LOKACE.CZ : Firemní večírek


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Lony

Kozovazy, Kozovazy 12
Hotel Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy u Mochova, přibližně 20 kilometrů od Prahy. Na hosty čeká klidné, rodinné prostředí a starostlivý personál.

Ubytování je připraveno v útulných pokojích několika kategorií. Součástí penzionu je stylová restaurace a konferenční sál se salonkem pro až 130 a 50 osob, které lze využít pro pořádání kongresů či různých seminářů. V klidu můžete relaxovat v prostorách staročeské usedlosti, projít se po zahradách, kde se pasou domácí zvířátka. Děti mají připravený dětský koutek. Své automobily můžete zaparkovat na nehlídaném uzavřeném parkovišti.
Kapacita prostor pro akce: 130
Kapacita (lůžek): 77
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 130, Salonek: 60 osob
Kontakt: 607 137 207 / recepce@lony.cz
URL: http://www.lony.cz/


Hotel U sv. Huberta

Louňovice, Mukařov, Horní Náves 15
Hotel sv. Hubert, v jehož prostorách je i restaurace, najdete v obci Louňovice, která se nachází asi 7 km za Říčanama a 30km od centra Prahy. Velmi rychlé a dobré spojení je sem autem i autobusem. Hotelové pokoje jsou vhodné pro rodiny, přátele či firemní klientelu a jsou rozděleny na 2 až 5-lůžkové s celkovou kapacitu 30 osob. Pro Vaše firemní školení, firemní večírky a jiné typy oslav si můžete pronajmout samostatný nekuřácký salonek - pro taneční, sportovní či jiné akce je zas vhodný taneční sál.
Kapacita prostor pro akce: 251-300
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: , Taneční sál: 250 osob
Kontakt: 775 068 765 / davidruza69@seznam.cz
URL: http://www.hoteluhuberta.cz/


Priessnitzovy lázně Jeseník

Jeseník, Priessnitzova 12/299
Priessnitzovy léčebné lázně jsou místem s unikátním mikroklimatem vhodným pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva. Stejně tak však můžou prostory léčebných lázní kvalitně zabezpečit vaše firemní či soukromé akce jako jsou firemní party, konference, svatební hostiny a další. Soukromá oslava ve společenských prostorách secesního lékařského domu Priessnitz bude obohacena především kvalitním cateringem, který může být podáván až do celkové kapacity 3 místních jídelen, tj. 248 osob. Pro konání menších akcí je vhodné využít prostory Cizineckého salónku či Zimní zahrady spojené s hudební produkcí. Zajímavou náplní pro hosty na vaší oslavě či večírku se mohou stát krátkodobé lázeňské pobyty, zaměřené na nenásilné zvýšení tělesné i duševní kondice.
Kapacita prostor pro akce: 584
Kapacita (lůžek): 490
Kapacity jednotlivých prostor: Zimní zahrada 78 míst, Zrcadlový sál 66 míst, videokavárna Sofie 30 míst, Kongresový sál 400 míst, Cizinecký salónek 10 osob
Kontakt:


Hotel ESPRIT

Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 76
Hotel ESPRIT se nachází v srdci nádherné přírody, obklopen lesy a kopci, kde ho tvoří tři nově zrekonstruované budovy na konci malebného údolí Svatý Petr. Prostředí hotelu nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití (lyžování, turistika, zážitkové programy). V hotelu si máte možnost vybrat z celé řady typů a velikostí, celkově 67 pokojů. V restauraci s otevřeným krbem si vychutnáte jak ranní kávu, tak oběd či večeři o několika chodech. Steakový bar v prvním patře nabízí celou paletu drinků, koktejlů a také šťavnaté steaky připravované přímo před Vámi. Hotel je se svými konferenčními prostory od 5 až po 140 lidí, velice vhodný pro školící a jiné firemní akce.
Kapacita prostor pro akce: 230
Kapacita (lůžek): 160
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnosti: ESPRIT (až 140 osob), TERASA (až 50 osob), NEBE (až 40 osob), Restaurace: 96 osob
Kontakt: 499 433 468 / info@hotelesprit.cz
URL: http://www.hotelesprit.cz/


Hotel Vista Ostrava*** superior

Ostrava, Kpt. Vajdy 3046/2
Hotel Vista Ostrava*** superior nabízí nadstandardní ubytování a je situován v klidném prostředí u Bělského lesoparku. Hotel také nabízí kompletní realizaci jakýkoliv společenských nebo firemních akcí, včetně odpovídajícího gastronomického servisu. Prostory hotelu jsou tedy vhodné pro konference, kongresy, semináře i školení. Konferenční prostory jsou nově zrekonstruované a plně vybavené audiovizuální technikou.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 150
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 100 osob, Restaurace Buena Vista: 25 osob, Zasedací místnost VISTA, Konferenční místnost
Kontakt:


Grandhotel Zvon

České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II. 90/28
Grandhotel Zvon je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v srdci Českých Budějovic. Prošel řadou náročných rekonstrukcí, díky kterým uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a to nejen v oblasti ubytovacích a gastronomických služeb, ale také v oblasti nabídky meetingových resp. konferenčních služeb. Hotel nabízí reprezentativní konferenční a společenské prostory pro Vaše akce, jednání, semináře, konference a uvítací večírky.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Gourmet Symphony: 50, Restaurace Zvon: 40, Sál Mozart: 120, Salonek Bohemia: 40 osob
Kontakt: 381 601 601 / ghz@hotel-zvon.cz
URL: http://www.hotel-zvon.cz


Hotel Maximus Resort

Brno, Hrázní 4a
Hotel Maximus Resort se nachází jen deset minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Nabízí dokonalé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, eventy a další akce. Plně vybavené kongresové centrum poskytuje až 200 míst s možností rozdělení na pět menších zvukově oddělených konferenčních místností a dvě samostatné jednací místnosti mimo hlavní kongresový sál s kapacitou 16 a 20 osob. Hotelová restaurace připraví jakékoliv kongresové menu na přání.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Terra: 45, Aqua 2: 25, Lignum 3: 25, Ignis 4: 77, Metallon 5: 70, Helios 6: 10, Meeting rooms propojení (1+2: 80, 1+2+3: 110, Meeting 1+2+3+4: 200, Meeting 1+2+3+4+5: 195 osob)
Kontakt: 605 237 103 / sales@maximus-resort.cz
URL: http://www.maximus-resort.cz


Bouda Máma wellness hotel

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 124
Hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku. Připravíme pro Vás nabídku na uzavřené firemní a společenské akce, pro které nabízíme pronájem veškerých prostor hotelu včetně jejich ozvučení a projekce. K dispozici je kromě restaurace a salonků také vybavení pro relaxační služby a pro sportovní vyžití.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 110
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek 1: 60, Salonek 2: 20, Zimní zahrada: 80, Restaurace: 100 osob
Kontakt: 602 304 989 / hotel@boudamama.cz
URL: http://www.boudamama.cz


Sportpenzion Pohoda

Plzeň-město, Letkov 180
Sportpenzion Pohoda je ideálním místem pro teambuildingové akce, firemní školení, porady, konference či výjezdní zasedání. Pro tyto účely je připravený salonek s kapacitou 25 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob s technickým zázemím. Vše lze spojit s restaurací, ubytováním či sportovními aktivitami a relaxací ve wellness centru.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál: 90, Salonek: 20 osob
Kontakt: 773 140 012 / recepce@sportpenzionpohoda.cz
URL: http://www.sportpenzionpohoda.cz


Vinice Hnanice

Hnanice, Areál Devět mlýnů, Hnanice 132
Krásný hotelový komplex, který se nachází osm kilometrů jihozápadně od Znojma, je atraktivním agroturistickým vinařským centrem. Součástí hotelového komplexu je i kongresové centrum, které nabízí celkem tři sály pro 30, 50 a 70 osob s vlastní restaurací a veškerým potřebným technickým vybavením. Prostory jsou vhodné nejen pro firemní školení, akce a večírky, ale i pro svatby a další společenské události.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Velký salonek: 130, Dolní salonek: 80, Společenská místnost: 60, Kamenný salonek: 50, Restaurace: 120, Terasa: 200, Degustačn
Kontakt: 702 206 684 / hotel@vinice-hnanice.cz
URL: http://www.vinice-hnanice.cz


Hotel Belveder

Děčín, Labská Stráň 105
Hotel Belveder se nachází v turisticky atraktivní oblasti Českého Švýcarska u stejnojmenné vyhlídky s překrásným výhledem na labské údolí. V hotelu je k dispozici nekuřácký sál s kapacitou až 50 osob, který je vhodný k pořádání školení, večírků, oslav či svatebních hostin. Dále se v hotelu nachází restaurace a v letních měsících lze využít i venkovní terasu.
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 38
Kapacity jednotlivých prostor: Sál: 50, Restaurace: 36, Letní terasa: 40 osob
Kontakt: 412 553 121 / hotelbelveder@seznam.cz
URL: http://www.belvederhotel.cz


