LOKACE.CZ : Grund Resort Golf and Ski****

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Grund Resort Golf and Ski****

Mladé Buky, Mladé Buky 445
Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Našim hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny, velkou devizou hotelu je rovněž možnost zajištění konferenčních akcí ve vlastním sále. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou. Náš čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s příjemnou a pohodovou atmosférou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 56
Kapacity jednotlivých prostor: Meeting room: 50 - 80 osob, VIP Room: 8 osob
Kontakt: 499 421 950 / reception@grundresort.cz
URL: http://www.grundresort.cz/cs
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 900 Kč
Cena za den: 3500 Kč
Využití pronájmu: Konference, Firemní školení, Prezentace, Firemní večírek, Výstava a veletrh, Raut, hostina, Svatební den, Soukromá oslava

V hotelu je 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a minibarem. Samozřejmostí je připojení k internetu v každém pokoji. Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. V hotelu je 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem, minibarem a trezorem, 2 apartmá disponují rovněž hydromasážní vanou. Samozřejmostí je připojení k internetu. Na apartmánech jsou možné přistýlky a některé dvoulůžkové pokoje lze propojit. V ceně každého pokoje jsou zahrnuty veškeré poplatky, snídaně formou bufetu a navíc vstup do hotelového wellness (bazén, sauna, vířivka).

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1 750 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 2 200 Kč
Informace o cenách: MEETING ROOM (cena hod: 1 500 Kč, cena 1 den: 7600 Kč) - Denní světlo, možnost zatemnění. Cena je uvedena včetně techniky - dataprojektor, plátno, WiFi, flipchart, fixy, řečnický pult, ozvučení atd.

VIP ROOM: (cena hod: 900 Kč, cena 1 den: 3500 Kč)


Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Praha - Mladé buky 163 km, Hradec Králové - Mladé Buky 56 km.

Služby:
Catering: skupinová menu, rauty, coffee breaky, grilování - - - Doprovodný program v hotelu: masáže, manikúra/pedikúra, golfový simulátor - celoročně - - - Golfové zázemí (hřiště, driving, golfová akademie atd.), zajištění půjčení cykl. kol, jízd na koni a jiných služeb v létě. - - - Slevy na skipasy, udr?ovaný běžkařský okruh 5km a 3km u hotelu, půjčovna sněžných skútrů přímo u objektu v zimě.

Vybavení:
připojení na Wi-Fi ve všech společných prostorách, dataprojektor a plátno (meeting room), TV (VIP Room), flipchart 2x + fixy + papíry, mikrofon 1x, laserové ukazovátko 1x, DVD přehrávač 1x, řečnický pultík, prodlužovací kabely atd.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.