LOKACE.CZ : Firemní večírek


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Gotický restaurant Jíkalka

Plzeň, Rybářská 7
Nabídka staročeské i mezinárodní kuchyně v gotické restauraci s kapacitou 50 míst, k dispozici je empírový salonek pro 30 osob. V létě je zde příjemný chládek. Pořádají oslavy, rauty a firemní akce.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 30, 50
Kontakt: 377 221 108 / jikalka.restaurant@seznam.cz


Bílej Medvěd

Plzeň, Prokopova 30
Bílej Medvěd je hospoda v centru města na Prokopově ulici. V létě můžete posedět na letní zahrádce při hudebně - kulturních akcích. K poslechu především rock-jazz-funky. Zazpívat si můžete i karaoke, nebo pro pány nabízí hospůdka sledování sportovních přenosů.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 377 322 445


Pivní Bar Radegast (Köhler)

Ostrava - Moravská Ostrava, Janáčkova 3
Malebný podnik se nachází v centru Ostravy podél Stodolní ulice. Každou středu můžete přijít na zabíjačkové speciality. Na objednání možnost upéct kachnu nebo husu se zelím a knedlíkem nebo sýrové a salámové mísy. Velký výběr příloh, salátů a bezmasých pokrmů. Pořádání rodinných a firemních oslav a večírků. Jste všichni vítáni.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 596 124 909


Fistag

Praha 9, Českomoravská 18
Fistag je příjemná restaurace, nacházející se v lokalitě Praha 9, v dosahu MHD. K restauraci náleží rovněž parkoviště, zahrádka pro venkovní posezení a salonek. Zařízení je vhodné pro posezení s rodinou či přáteli, ale rovněž pro obchodní jednání. V nabídce najdete široký výběr jídel minutkových i hotových, a rovněž velkou nabídku nápojů, včetně piva a lihovin.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 266 032 383


Koliba na Mlýnku

Ostrava - Martinov, Zadní Padělky 3209
Vítejte v stylové hospůdce na kraji obvodu Poruba, směr Hlučín. Dvě patra, v 1. patře hospůdka cca pro 30 osob, cca 7 stolů pro čtyři osoby, bar.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 596 953 018


Výrobní a skladovací areál Olomouc-Holice

Olomouc, Hamerská ul., 812/17A
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 602 778 193 / soustal@mjm.cz
URL: http://www.mjm.cz


Bistro Riviéra

Ostrava - Poruba, Ukrajinská
V tomto bistru si můžete vybrat z velké nabídky jídel za přijatelnou cenu a posedět v intimních boxech. Překvapit vás může dobrá obsluha a otevírací doba o víkendu po domluvě.Celé bistro dýchá krásnou a utulnou atmosférou.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Casanova hotel***

Duchcov, Husova 45
Hotel Casanova*** situovaný v těsné blízkosti historického centra města Duchcov je příhodným místem pro firemní i soukromé oslavy. Restaurace Casanova s širokým výběrem jídel české a mezinárodní kuchyně a s řadou zkušeností s pořádáním nejrůznějších oslav, hostin a večírků připraví program přesně podle vašeho přání. Večírku může předcházet pracovní akce v konferenčním salónku hotelu, sousedícím s restauračním sálem. V případě, že byste se rozhodli zůstat přes noc, je vám k dispozici 30 pokojů s celkem 70 lůžky. Vaši akci doporučujeme spojit s prohlídkou města a místního barokního zámku, na kterém pobýval slavný Giacomo Casanova nebo se sportovními aktivitami v blízkém okolí.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 70
Kapacity jednotlivých prostor: Sál hotelové restaurace: 50 osob, Salónek: 30 osob
Kontakt:


Hotel Christie****

Praha 1, Nové Město, Vladislavova 20
Hotel Christie**** se nachází jen pár kroků od samotného centra Prahy a je tudíž velmi příhodným místem pro uspořádání firemního večírku či jiných firemních akcí (školení, semináře, konference apod.). Hotel má k dispozici dvě zajímavě laděné restaurace, přičemž ta první je vhodná k obchodním schůzkám a druhá pro uspořádání tématických večírků, oslav a rautů. Dalším vhodným prostorem pro cocktail party či svatební hostinu je zimní zahrada s kapacitou až 100 osob. Pro možnost setrvání přes noc nabízí hotel až 135 luxusních pokojů – všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, minibarem, WIFI připojením, koupelnou, WC a psacím stolem.
Kapacita prostor pro akce: cca 300 os.
Kapacita (lůžek): 270
Kapacity jednotlivých prostor: Hotelové restaurace + lobby bar: cca 100 os., zimní zahrada (hotelové atrium): cca 100 os., Meeting room: cca 100 osob
Kontakt:


