: šířka 12 m, délka 19 m, výška 3 m, výstavní plocha 230 m2, podlahová krytina koberec, zatížení bez omezení, rozvod přípojek elektřiny 230 V a 400 V, vody, odpadu i telefonu.

Předsálí č. 4: výstavní plocha 300 m2, ostatní údaje jsou totožné s předsálím č. 3.

Salónek: přednášky, promítání, doprovodné akce - celkem asi 30 míst

Výstavní prostory jsou centrálně osvětleny. Objekt je vybaven centrálním amplionovým rozvodem. V objektu jsou dva nákladní výtahy: jeden výtah o rozměru 250 x 553 x 250 cm a nosnosti 3500 kg, druhý výtah je o rozměru 105 x 175 x 198 cm o nosnosti 500 kg. Parkoviště pro vystavovatele i návštěvníky (šířka 26 m, délka 52 m, kapacita 60 osobních automobilů) je v bezprostřední blízkosti IDEONu. V návaznosti na výstavní prostory je umístěno rychlé občerstvení a bar.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Pronájem sálů: 1. patro výstaviště: 58.500 Kč + 20% DPH - - - přízemí výstaviště á 1 hala (v přízemí 2 haly): 10.000 Kč + 20% DPH - - - Další služby - stavba podia, mola 1 m2 / 100,- Kč + 20% DPH - stavba šaten pro účinkující 1 m2 / 50,- Kč + 20% DPH- protipožární dozor 1 hod. / 100,- Kč + 20% DPH - případná zápůjčka fundusu bude účtována dle seznamu a platného ceníku - zábor parkoviště (v případě požadavku) 2.500,- Kč

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Prostory se nacházejí v centru města Pardubice. Zastávka MHD - Karla IV.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, kabeláž, pódium, audiotechnika, komunikační technika, osvětlovací technika, promítací technika, tlumočnická technika, velkoplošná obrazovka, hlasovací zařízení, videokonference
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.