Hotel Rezidence Liběchov

Liběchov, Pod Kostelíčkem 121
Hotel ve stylu art deco s okouzlující zahradou se nachází v malebné oblasti Kokořínska s nevšední přírodou, která je umocňována hlubokými lesy, četnými pískovcovými skalami a jezírky. Pro firemní meetingy, tiskové konference a exkluzivní prezentace nabízíme nevšední prostory oranžerie, elegantní konferenční místnost či lodgii pro uzavřené obchodní jednání. K dispozici je to nejlepší technologické vybavení. Samozřejmostí je zajištění kvalitního cateringu.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 35
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 30, Oranžerie: 100, Restaurace: 80,
Kontakt: 315 650 000 / recepce@rezidence-libechov.cz
URL: http://www.rezidencelibechov.cz


Relaxačně - pobytový areál Sázavský ostrov

Sázava, Sázava
Nový relaxačně - pobytový areál Sázavský ostrov se nachází v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví. Svou polohou, rozlohou a charakterem prostředí a služeb je ideálním místem pro pořádání firemních a teambuildingových akcí, školení a seminářů. Pro potřeby těchto akcí máme k dispozici školící místnost a tři menší salonky. Nabízíme kompletní servis, spolupráci na přípravě, zajištění a bezchybném průběhu akce.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 93
Kapacity jednotlivých prostor: Školící místnost: 100, Salonek 1: 25, Salonek 2: 12, Salonek 3: 12 osob
Kontakt: 724 354 250 / recepce@sazavskyostrov.cz
URL: http://www.sazavskyostrov.cz


Obecní dům, a.s.

Praha 1, Náměstí Republiky 1090
Národní kulturní památka Obecní dům patří k nejvýznamnějším secesním stavbám v Praze. Nachází se v samotném centru Prahy, v těsném sousedství Prašné brány. Na výzdobě tohoto krásného prostoru, vhodného pro realizaci Vašich nejrůznějších firemních akcí (recepce, bankety, školení, konference, galavečery, rauty, jednání apod.) se podíleli nejvýznamnější čeští malíři a sochaři. Od samotného vzniku je tento objekt multifunkční, najdou se zde jak vhodné sály, salónky, tak prostory pro pořádání svatebních obřadů, koncertů, plesů a módních přehlídek. Vzhledem k jeho nedávno provedené rekonstrukci a všudy přítomné drahocennosti je objekt přístupný veřejnosti pouze formou komentovaných prohlídek.
Kapacita prostor pro akce: 15-1100
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Místnosti pro firemní akce: 1100, 280, 200, 70, 30, 45, 80, 45, 25, 15, 50, 40, 15, 15, 250, 300, 250 osob
Kontakt:


Pronájem kina a sálu Světozor

Praha 1, Vodičkova 41
Světozor je artové kino v centru Prahy, které nabízí pro vaše firemní a soukromé akce 2 sály (Velký sál: 356 míst, Malý sál: 54 míst), bar s WiFi připojením a příjemný interiér. Pro vaší soukromou akci si můžete vybrat film z aktuálního programu nebo si nechat na přání zajistit projekci filmu, který v programu kina nenaleznete. Kino Světozor má bar, a to nejen pro ty, kteří přišli do kina. Nápoje je možné popíjet i v obou sálech kina. V celém prostoru baru a ve foyer kina funguje zdarma připojení na wi-fi. Kino Světozor je kompletně nekuřácké. Specialitou kina Světozor je stejnojmenné pivo ? dvanáctistupňové pivo Světozor, vyráběné pivovarem v Nové Pace. K pořádání rautů souvisejících s filmovými akcemi je vhodný rozměrný prostor na druhé straně kina, který je během běžného prostoru veřejnosti nepřístupný. Prostory kina slouží i jako galerie ? v měsíčních cyklech se na jejích stěnách obměňují výstavy fotografií českých a zahraničních tvůrců.
Kapacita prostor pro akce: 356 + 54
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 356 míst, Malý sál: 54 míst
Kontakt:


Restaurace na Ostrově - pronájem restaurace v Písku

Písek, Na Ostrově 165
Restaurace Na Ostrově se nachází na klidném místě v přírodě (vhodném pro rodiny s dětmi), jen několik minut z centra města Písek. Najdete zde vyníkající steakovou, domácí a staročeskou kuchyni za příjemné ceny, při soukromých akcí možnost zajištění kompletního cateringu. Prostory jsou ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí šitých na míru až pro 160 osob, kdy při rezervaci restaurace a uzavření ostrova se neúčtuje žádné nájemné. Velmi výhodné podmínky nabízí restaurace též pro svatební oslavy a koncerty. Restaurace nabízí nepřeberné možnosti služeb, sportovního vyžití a zábavních atrakcí, od zapůjčení šlapadel, přes skákací hrad až po létající balón. Celý areál je pokrytý Wifi připojením.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kapacita venkovního baru (posezení) : 160 míst (80 pod krytou střechou), Kapacita venkovní terasy restaurace: 30 míst
Kontakt: 777 896 897 / info@restauraceostrov.cz
URL: http://www.restauraceostrov.cz


Krčma a Discoclub u Ezopa - Karlštejn

Karlštejn, Karlštejn 200
Dovolujeme si Vám nabídnout možnost využití naší restaurace s konferenčním salónkem a k ní nově přidruženého Clubu u Ezopa, vhodného pro pořádání soukromých akcí typu diskotéka, koncert, soukromá oslava, výstava, přednáška apod.

