LOKACE.CZ : Firemní večírek


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel Belvedere Praha

Praha 7, Milady Horákové 19
Hotel Belvedere Praha nabízí prostory pro pořádání různých společenských akcí, plesů, svateb či banketů, konferencí, pracovních seminářů, školení, zasedání a prezentací. K dispozici je společenský sál až pro 280 osob s podiem a tanečním parketem, klub Memphis s kapacitou 80 osob, salonek Letná s kapacitou 20 osob a japonská restaurace Sasori pro 40 osob.
Kapacita prostor pro akce: 200
Kapacita (lůžek): 324
Kapacity jednotlivých prostor: Společenský sál: 200, Club Memphis: 60, Salonek Letná: 24, Restaurace Sasori: 40 osob
Kontakt: 725 455 249 / belvedere@hhotels.cz
URL: http://www.hotelbelvedereprague.cz/


Alt Hotel

Chvalovice, Chvalovice 34
Hledáte-li příhodné místo pro Vaší obchodní schůzku, firemní oslavu či jinou firemní akci, rádi Vám poskytneme vhodné prostory našeho hotelu Alt, který je často oceňován pro svojí strategickou polohu na trase Praha - Brno - Vídeň. V naší nabídce najdete především kvalitní vinný sklípek, jako stvořený pro degustaci vín s vašimi obchodními partnery. Pro větší skupiny jistě vyhoví místní selská restaurace s nabídkou výtečných, až 50 druhů hlavních jídel. Oblíbenou činností je zde jistě rožnění prasátka či zahradní party a jiné formy cateringu. Diskrétní jednání či menší firemní akce lze plně zabezpečit v soukromém salónku. Náš hotel však není jen o kvalitních pokrmech moravské, staročeské a cizokrajné kuchyně, Váš pobyt v tomto krásném znojemském kraji je velmi příhodné si též zpestřit i turistickým výletem či jinou sportovně-relaxační aktivitou.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 40
Kapacity jednotlivých prostor: restaurace, salónek
Kontakt:


Hotel Jehla***

Žďár nad Sázavou, Kovářova 214/4
Hotel Jehla*** je často vyhledávaným místem pro svojí vhodnou polohu téměř v srdci ČR a kvalitním konferenčním (velký sál pro 200 osob, 8 seminárních místností) a ubytovacím zázemím (86 pokojů, až 200 lůžek). Blízkost dálnice D1, nový kongresový sál, doplňkové seminární salónky a učebny jsou vhodné zejména pro zajištění vašeho školení, semináře či kvalitní konference. Pro zasedání nad 200 osob a jiné náročné firemní akce je zde možnost využít kongresové prostory v blízkém kulturním domě o kapacitě až 1100 osob. Pro zpříjemnění vaší akce či pobytu hotel připravuje řadu sportovních možností a kvalitní restaurační zázemí (vlastní nekuřácká restaurace o kapacitě 92 osob či letní a pivní zahrádka o kapacitě až 60 osob). Hotel nabízí slevy na pronájem konferenčních prostor ve spojení s ubytováním větších skupin či zajištěním cateringu.
Kapacita prostor pro akce: 200 + 1100
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 200, 3x salónek (velký: 30, kulatý: 20, malý: 17) a 3x velká učebna: 30, 2x malá učebna: 10, restaurace: 92, letní zahrádka: 30, pivní zahrádka: 60 osob + Sousední kulturní dům: 1100
Kontakt: 731 150 659 / info@hoteljehla.cz
URL: http://www.hoteljehla.cz/


Restaurační loď Európé

Praha 1, Na Františku
Restaurační salónní motorová loď Európé patří kapacitně mezi největší provozované lodě v Praze na Vltavě, s vlastní gastronomií a grilováním. Nabízí své prostory pro firemní akce, večírky, prezentace, školení, tiskové konference, svatby i s obřadem a další akce spojené s plavbou po Vltavě. Dispozičně vyhovuje pro využití při společenských akcích jak pro větší, tak i pro menší společnosti. Je rozdělena na dvě kryté vyhřívané plně klimatizované paluby, jednu sluneční palubu a krytou zahrádku.
Kapacita prostor pro akce: 120
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Krytá paluba I: 50, Krytá paluba II: 90, Sluneční paluba: 120, Krytá zahrádka: 30 osob
Kontakt: 777 816 133 / boat@europe-rp.cz
URL: http://www.firemniparnik.cz