Hotel Savannah **** deluxe

Chvalovice, Chvalovice - Hatě 198
Nově vybudovaný Hotel Savannah**** deluxe je vhodným místem pro Vaše firemní či soukromé akce, oslavy, večírky a další (konference, semináře, jednání, prezentace apod.). Hotel se nachází na české straně hraničního přechodu Hatě/Kleinhaugsdorf v blízkosti jednoho z nejstarších měst České republiky – Znojma. K dispozici je 8 zasedacích sálů, které skýtají desítky variant využití . Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější multimediální technikou, jsou plně klimatizované a osvětlené denním světlem. V rámci všech firemních akcí jsme Vám schopni zajistit jakýkoliv typ občerstvení. Vytříbená gastronomie té nejvyšší úrovně, stojící na základech nekompromisní kvality surovin, umu a péče kuchařského týmu, pohladí nezapomenutelně Vaše chuťové pohárky.
Kapacita prostor pro akce: 515
Kapacita (lůžek): 152
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční komplex Atlanta (2 sály): 105 osob, Augusta (3 sály): 180 osob, Columbus (3 sály): 230 osob - možnost virtuálního propojení 3 velkých sálů až pro 500 osob.
Kontakt:


Centrum Greenclub

Tursko, Nad Studánkou 30
Centrum GreenClub je ideálním místem pro pořádaní konferencí, seminářů, workshopů a firemních večírků pro střední skupiny (20-30) osob. Areál nacházející se ve velmi blízké dostupnosti Prahy v obci Tursko s rozlohou až 3000 m² nabízí řadu multifunkčních možností. Green Club je jednak vhodný pro vaší pracovní činnost a jednání, stejně tak pro Váš firemní večírek či soukromou oslavu. Tato oslava se může konat ve stylové zrekonstruované stodole, vhodné až pro 80 hostů, kde pro vás rádi zařídíme kompletní cateringový servis. Kromě všeho jiného přivítáme u nás rádi i svatebčany v naší krásné zahradě a zařídíme pro ně ničím nerušenou privátní oslavu s následnou možností využití novomanželského apartmánu.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost 1: 20-30osob, místnost 2,3: 15 osob, stylová stodola: 80 osob
Kontakt:


Konferenční centrum AV ČR - zámek Liblice

Liblice, Liblice 61
Nově zrekonstruovaný barokní zámek Liblice, jen 40km od Prahy, rád uvítá ve svých reprezentativních prostorech Vaší konferenci, seminář, prezentaci či pracovní setkání. Samozřejmností je kompletní realizace od návrhu programu, produkce až po kvalitní zakončení vaší akce, zcela podle individuálních potřeb a přání. Velkolepé ubytování kategorie*** a konferenční prostory vybavené moderní technologií vám umožní si náležitě užít pracovní akci a po jejím zakončení si dokonale vychutnat další zámecké radovánky (hostina, sport a relax, tanec). Nezapomenutelný se stane zámek zejména pro ty, kteří se zde rozhodnou pro svůj svatební den. Prostory zámku se svým čestným dvorem, zámeckou zahradou a individuálním přístupem zajistí příjemný prožitek tohoto vzácného dne.
Kapacita prostor pro akce: 325
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 101 os, Mramorový sál: 80 os, Akademický salónek: 40 os, Zámecká restaurace: 80 os, Zámecký bar: 24 osob
Kontakt:


