LOKACE.CZ : Firemní večírek


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Zámek Bystřice nad Úhlavou - firemní akce

Bystřice nad Úhlavou, Bystřice nad Úhlavou 1
Zámek Bystřice nad Úhlavou nabízí vyjímečné prostředí pro společenské, kulturní, soukromé i firemní akce. Pronajmout se dají prostory v přízemí, tj. celkem 5 místností (nejde pronajímat jednotlivě, jen celé). Lze využít také prostory exterieru i interieru, jak zrekonstruovanou část, tak i ostatní prostory areálu zámku před rekonstrukcí. Prostory zámku jsou velmi vhodné pro zajištění svatebního dne nebo pro účely filmu a reklamy a jiných akcí. Můžeme pro Vás připravit svatební obřad v předzámčí nebo v historickém interiéru. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte, budeme se snažit splnit všechna Vaše přání.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Možnost společného pronájmu 5 místností v přízemí zámku.
Kontakt:


Noem Arch Restaurant & Design Hotel

Brno – Královo Pole, Cimburkova 9
Vítejte do nově otevřeného design hotelu Noem Arch v Brně - Králově Poli, v klidu se usaďte a nechte se unést skvostnou nabídkou poskytovaných služeb. Najdete u nás především jak výtečnou mezinárodní gastronomii v nadčasové restauraci, tak ubytování v 18 útulných pokojích - stylizovaných do lodních kajut. Zájemci o realizace akcí jistě ocení využití osobitých konferenčních prostor s moderní technikou a celkovou kapacitou až 230 osob, kde pro Vás rádi zajistíme nejrůznější firemní a soukromé akce. Mezi další naše prostory patří exkluzivní Sky Lounge pro konání menších privátních akcí, Cocktail Bar & Podpalubí s možností konzumace rozmanitých druhů vín z celého světa, úchvatný sezónní Summer Patio, 2 počítačem řízené golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi. Na vše dohlíží profesionální personál, který splní všechny, i ta nejnáročnější Vaše přání.
Kapacita prostor pro akce: 230
Kapacita (lůžek): 36 + 4
Kapacity jednotlivých prostor: Víceúčelový konferenční prostor (Markétin sál Arno?ta Lustiga): až 150 míst, Sky lounge: 12 míst, Cocktail Bar & Podpalubí: 50 míst, letní Summer Patio: 70 míst
Kontakt: 541 216 160 / info@noemarch.cz
URL: http://www.noemarch.cz


Pronájem kina a sálu Lucerna

Praha 1, Vodičkova 36
Legendární pražské kino Lucerna, nacházející se ve stejnojmenném pražském Paláci, je nejstarší biograf v nepřetržitém provozu na území naší republiky. Pro Vaše akce jsou k dizpozici následující prostory - Kino: 450 osob, Mramorový sál: 250 osob, Kinokavárna: 250 osob. Od roku 2005 prochází postupně obnovou a modernizací a v současné době nabízí v nádherném secesním sálu projekce až pro 454 diváků. Ti jistě ocení pohodlí nových komfortních sedadel, klimatizaci kinosálu i přilehlé kavárny, možnost z výběru projekce z 35 mm filmu, nové digitální projekce dle standardu DCI, či projekce ve formátu 3D.
Kapacita prostor pro akce: do 2500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kino: 450, Velký sál: 500 - 2500, Mramorový sál: 250, Kinokavárna: 250, Klub Koníček: 44, Kavárna Lucerna: 120, Restaurace Monarchie: 40+5 osob
Kontakt: 224 224 537 / lucerna@lucerna.cz
URL: www.lucerna.cz


GRAND HOTEL OPERA***

Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského 996
Zrekonstruovaný hotel Opera se nachází v malebném městečku Jaroměřice nad Rokytnou nedaleko barokního zámku. Leží na hlavní trase Polsko – Praha – Vídeň, mezi městy Třebíč a Moravské Budějovice. Díky své poloze nabízí ubytování všem, kteří chtějí poznat kulturní památky této země, zasportovat si, či si aktivně odpočinout. Hotel Opera celoročně nabízí kromě ubytování ve 38 pokojích i několik salonků s rozdílnou kapacitou osob pro různé společenské akce - narozeninové oslavy a párty, svatby, firemní semináře a školení, přednášky, besedy, taneční zábavy, plesy.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 90
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 150 - 180, Pivnice: 70, Velká jídelna: 60 + taneční parket, Malá jídelna: 46, Kavárna: 50, Salónek: 35 osob
Kontakt: 725 793 011 / hotelopera@seznam.cz
URL: http://www.hotelopera.cz


Rezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou , Lipno nad Vltavou 25
Residence Club Canada umožní pro vás a vaše pracovní kolegy, rodinu či známé si v hodnotném stylu užít oslavu či jiný druh večírku. Gastronomické potěšení zde ná vás čeká v Café music baru, prosluněné terase či VIP salónu. Nechte se pozvat do krásného místa v šumavské přírodě s dostatkem vybraného vkusu a příjemného zázemí. Stylové apartmány residence se následně stanou místem příjemného odpočinku po vaší firemní či soukromé akci a rovněž přípravou na možné využití bohaté nabídky sportovních a relaxačních možností, které residence a její okolí nabízí.
Kapacita prostor pro akce: 170
Kapacita (lůžek): 120
Kapacity jednotlivých prostor: 2 x Konferenční salónek: 40, Venkovní teresa: 80, Restaurace: 60 osob
Kontakt: 602 455 822 / makovetska@volny.cz
URL: http://www.clubcanada.eu/


Golf Yacht hotel Praha****

Praha 8, U Libeňského mostu
Golfyacht nabízí, na svých 2400 m² obytné plochy, vhodné prostory v klidné oáze v centru Prahy pro vaše firemní a soukromé akce s unikátní atmosférou a s exkluzivním servisem. Můžeme Vám nabídnout jednotlivé lodní prostory s různou kapacitou a bohatou škálou služeb, které rádi přizpůsobíme pro váš firemní večírek či soukromou oslavu: • Captain's Club • Golf Bar • Restaurant golfYacht • Yacht Sun Deck. Unikátní zázemí golfu a jachtingu v Praze se nachází na největší (80m dlouhé) golfové jachtě světa, kotvící na Vltavě. Jachta s originálním designem uvítá na palubě všechny, kteří hledají netradiční prostory, kde je možno akci zpestřit nejen golfem, jachtingem, ale i špičkovou gastronomií ve formě kompletního cateringu nebo luxusním wellness. Ubytování nabízí 34 originálních pokojů v jachetním stylu, včetně devíti luxusních apartmánů.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 66
Kapacity jednotlivých prostor: Captains Club (do 20ti osob), Golf Bar (divadelní sezení 120 osob, školní sezení 50 osob), Restaurant golfYacht (školní sezení 50 osob) Yacht Sun Deck (volná týková paluba o 520m2)
Kontakt: 604 984 975 / vanicek@golfyacht.com
URL: http://www.golfyacht.com


Hotel** Na Trojce

Jindřichov, Pusté Žibřidovice 3
Hotel Na Trojce** v podhůří Hrubého Jeseníku zaručuje v zimě jak spoustu sněhu, tak v létě dostatek slunečního svitu. Hotel nabízí ideální místo pro menší firemní a soukromé akce, jako je např. firemní večírek, sportovní den (např. využití některého z mnoha místních lyžařských středisek) či relaxační výlety do okolí spojené se školením nebo obchodním jednáním. Pro vaší firemní a soukromou akci je zde restaurace, která pojme až 60 osob. Ve 2.patře je pak následně klubovna (s výhledem na hřeben Králického Sněžníku) vhodná pro případné zajištění drobného školení, jednání a různých jiných sešlostí. V opačném případě slouží tato místnost pro sportovní a relaxační aktivity. Ubytování je možné v jednom z 22 nově rekonstruovaných pokojů, kde se spí skutečně nádherně.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 60, klubovna: 20-30 osob
Kontakt:


WELLNESS HOTEL VYHLÍDKA**** - Firemní akce Náchod

Náchod, Na Vyhlídce 298
Nově zrekonstruovaný HOTEL VYHLÍDKA NÁCHOD se nachází v překrásném prostředí Kladského pomezí, se svým mimořádným vybavením a příjemnou atmosférou je velmi oblíbeným wellness hotelem. V neposlední řadě je hotel Vyhlídka Náchod také vyhledávaným místem pro strávení příjemné dovolené, pořádání firemních akcí, seminářů, prezentací a svatebních hostin. Kapacita našich salónků se odvíjí od uspořádání prostoru, např. vzájemného propojení. Jsme proto schopni zajistit různé různé požadavky klientů. K dispozici je kompletní školící technika. Salonky jsou s denním světlem a jsou nekuřácké. V rámci pořádání seminářů jsme připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis.
Kapacita prostor pro akce: 15 - 155
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek 1: 70 osob, Salónek: 2: 40 osob, Salónek 3: 30 osob, Salónek 4: 15 osob
Kontakt: 491 426 620 / vyhlidka@skolicicentrum.cz
URL: http://www.skolicicentrum.cz


Pronájem prostor s unikátní atmosférou - Automuzeum Praga

Zbuzany, Pod Kaštany 14
Automuzeum Praga, 15min od centra Prahy, nabízí svoje školící a zasedací prostory se skvělým zázemím a atmosférou pro Vaše akce. Mezi nejfrekventovanější akce zde patří jistě firemní školení, firemní večírky, meetingy, oslavy, vernisáže a výstavy. Muzeum se nachází v bývalé zemědělské usedlosti, což jednak podtrhuje jeho rozmanitý ráz a zároveň splňuje nejnáročnější požadavky na zajištění akcí. Kde jinde můžete být při vaší soukromé či firemní akci svědkem tak významné historie jako má jedna z nějvětších automobilek v Čechách - Praga. Samozřejmostí je, že zde není také problém objednat si jakoukoliv formu cateringu či jinou službu pro pohodlný průběh Vaší akce. Dobrá akustika také dává prostor k uspořádání hudebních produkcí. V neposlední řadě nabízíme speciálně upravené prohlídky pro školy s možností využití místního kinosálu.
Kapacita prostor pro akce: 1-100 osob
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Zasedací místnost - 60 osob, velikost 7x15m / Kinosál - 60 osob, velikost 7x12m / Salonek - 20 osob, velikost 10x7m / Pivnice - 40 osob, velikost 6x10m / Stylový venkovní prostor 34x65m
Kontakt: /
URL:


Hotel Svornost - hotel Praha Počernice, pronájem prostor

Praha 9, Novozámecká 284
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálnIční obchvat Prahy). Hotel nabízí jednak klidné prostředí pro rodiny s dětmi a také profesionální zázemí pro firemní a jiné soukromé akce. Za velice příznivé ceny je možno ubytování ve 20 pokojích. Součástí hotelu je restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada,formanka a kongresový sál, hlídané parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu je zdarma. Hotel Svornost se snaží nabídnout hostovi takové prostředí, aby se cítil jako doma a pobyt byl pro něj co nejpříjemnější. Možnost zajištění svatebního dne přesně podle Vašich představ.
Kapacita prostor pro akce: 180
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 180, Salónek s krbem: 20 (ve tvaru U: 20, ve tvaru T: 18), Zelený salónek: 30 (ve tvaru U: 30, ve tvaru T: 25) osob
Kontakt: 604 472 770 / svornost@svornost.cz
URL: http://www.svornost.cz/


Hotel Svornost - hotel Praha Počernice, pronájem prostor

Praha 9, Novozámecká 284
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálnIční obchvat Prahy). Hotel nabízí jednak klidné prostředí pro rodiny s dětmi a také profesionální zázemí pro firemní a jiné soukromé akce. Za velice příznivé ceny je možno ubytování ve 20 pokojích. Součástí hotelu je restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada,formanka a kongresový sál, hlídané parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu je zdarma. Hotel Svornost se snaží nabídnout hostovi takové prostředí, aby se cítil jako doma a pobyt byl pro něj co nejpříjemnější. Možnost zajištění svatebního dne přesně podle Vašich představ.
Kapacita prostor pro akce: 180
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 180, Salónek s krbem: 20 (ve tvaru U: 20, ve tvaru T: 18), Zelený salónek: 30 (ve tvaru U: 30, ve tvaru T: 25) osob
Kontakt: 604 472 770 / svornost@svornost.cz
URL: http://www.svornost.cz/


Koala Café s.r.o.