Jindřišská věž

Praha 1, Jindřišská
Jindřišská věž v centru Prahy nabízí netradiční prostory pro konání tiskových konferencí a firemních setkání s nejzajímavější vyhlídkou na Prahu z desátého a zároveň nejvyššího patra, kde je také zvonkohra se 1152 melodiemi. V historických prostorech galerií ve druhém a třetím patře a v zajímavém prostoru vyhlídky je možné pořádat rauty, firemní prezentace a jiné společenské akce.
Kapacita prostor pro akce: 70
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Vyhlídka: 70, Galerie 2. patro: 70, Galerie 3. patro: 70 osob
Kontakt: 777 102 517 / lucie.dolfi@jindrisskavez.cz
URL: http://www.jindrisskavez.cz


Hotel Amarilis

Praha 1, Štěpánská 18
Hotel Amarilis **** je stylový hotel, umístěný v samém centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Nabízí ideální prostory pro malé konference, obchodní setkání a semináře. Konferenční prostory hotelu Amarilis jsou praktické a flexibilní, vhodné pro všechny příležitosti od menších až po středně velká setkání do 120 osob. Pro relaxaci po náročném dni je k dispozici hotelové wellness centrum. Všechny akce připravíme na míru.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost A: 56, Konferenční místnost C: 36, Konferenční místnost B: 42, Konferenční místnosti A+B+C: 150, Lobby bar: 20, Restaurace: 65, Konferenční sál: 150 osob
Kontakt: 222 748 111 / distribution@jerome.cz
URL: http://www.hotelamarilis.cz


Hotel Prestige

Znojmo, Pražská 100
Hotel Prestige ve Znojmě disponuje 4 multifunkčními konferenčními prostory s kapacitou až 130 osob. Jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací, workshopů, konferencí a kongresů, rautů, přehlídek, výstav, hudebních produkcí a svateb. Zajistíme kvalitní catering servis od malého občerstvení až po bohaté rauty. Skvělé jednací podmínky ve spojením s ubytováním a wellness pod jednou střechou zefektivňují využití jednacího času.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Zelený salonek: 130, Podkrovní učebna: 80, Lovecký salonek: 35, Vinařský salonek: 60, Restaurace: 200, Vinný sklep: 150 osob
Kontakt: 515 224 595 / recepce@hotel-prestige.cz
URL: http://www.hotel-prestige.cz


Vzdělávací a informační centrum Floret

Průhonice, Květnové náměstí 391
Vzdělávací a informační centrum Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských a kulturních akcí,večírků, prezentací, výstav, školení a seminářů. Jedinečná atmosféra prostor v sousedství Průhonického parku a zámku, vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií, pestré menu v různých cenových relacích, snídaně, obědy, večeře, rauty a bufety, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí.
Kapacita prostor pro akce: 350
Kapacita (lůžek): 94
Kapacity jednotlivých prostor: kongresový sál: 350, malý sál: 90, učebna 1: 30, učebna 2: 50 osob
Kontakt: 605 205 988 / kcp@floret.cz
URL: http://www.floret.cz


Restaurace Altány Kampa

Praha 1, Nosticova 2a
Restaurace Altány Kampa se nachází v centru Prahy u pražského ostrova Kampa. Restaurace je svými prostory a lokací ideální pro semináře, školení, firemní večírky, svatební hostiny, oslavy a další společenské akce. K dispozici jsou dva prosklené altány, salónek a v případě příznivého počasí i tři terasy s výhledem na park Kampa. Je možné zarezervovat si část restaurace pro menší skupiny nebo celou restauraci pro velké akce.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Altánek 1: 40, Altánek 2: 40, Salonek: 50, Bar: 80, Pivní zahrádka: 50, Terasa: 25, Náplavka: 25
Kontakt: 257 007 681 / info@altanykampa.cz
URL: http://www.altanykampa.cz


Grand Luxury Hotel

Trutnov, Krakonošovo náměstí 118
Grand Luxury Hotel se nachází v historickém centru města Trutnova. Hotel nabízí své prostory pro pořádání svateb, společenských a firemních setkání. K dispozici je luxusní stylová restaurace a kavárna. Při těchto akcích zajistíme občerstvení z prvotřídních surovin s obsluhou na profesionální úrovni. Jako doprovodný program zprostředkujeme teambuildingové aktivity ve spolupráci s adrenalinovou agenturou.
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 64
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 60, Kavárna: 36 osob
Kontakt: 733 206 868 / recepce@glhotel.cz
URL: http://www.glhotel.cz


