LOKACE.CZ : Firemní večírek


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Národní dům na Vinohradech

Praha 2, náměstí Míru 9
Národní dům na Vinohradech, neorenesanční trojkřídlá budova v bezprostřední blízkosti centra města, nabízí k pronájmu tři velké sály a řadu salónků. Tyto reprezentativní prostory dodají Vašim firemním i společenským akcím krásu a styl. Budova byla postavena v době národního obrození a je krásnou ikonou devatenáctého století.

ND na Vinohradech stojí na náměstí Míru, v bezprostřední blízkosti metra. Dopravní dostupnost od letiště je 30 minut, od Hlavního nádraží 10 minut, od hlavních hotelů v Praze 5 - 15 minut. Je zde parkoviště pro dva autobusy nebo 10 osobních aut. ND slouží jako místo k pořádání různých typů akcí ? plesů, konferencí, kongresů, galavečeří, koncertů, firemních akcí, prezentací nových produktů a společenských akcí všeho druhu.
Kapacita prostor pro akce: 30-700
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Majakovského sál: 700, Raisův sál: 350, Balkón Majakovského sálu: 268, Společenský sál: 250, Salónky 10, 11, 14, 15: 30-85 osob
Kontakt: 221 596 230 / obchod@nardum.cz
URL: http://www.nardum.cz/


Restaurant - Pension L-CLUB

Hluboká nad Vltavou, Pražská 274
Penzion L-CLUB je situován na předměstí Hluboké nad Vltavou u mostu přes řeku Vltavu. Zajišťujeme individuální a skupinové pobyty, firemní akce, svatební hostiny a jiné oslavy, pro které disponujeme prostornou restaurací s letní terasou o kapacitě až 100 osob. Pochutnáte si u nás nejen na tradiční české kuchyni, ale i na specialitách mezinárodní kuchyně a to vše za příznivé ceny. Ubytování je poskytováno v hlavní budově s restaurací a v depandanci naproti, kde je sauna, venkovní bazén a pokoj s hydromasážní dvouvanou. Pokoje, hotelového typu, jsou 2 až 4 lůžkové.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 37
Kapacity jednotlivých prostor: Letní restaurace: 100 osob
Kontakt: 602 130 294 / l-club@volny.cz
URL: http://www.lclub.cz/


Apartman Student

Praha 4, Chemická 951
Konferenční místnost škola 36 osob divadlo 60 osob klimatizace, internet, interaktivní stěna Triumph Board s projekcí ozvučení BOSE, Sennheiser šatna možnost občerstvení - coffee break, oběd, večeře
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 35
Kapacity jednotlivých prostor: (Konferenční místnost): uspořádání škola pro 36 osob, divadlo pro 60 osob
Kontakt: 608 777 535 / rezervace@apartmanstudent.cz


Konferenční centrum Lázeňská kolonáda

Poděbrady, Náměstí TGM č.433
Kongresové centrum Lázeňská kolonáda - secesní stavba z roku 1908 - má unikátní polohu v centru lázeňského parku Poděbrad. Centrum nabízí dva víceúčelové, propojitelné sály pro max. 500 osob. V prvním patře objektu se nachází 2 salonky pro 15 a 25 osob. KC má vlastní gastronomické zázemí, proto jsme schopni zajistit od coffee breaků, rautů a banketů i servírovaná jídla a la carte.
Kapacita prostor pro akce: 350
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Koncertní sál: 240, Kongresový sál: 350, Salonek A: 20, Salonek B: 30 osob. Stravování v restauraci Swiss (je součástí objektu) pro 50 osob. Letní amfiteátr pro 400 osob.
Kontakt: 325 606 519 / kaiprova@lazne-podebrady.cz
URL: http://www.lazne-podebrady.cz/kongresy/


Café Louvre - kavárna v Praze

Praha, Národní 22
Café Louvre je kavárna a restaurace v Praze, která disponuje salónky a konferenční místností. Kapacita těchto prostor je až 600 osob při plném využití členitého prostoru galerie a kavárny. K dispozici je zde DLP projektor a projekční plátno. Firma zde může uspořádat jak firemní večírek, tak školení, tiskové konfrence, výstavy apod. Vybrat si můžete pro vaší akci z mnoha druhů jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je profesionalita personálu, který má mnoho zkušenosti s pořádáním firemních akcí.
Kapacita prostor pro akce: 600
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Členitý prostor café a galerie při plném využití: 600 os., největší sál: 200 os., menší salónky: 10 - 80 os.
Kontakt:


Zahradní altán ve Vrátkově

Vrátkov, Vrátkov 26
Zvažujete uspořádat firemní večírek formou příjemného neformálního posezení v útulném prostředí? Pak je pro vás jistě tato masivní zahradní dřevostavba – altán ve Vrátkově ideální příležitostí. Jeho kapacita je až 50 osob a je vybaven masivním dřevěným nábytkem, zděným krbem s roštem až pro 50 steaků a elektrickým roštem pro prasátko. Samozřejmostí je i zajištění profi cateringu, dopravy, parkovacích míst a outdoorových aktivit na přilehlé zahrádce.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kapacita altánu 45 - 50 osob
Kontakt:


Hotel ASTRA ***

Tuchlovice, Srby 184
Hotel ASTRA se nachází v klidném a příjemném prostředí v obci Srby. Je vhodný k uspořádání firemní akce, semináře, školení či firemního večírku. Hotel disponuje konferenčními prostory, učebnami a salónky, ve kterých pro vás hotel zajistí občerstvení. Hotelová restaurace s barem fungující též jako velký sál má kapacitu až 150 míst a připraví pro vás speciality české i zahraniční kuchyně. K dispozici je také salónek s kapacitou 40 osob a atriová restaurace s kapacitou 30 osob. Zejména nově můžou hosté využít altán v zahradě hotelu s ohništěm, s kapacitou až pro 100 osob.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 104
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál=restaurace: 150 osob (vhodný ke školení), 3 x učebna: 30, 30 a 46 osob, 4 x salónek: 8, 10, 10 a 12 osob, venkovní zastřešený altán: 100 osob
Kontakt:


Hotel Tuchlovice

Tuchlovice, Karlovarská 603
Příjemný hotel s kvalitním ubytováním v blízkosti hlavního města Prahy je hotel Tuchlovice. Je jako stvořený k uspořádání firemní akce. V restauraci hotelu můžete uspořádat raut, banket, brunch, i jiný druh gastronomické akce. Zaručena je vysoká uroveň těchto akcí. Kapacita restaurace je 100 míst. Buďte si jisti, že v hotelu Tuchlovice vás čeká kvalitní servis, příjemná atmosféra a výborná česká i mezinárodní kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 251-300
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor: 3 x Konferenční sál : 200 osob, Restaurace: 100 osob ( rozdělena na 2 části)
Kontakt:


Hotel Ráztoka Trojanovice

Fren?tát pod Radho?těm , Trojanovice 364
Hotel Ráztoka byl zrekonstruován v letech 2002 a 2003 a díky rekonstrukci nabízí mnoho možností jak pro odpočinek, tak pro uspořádání firemních akcí jako např. školení, semináře, kongresy, prezentace, firemní večírky, hostiny, rauty aj. K dispozici je zde kongresový sál s kapacitou až 100 míst a salonky s kapacitou 25 a 40 míst. Na vynikajícím obědě či večeři si můžete pochutnat v hotelové restauraci, která nabízí širokou nabídku jak jídel tak nápojů a vín. Vám a vašim klientům, kolegům či obchodním partnerům zaručujeme pohodlí, odpočinek a relax při bowlingu, v sauně, u masáže nebo při sportu. V hotelu Ráztoka budete v těch nejlepších rukou.
Kapacita prostor pro akce: 305
Kapacita (lůžek): 105
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek 1: 25 osob, Salónek 2: 40 osob, Kongresový sál: 100 osob, Restaurace: 70 osob, Venkovní posezení: 70 osob
Kontakt:


Park Inn Ostrava

Ostrava-Moravská Ostrava, Hornopolní 3313/42
Hotel Park Inn Ostrava patří k největším hotelům čtyřhvězdičkové kategorie v Ostravě a okolí a spolu s touto charakteristikou nabízí svým klientům elitní úroveň veškerých nabízených služeb. Stylová restaurace “Bamboo” se 110 místy a rozlohou více než 225 m2 je ideálním místem pro luxusní mezinárodní i tradiční kuchyni . Samozřejmostí je prvotřídní kvalita a delikátní chuť všech připravovaných jídel.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek): 301-350
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Motel Muraty

Vřesina, Vřesina 25
náš podnik Vám poskytne diskrétní prostředí pro intimní a obchodní schůzky pouhých 12 km od centra Ostravy. V restauraci s kapacitou 35 míst zajišťujeme veškeré druhy akcí. Na letní terase s obsluhou pak každý pátek připravujeme grilované pochoutky. Máme širokou nabídku pro náročné při výběru krůtích specialit. Náš personál je připraven splnit "skoro" každé Vaše přání...
Kapacita prostor pro akce: 1-25
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 556 425 777 / jirina@motelmuraty.cz
URL: http://restaurace-pizzerie-kavarna.com/penzion_u_hasicu/