Praha 10, Dolnoměcholupská 209/17
Koala Café je unikátním místem, kde Vaše děti mohou aktivně trávit volný čas a vy se přitom můžete naplno věnovat práci, firemnímu meetingu, soukromé oslavě či jiné společné aktivitě s dalšími rodiči. K dizpozici je zde pro Vás samostatný salónek s možností uspořádání oslavy, rautu a s nabídkou občerstvení na míru. Vaše děti zde najdou jak aktivní využití volného času, tak budou moci mezi sebou komunikovat, hrát si a rozvíjet se. Je zde navíc pro ně připraven velmi pečlivý personál. Prostory jsou ideální také pro narozeninové oslavy Vašich dětí, je zde přichystáno několik zajímavých nabídek na tento typ akce. Pro různé oslavy nabízíme ideální kombinaci, tj. skvělou zábavu pro děti v naší herně + výborné občerstvení! Ač jsme především místem pro děti, máme u nás vynikající prostředí a zázemí kavárny, které ocení každý milovník čerstvě pražené kávy, zákusků, teplé i studené kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: 30, Kavárna: 100 osob
Kontakt:


Hotel Jičín

Jičín, Havlíčkova 21
Hotel Jičín*** se nachází v historickém centru města Jičín, 100 m od Valdické brány. Součástí hotelu je nekuřácká restaurace U dělové koule, která je vhodná pro svatební hostiny, rauty, oslavy a školení. Další prostor vhodný pro firemní akce a školení je školící, kongresová místnost v Hotelu Rieger***. Ve starobylých sklepních prostorech hotelu se nachází středověký rytířský sklep s archívem vín, s výběrem ze 100 druhů českých, moravských a zahraničních vín.
Kapacita prostor pro akce: 70
Kapacita (lůžek): 62
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace U dělové koule: 70, Školící místnost: 35, Vinný sklípek: 25 osob
Kontakt:


Autoklub ČR - pronájem prostor Praha

Praha 1, Opletalova 29
Autoklub České republiky je místem v centru Prahy, kde na vás hned za dveřmi dýchne atmosféra pionýrských dob automobilismu. Reprezentační prostory jsou zachovány v původním prvorepublikovém stylu, navíc je celá budova památkově chráněna, což dotváří skvělou kulisu a nádech originality pro konání soukromých a firemních akcí. V duchu dřívější doby, u nás i tradujeme motto, náš zákazník = náš pán. Nabízíme řadu stylových sálů a salónků, které je možno využít pro Vaší akci. V přízemí budovy je rovněž restaurace s denní nabídkou jídel. Pro Vaší akci je možno v jakémkoli místě budovy zorganizovat různou formu cateringu na míru.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: 120, 35, 35+35, 200, 300, 50, 60 osob (informace viz. podrobnosti)
Kontakt: 724 084 921 / martin.hejhal@ganimed.cz
URL: http://www.ganimed.cz


Cinestar Praha Anděl - pronájem kina/sálu

Praha 5, Radlická 3179
Multikino CineStar Praha - Anděl se nachází v samostatně stojící budově v bezprostřední blízkosti metra, stanice Anděl. Jeho kinosály jsou originálním řešením pro uspořádání běžných pracovních i mimopracovních aktivit. V prostorách multikina pro vás rádi připravíme školení, prezentace, tiskové konference. Pronajmout lze jeden i více sálů současně, jednotlivá patra či dokonce celé multikino. Součástí Multikina je také uzavřený komplex Gold Class, který zahrnuje dva komfortní kinosály.
Kapacita prostor pro akce: 24 - 2177
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Gold Class (2x sál: 24, s barem 56 osob ), Kinosál č.1 - 12: (152, 126, 130, 163, 96, 108, 108, 107, 289, 304, 302, 292)
Kontakt: 737 227 761 / praisova@cinestar.cz
URL: http://firmy.cinestar.cz/pronajem-salu.php


Pracovna

Praha 3, Vlkova 36
Pracovna vzniká jako prostor pro setkávání lidí, kteří nalézají své místo mimo zaběhlé rámce práce, zábavy a volného času. Pracovna chce propojovat tyto světy a nabízet lidem jednak samotné místo, kde se mohou v klidu scházet a pracovat, jednak prostor pro vlastní relaxaci. Vedle pracovní a relaxační místnosti u nás najdete i kavárnu s vytříbeným sortimentem.