Zámecký hotel TŘEŠŤ ***

Třešť, Dr. Richtra 234
Zámecký hotel Třešť*** v malebné přírodě, na okraji rozlehlého lesoparku, nabízí kvalitní ubytovací kapacity, které můžou být využity ve spojení s vaší konferenční i vzdělávací akcí. Konferenční prostory nabízejí široké uplatnění pro realizaci konferencí, kongresů, seminářů, přednášek a podobných akcí. K dispozici je především kongresový sál a 7x salónek, kdy je možné propojení místností v rámci jednání v sekcích či společného zasedání. Příjemné prostředí zámecké restaurace a jídelny jsou vhodné k obchodnímu jednání a kvalitnímu gastronomickému zážitku. Další prostory v podobě vinárny s krbem nebo letního posezení s grillem vytvoří příjemný doplněk k vašemu naprostému odreagování. Bezplatné využití apartmánu pro novomanžele a pronájem místnosti pro hostinu je jen dalším krásným zážitkem, který zámecký hotel nabízí.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 111
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční sál: 115 os., Hudební salonek: 42 os., Televizní salónek: 20 os., Zelený salonek: 14 os., Žlutý salonek: 14 os., Depandance salonek I: 36 os., Depandance salonek II: 20 osob
Kontakt:


Veletrhy Brno

Brno, Výstaviště 1
Společnost Veletrhy Brno, a.s. je nejen organizátorem významných mezinárodních veletrhů a výstav, ale svůj jedinečný areál nabízí i k pronájmu pořadatelům konferencí, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.Ve čtyřech samostatných kongresových komplexech nabízíme moderní konferenční sály pro konání kongresů a konferencí s kapacitou 20 až 2000 osob. Unikátní kongresové centrum pavilonu E tak nabízí jedinečnou variabilitu pro libovolné kongresové prostory. Pořadatelům i těch nejnáročnějších akcí zajistíme odpovídající zázemí. Areál výstaviště nabízí prostory různých velikostí i typů, moderní i historické pro konání nejrůznějších EVENTŮ. V neposlední řadě můžou být prostory využity pro filmové produkce, které zde najdou až 190.000 m2 potenciální volné plochy přeměnitelné ve filmové ateliéry.
Kapacita prostor pro akce: 20-2000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 4 samostatné kongresové komplexy s konferenčnímy sály, salónky o kapacitě od 20 do 2000 osob
Kontakt: 541 152 913 / rent@bvv.cz
URL: http://www.bvv.cz/rent


Hotel Studánka

Rychnov nad Kněžnou, Letovisko Studánka 505
Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. Nabízí ideální prostředí pro konání školení, pracovních zasedání, prezentačních akcí, konferencí, večírků a dalších společenských akcí. V hotelu je k dispozici kongresový sál, salonky, restaurace, vinárna či přírodní amfiteátr. Tyto akce lze doplnit o možnost relaxace v hotelovém wellness centru a další sportovní vyžití.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 255, Sál - část I: 55, Sál - část II: 100, Sál - část III: 100, Modrý salonek: 12, VIP salonek: 25, Přírodní
Kontakt: 494 389 200 / recepce@hotelstudanka.cz
URL: http://www.hotelstudanka.cz


CURLINGEVENT Curling arena

Praha 4, Komárkova 12
Jediná Curling aréna v Čechách nabízí dokonalý komfort čtyř drah, zázemí s šatnami a příjemné prostředí restaurantu, s velmi pestrou a variabilní nabídkou cateringu. JIž 10 let organizujeme teambuildingy, workshopy, prezentace, školení, tiskové konference spojené s curlingem, který od všech hráčů teamu vyžaduje souhru, schopnost koncentrace a strategické myšlení stejně jako tomu je i v pracovním teamu. Nekuřácká klubová restaurace, bezbariérový přístup, výhled na curlingové dráhy, letní zahrádka.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Klubový restaurant: 100 osob
Kontakt: 777 235 129 / info@curlingevent.cz
URL: http://www.curlingevent.cz


Hotel Adam****

Špindlerův mlýn, Svatý Petr 267
Hotel Adam**** se nachází necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v Krkonoších - v údolí Svatého Petra, 850 n.m. Hotel je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale je i velmi dobře využitelný pro realizace firemních akcí (večírků, školení, teambuildingů). K dispozici je kongresový sál a salonek na školení. Součástí hotelu je i restaurace s barem, krbem a dětským koutkem. Při dobrém počasí je k dispozici terasa s překrásným výhledem na celé údolí a panorama hor.

V blízkosti hotelu se nachází sportovní lyžařský areál Svatý Petr. Pro Váši relaxaci je v hotelu připraven wellness bar, fitness, bazén, whirlpool, parní lázeň, sauna a masáže.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: ? ?
Kontakt: 499 433 071 / info@hoteladam.cz
URL: http://www.hoteladam.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.