Hotel Terezka

Břeclav, Jana Palacha 22
Propojení klasického prostředí a znamenité kuchyně tviří ideální místo pro Vaše schůzky s obchodnímy partnery a jednání - kruhová restaurace. Dále je připraven salonek..Restaurace slouží k akcím "většího rázu" jakou jsou např. svatby, promoce, semináře.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: restaurace 120, salónek 30,
Kontakt:


Kajetán Bar

Praha 2 - Vinohrady, Bělehradská 44
Kajetán Bar nabízí příjemné posezení s příjemnou muzikou, zahrádka s grilem, Dj akce, stolní fotbálet, šipky, nebo flipr. Místo je velmi dobře dostupné MHD, jak za dne, tak i v nočních hodinách. Zařízení je vhodné pro pořádání soukromých oslav, maturitních večírků, firemních akcí.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 608 435 868 / pavel.franta@seznam.cz
URL: http://www.3klik.cz/info/kajetan-bar


Regina

Praha 10, Konojedská 38
Restaurace je rozdělena do dvou pater spojených atriovým průhledem. Využítí prostorů je rozmanité: svatby, rauty, večírky, koncerty, módní přehlídky, aj. Restaurace Regina také zajistí akoukoli audiovizuální techniku, cofeebreaky, obědy rychlé a jednoduché nebo bohaté a slavnostní. Samozřejmostí jsou i kvalitní tlumočníci a sekretářky. S restaurací Regina budete určitě spokojeni!
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 274 020 150 / hotel@regina.cz
URL: http://www.regina.cz


Hotel Continental - Sevas

Brno-Veveří, Kounicova 680/6
Tříhvězdičkový hotel se nachází v klidné části města, zároveň však v bezprostřední blízkosti centra přibližně 10 minut jízdy autem od areálu BVV. Hotelová restaurace pro podávání snídaní formou švédského stolu s bohatým výběrem studených, teplých pokrmů a nápojů - ideální k uspořádání firemního večírku. Hotel také disponuje sály a salonky pro uspořádání seminářů, školení, kongresů apod.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel ARAMIS****

Praha, Žerotínova 1220/31
Nově zrekonstruovaný hotel Aramis **** nabízí nadstandardní ubytování s velmi příjemnou atmosférou ve 44 pokojích různých velikostí. Vybavení pokojů: sociální zařízení, fén, TV - LCD, SAT, telefon s přímou provolbou, rádio, připojení na internet, sejf a minibar. Hotelová restaurace pojme až 52 osob a je mj. vhodná k uspořádání firemního večírku. Parkování je možné v těsné blízkosti hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 76-100
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hotel Juno

Praha-Strašnice, Štěchovická 2296/2a
Restaurace hotelu JUNO má dvě místnosti – „Staročeskou“ se 120 místy a „Zahradní sál“ se 150 místy. Výběr pokrmů je ze široké nabídky zahraniční a české kuchyně se skvělým českým pivem. Prostředí je vhodné pro skupiny a stejně tak jednotlivce a la carte. V prostředí Staročeské restaurace se podává bufetová snídaně a konají se zde večery s tancem (dle možnosti). Během letních měsíců terasa vybízí k posezení s osvěžujícím koktejlem.
Kapacita prostor pro akce: 301-350
Kapacita (lůžek): 501 a více
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Starozámecká restaurace a penzion pod svatým Václavem

Votice, Kaplířovo nám. 18
Prohlídka našeho zemědělského muzea, půjčovna kol,možnost letu horkovzdušným balónem, čerstvé ryby. Možnost celodeních výletů které vám po dohodě přípravíme na míru.Krásná příroda viz film na www. a po celodení námaze možnost ubytování.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor: 100
Kontakt: 602 694 927 / sevcikvaclav@seznam.cz
URL: http://www.sweb.cz/sevcikvaclav


Domyno restaurant

Praha 4, Novodvorská 1010/14
Restaurace v příjemném prostředí nabízí širokou nabídku piv tuzemských a zahraničních značek, kvalitní alkoholické i nealkoholické nápoje, koktejly, shaky, výborná káva a bohatý výběr moravských i cizokrajných vín. Z jídel pak jistě stojí za zmínku například domácí zvěřinové klobásky, grilovaná žebírka, obří steaky, marinované sýry,apod. Vhodné pro posezení, i akce.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 261 342 507 / domyno@eltodo.cz
URL: http://www.domyno.cz


Hotel Aron

Praha, Žerotínova 1147/39
Hotel Aron nabízí možnost posezení v hotelové restauraci, ve které můžete uspořádat firemní večírek. Vybrat si můžete z kulinářských specialit z české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je rovněž cafe-bar s širokou nabídkou nápojů, kvalitní kávy, čaje i domácích dezertů. Hotel Aron nabízí ubytování v celkem 49 dvolůžkových a jednolůžkových pokojích.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.