Technická podpora, flipchart, projektor, rychlá WiFi, kavárna s výbornou kávou, alkoholickými i nealko nápoji, polévkami, slanými a sladkými koláči. Placené parkování Prahy 3 (po 18té hodině a o víkendu zdarma) před vchodem.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Zasedací místnost: 10, Vlastní prostor: 30, Pracovna: 60 osob
Kontakt: 731 180 134 / andrea.kosarova@pracovna.cz
URL: http://www.pracovna.cz/vlastni-prostor.php


Statek Bernard

Královské Poříčí, Šachetní 135
Statek Bernard byl zrekonstruován v roce 2006 jako Centrum tradičních řemesel. Naleznete zde řemeslné dílny, interaktivní muzeum řemesel, restauraci a penzion. V areálu objektu lze pořádat rozsáhlé kulturní a společenské akce, jako svatby, oslavy, výstavy, jarmarky, hudební vystoupení apod. K využití je nejen prostorný venkovní areál, ale také restaurace v objektu. V naší restauraci, která je držitelem certifikátu Czech specials v projektu Ochutnejte Českou republiku, se zaměřujeme na českou kuchyni.

Statek Bernard je ideálním místem pro Vaše školení. Na jednom místě naleznete ubytování, školicí prostory, restauraci a teambuildingové aktivity v podobě řemeslných kurzů. Ať už pozvete Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery na pobyt na Statku Bernard, budete dlouho vzpomínat.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 20
Kapacity jednotlivých prostor: 3 školicí místnosti s různou kapacitou (až pro 100 osob), prostorný venkovní areál s kapacitou 300 osob, restaurace: 120 míst, nový salónek se samostatným barem a tanečním parketem - kapacita 80 osob.
Kontakt: 737 136 766 / info@statek-bernard.cz
URL: http://www.statek-bernard.cz


Hotel La Park - pronájem prostor

Kladno, Rozdělov 881
Hotel La Park se nachází v klidném místě na kraji lesoparku, 13km od letiště Václava Havla a 3km od centra Kladna. Hotel nabízí velký sál, který je vyníkající pro školení, konference, prezentace a další soukromé akce. Ubytovat se je možné v některém z 29 pokojů, součástí hotelu je dále restaurace, letní terasa a přilehlá zahrada až pro 1500 osob. Zahrada je vhodná pro párty a svatby s obřadem. V blízkosti se nachází Sportovní areály města Kladna.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80 osob, Restaurace: 50, Letní terasa: 70, zahrada: 1500 osob
Kontakt: 312 241 248 / info@hotellapark.cz
URL: http://www.hotel-memorial.cz


Hotel SPORT Zruč - firemní akce a ubytování

Zruč - Senec, Sportovní 600
Hotel SPORT Zruč**** se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od města Plzně. Hotel nabízí konferenční místnost, která se dá využít pro firemní (školení, meetingy, prezentace), další prostory v hotelu umožňují realizaci svateb, rodinné oslavy či sportovní akce. Je možné se ubytovat ve 25 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek. Velkou výhodou je přihlehlý sportovní areál, který nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 72
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 80, snídaňový salonek: 15 osob
Kontakt: 725 731 597 / jan.klimes@hotelsportzruc.cz
URL: http://www.hotelsportzruc.cz/


Hoffmanův dvůr

Praha 9, Vinořské náměstí 34
Hoffmanův dvůr, areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, velkou zahradou a vinným sklepem na okraji Prahy ve Vinoři je možné si pronajmout na soukromé a veřejné akce i ve vlastní produkci na základě smluvních a provozních podmínek. Zajistíme veškeré služby s akcemi související, včetně cateringu nebo může být pronájem bez služeb.

Dostupnost ubytovacích zařízení cca 500 m od našeho areálu. Jednotlivé části Hoffmanova dvora jsou: Konírna - hlavní budova, stodola, sklípek, dvůr se zahradou, velká zahrada a zázemí pro catering. V Hoffmanově dvoře je možné formou pronájmu areálu pořádat veřejné i soukromé akce, firemní akce, prezentační dny, tiskové konference, školení, svatby apod.
Kapacita prostor pro akce: 1000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konírna-hl.budova: 300, Stodola: 200, Sklípek: 40, Dvůr se zahradou: 1000, Velká zahrada
Kontakt: 739 737 509 / info@hoffmanuv-dvur.cz
URL: http://www.hoffmanuv-dvur.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.