Hotel Davídek

Trutnov, Horská 140
Hotel Davídek nabízí moderní konferenční prostory s variabilním rozdělením a celkovou kapacitou 100 osob vhodných pro pořádání školení, seminářů, prezentací, teambuildingů a pracovních setkání. Pro menší skupiny je k dispozici salonek s kapacitou 20 osob. V hotelu se dále nachází restaurace s venkovní zahrádkou a sportovní bar s venkovní terasou. Prostory jsou ideální pro pořádání oslav, večírků, rautů, svatebních hostin a dalších společenských akcí.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 63
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál A: 38, Konferenční sál B: 38, Konferenční sál A+B: 100, Jednací salónek: 10, Restaurace: 60, Venkovní zahrádka 20, Fifteen Bar: 40, Venkovní terasa: 80 osob
Kontakt: 730 152 946 / info@hoteldavidek.cz
URL: http://www.hoteldavidek.cz


Interhotel Bohemia

Ústí nad Labem, Mírové náměstí 2442/6
Interhotel Bohemia je tříhvězdičkový hotel situovaný přímo v centru města. V hotelu jsou k dispozici dva salonky a sál pro pořádání seminářů, školení, přednášek, rautů či oslav. Hotel nabízí kvalitní gastronomii, technické vybavení i zajištění doprovodného programu.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 320
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 120, Salonek I: 45, Salonek II: 45, Restaurace: 100
Kontakt: 475 311 111 / info@ihbohemia.com
URL: http://www.ihbohemia.com


Pension a restaurace Zlobice

Zlobice, Zlobice 45
Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kromě moderních ubytovacích kapacit je pension vhodný převážně k realizaci libovolných firemních a soukromých akcí (školení, svatební oslavy, ale i promoce, večírky, menší konference atd.) až do kapacity 150 osob, které je možno zajistit v salonku a společenském sále restaurace.

K příslušenství pensionu patří restaurace (s a možností realizace zabíjaček či grillování), bowling, vinný sklípek, wellness centrum a sportovní zázemí (tenisový kurt, hřiště na minifotbal atd.).

V penzionu Zlobice není důvod zlobit se.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: 30, Velký sál: 150, Vinný sklípek: 16 osob
Kontakt: 724 794 224 / recepce@penzionzlobice.cz
URL: http://www.penzionzlobice.cz


Sportovní a konferenční centrum S-centrum Benešov

Benešov, U Vodárny 2215
S-centrum Benešov je sportovně relaxační centrum v klidném prostředí na okraji Benešova. Vhodná poloha moderního S-centra - 40 km od Prahy a 15 km z dálnice D1 směr Brno, čtyři vybavené konferenční sály, výborné gastro služby Grosso restaurantu a široká škála doplňkových aktivit je hlavní předností areálu, který byl uveden do provozu na podzim 2007.
Kapacita prostor pro akce: 10-100
Kapacita (lůžek): 60
Kapacity jednotlivých prostor: Velký salonek: 90, Malý salonek: 40, A sál: 100, Spinning sál: 20, Salonek S: 30, Restaurant Grosso: 150, Bowling: 50 osob
Kontakt: 317 750 001 / info@scentrum.eu
URL: http://www.scentrum.eu


Hotel a restaurace Třebovický mlýn

Ostrava - Třebovice, Na Heleně 5004/2
Hotel Třebovický mlýn nabízí vhodné prostory pro pořádání konferencí, seminářů, školení či předváděcích akcí. K dispozici je stylový konferenční sál pro cca 180 osob. V hotelu se dále nachází restaurace, dva salonky, vinný sklípek, zimní zahrada a letní zahrada. Akci připravíme na míru včetně zajištění teplé i studené kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 220
Kapacita (lůžek): 32
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 220, Restaurace: 70, Salonek: 16, Staročeský salonek: 35, Vinný sklípek: 14, Zimní zahrada: 16, Zahrada: 200 osob
Kontakt: 733 739 168 / trebovickymlyn@seznam.cz
URL: http://www.trebovickymlyn.cz


Hotel Česká Koruna - firemní akce

Děčín, Masarykovo náměstí 60
Hotel Česká Koruna v Děčíně nabízí 43 pokojů v kategorii STANDARD Class+ a STANDARD Class. Výhodou hotelu je možnost využít dvou multifunkčních konferenčních místností a restaurace či kavárny pro uspořádání firemních, ale i soukromých akcí. Firemní akci Vám zrealizujeme přesně na míru, podle Vašeho přání.