Restaurace nabízí každý měsíc o víkendu speciality mezinárodních kuchyní, např. řecká, thajská apod. Pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi jsme vybudovali nový venkovní dětský koutek. Krčma U Ezopa je ideálním místem pro oběd nebo večeři s přáteli anebo s rodinou.

Otevírací doba: PO - ÚT: Zavřeno - možnost obědů a večeří v našem typickém restaurantu Krčmě U Ezopa (nedaleko hotelu), Pondělí - 12:00 - 22:00, Úterý - 12:00 - 22:00, Středa - 12:00 - 22:00, Čtvrtek - 12:00 - 22:00, Pátek - 11:00 - 23:00, Sobota - 11:00 - 23:00, Neděle - 11:00 - 22:00
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční salónek, Discoclub: 50 osob
Kontakt: 311 572 380 / ezop@hhotels.cz
URL: http://www.restauraceuezopa.cz/


Dům kultury Metropol

České Budějovice, Senovážné náměstí 2
Metropol je víceúčelový komplex budov s jednacími prostory a ubytovacími kapacitami, vhodný pro pořádání konferencí, sympozií, kontraktačních výstav i menších porad či komorních událostí. Zkušenosti s organizací těchto setkání a profesionální přístup našich zaměstnanců zaručí úspěšný průběh Vaší akce. Poskytujeme několik sálů, salonků i prostory pro doprovodnou výstavní prezentaci. Svou strategickou polohou v centru města Českých Budějovic zaručujeme snadnou dostupnost.

Dům kultury Metropol je propojen spojovací chodbou s Hotelem U Tří lvů: telefon 386 359 900.
Kapacita prostor pro akce: 10-1000
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 800, Divadelní sál: 536, Malá scéna: 170, Kruhový sál: 120, 5 x salonek: 25 - 60 osob
Kontakt: 386 106 170 / vlasta.horska@metropol-cb.cz
URL: http://www.metropol-cb.cz


Škola vaření Chefparade

Praha 7 , Bubenské nábřeží 306/13
V našich prostorách Chefparade Žižkov i Chefparade Holešovice nabízíme moderně vybavenou školící místnost, což firmám poskytuje možnost spojit školení, meeting či jinou pracovní činnost se zábavou.

Mezi zajímavé činnnosti zde patří např. uvařit si vlastní jídlo, naučit se nové recepty nebo zažít netradiční a neformální kulinářský zážitek se svými kolegy. Přijďte si zkusit vařit a pařit do Chefparade! Můžete u nás uspořádat nejlepší párty ve městě, nabízíme „cool“ místo pro Vaše akce. Pro firmy máme kulinářský teambuilding, pro veřejnost kurzy vaření nebo privátní či dětskou párty. Naši kuchyni umíme přemístit za Vámi a udělat Vám kulinářský teambuilding nebo kurz vaření, kde jen budete chtít. 
Kapacita prostor pro akce: 50 - 120
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Žižkovské studio (Husitská 56): 50, holešovické studio (Bubenské nábř. 306/13, budova 36): 120 osob
Kontakt: 734 311 772 / marcela@chefparade.cz
URL: http://www.chefparade.cz


Škola vaření Chefparade

Praha 3, Husitská 56
V našich prostorách Chefparade Žižkov i Chefparade Holešovice nabízíme moderně vybavenou školící místnost, což firmám poskytuje možnost spojit školení, meeting či jinou pracovní činnost se zábavou.

Mezi zajímavé činnnosti zde patří např. uvařit si vlastní jídlo, naučit se nové recepty nebo zažít netradiční a neformální kulinářský zážitek se svými kolegy. Přijďte si zkusit vařit a pařit do Chefparade! Můžete u nás uspořádat nejlepší párty ve městě, nabízíme „cool“ místo pro Vaše akce. Pro firmy máme kulinářský teambuilding, pro veřejnost kurzy vaření nebo privátní či dětskou párty. Naši kuchyni umíme přemístit za Vámi a udělat Vám kulinářský teambuilding nebo kurz vaření, kde jen budete chtít. 
Kapacita prostor pro akce: 50 - 120
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Žižkovské studio (Husitská 56): 50, holešovické studio (Bubenské nábř. 306/13, budova 36): 120 osob
Kontakt: 734 311 772 / marcela@chefparade.cz
URL: http://www.chefparade.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.