Standartně v naší nabídce můžete najít několik možností coffee breaků, rautů či svatebních tabulí. Oblast Děčínska umožňuje rozsáhlé turistické možnosti, jako je např. návštěva národního parku České Švýcarsko nebo CHKO Labské pískovce.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 86
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 60, Salonek 1: 24, Restaurace: 75 osob
Kontakt: 412 516 104 / info@hotelceskakoruna.cz
URL: http://www.hotelceskakoruna.cz/


Betlémská kaple

Praha 1, Betlémské nám. 4
Betlémská kaple je národní kulturní památkou a prvním kazatelským chrámem v Evropě s více než 590 letou historií. Slavnostní aula je využívána pro pořádání významných společenských a vědeckých akcí. Je zde možno poskytovat i gastronomické služby. Historické prostory Lapidária se nacházejí v suterénu Betlémské kaple. Jsou vhodné k pořádání výstav, vernisáží a kulturních a společenských akcí. Netradiční prostor foyer je vhodný pro menší školení, semináře, rauty, večírky.
Kapacita prostor pro akce: 501-600
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Aula (divadelní usp.): 550, Svatováclavský sál (divadelní usp.): 70, Lapidárium (rautové): 250 osob
Kontakt: 224 248 595 / betlem@suz.cvut.cz
URL: http://www.suz.cvut.cz/ostatni/betlemska-kaple


Masarykova kolej

Praha 6, Thákurova 1
Masarykova kolej se nachází v blízkosti metra A - Dejvická. Je situována blízko historického centra Prahy s výborným spojením na letiště, tedy na ulici Evropská cca 15 minut od letiště Ruzyně. Pro pořádání konferenci je k dispozici - Kongresový sál, Salónek, Galerie. Dále je možné využít velice příjemné prostředí Akademické restaurace s přilehlým salónkem a pro after party je více než vhodné využít Studentský klub. Masarykova kolej nabízí komplexní služby v oblasti ubytování, stravování, cateringu.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 104
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 300, Salonek Kongresového sálu: 100, Galerie kongresového sálu: 70, Akademická restaurace: 200, Salonek akadem. restaurace: 60 osob
Kontakt: 233 051 111 / masaryk@suz.cvut.cz
URL: http://www.masarykovakolej.cz/


HOTEL Drnholec ***

Drnholec, Nám. Svobody 5/8
Hotel Drnholec*** ve známé, na slunce bohaté, vinařské oblasti Mikulovice je typickým anglickým sídlem, kde najdete jednak vhodné pracovní zázemí při vašem firemním jednání a stejně tak prostor k odpočinku v místní krásné přírodě či u sklenice vína v hotelovém baru. Hotelová restaurace je připravena zabezpečit vkusně Vaší soukromou oslavu či firemní večírek. Neváhejte si rezervovat v hotelové restauraci pro vaší akco stůl či za poplatek dokonce celou restauraci. Bar ve stylu anglického pubu s doutníky a whiskey, společně s letní terasou můžou rozhodně zpestřit vaší akci. Další den na vás čeká procházka po krásném okolí, vyjížďka na kolech, návštěva lázní či degustace vín.
Kapacita prostor pro akce: 28 + 56
Kapacita (lůžek): 24
Kapacity jednotlivých prostor: Školící místnost: 20, Malý salónek: 8, Restaurace: 56, Bar: 20, Letní terasa: 20
Kontakt:


Hotel Velveta

Špindlerův mlýn, Labská 110
Hotel Velveta je pro svou příjemnou atmosféru oblíbený k pořádání menších firemních akcí, stmelování pracovních kolektivů a teambuildingu. Organizaci firemních akcí usnadňuje vybavení hotelu, velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky s výhodou využívané pro doplňkový program. Wellness ubytování (Krkonoše) v nekuřáckém hotelu Velveta na okraji Špindlerova Mlýna nabízí nekonečné možnosti trávení volného času. Léčebné a relaxační procedury včetně masáží ve Wellness lázních pomohou najít pocit uvolnění a zdraví. Rodinná a intimní atmosféra našeho ubytovacího zařízení a příjemné prostředí vybízí k pořádání oslav u příležitostí narozenin, promocí a svateb. Hotel je svojí velikostí přesně takový, aby se naši hosté neztráceli v anonymitě neosobních hotelových gigantů.
Kapacita prostor pro akce: 110
Kapacita (lůžek): 60
Kapacity jednotlivých prostor: Stylová restaurace: 110 osob, Zasedací místnost: 30 osob, Možnost firemního jednání přímo v Římských lázní
Kontakt: 499 523 483 / velveta@hotelvelveta.cz
URL: http://www.hotel-krkonose.cz/


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.