LOKACE.CZ : Café Louvre - kavárna v Praze

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Café Louvre - kavárna v Praze

Praha, Národní 22
Café Louvre je kavárna a restaurace v Praze, která disponuje salónky a konferenční místností. Kapacita těchto prostor je až 600 osob při plném využití členitého prostoru galerie a kavárny. K dispozici je zde DLP projektor a projekční plátno. Firma zde může uspořádat jak firemní večírek, tak školení, tiskové konfrence, výstavy apod. Vybrat si můžete pro vaší akci z mnoha druhů jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je profesionalita personálu, který má mnoho zkušenosti s pořádáním firemních akcí.
Kapacita prostor pro akce: 600
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Členitý prostor café a galerie při plném využití: 600 os., největší sál: 200 os., menší salónky: 10 - 80 os.
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, prezentace, seminář, školení, tisková konference, výstava, banket, raut, recepce, ostatní

Kavárna a restaurace Café Louvre se nachází v Praze, Národní 22 a splňuje požadavky jak pro firemní tak pro soukromé a kulturní akce. Uspořádat zde můžete školení, firemní večírky, mítinky, tiskové konference, výstavy, vernisáže a např. křest knihy, CD... atd. Jednotlivé salónky či konferenční místnost pojmou 15 až 200 osob a jsou vybaveny DLP projektorem a projekčním plátnem. Café Louvre je rozdělena i na nekuřáckou část. V kavárně je možnost zapůjčit si šachy či si zahrát kulečník v billiardovém sále s pěti stoly. V letních dnech je možnost posedět na letní terase. Kavárna a resturace nabízí snídaně, obědy a večeře. Vybrat si můžete z tradiční české kuchyně a z malých i lehkých jídel. Samozřejmostí je velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Kavárna byla založena už v roce 1902 a navštívilo jí mnoho slavných osobností jako např. Franz Kafka, Karel Čapek, Albert Einstein a mnoha dalších. Jedná se o kavárnu s dlouhotelou tradicí. Nejnovějším počinem je otevření Galerie Louvre, kde na 400 m2 můžete zhlédnout či zakoupit soudobé české umění. Café Louvre je ideální místo všech vašich schůzek.

Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: ceny pronájmu salónku a konferenční místnosti dle dohody

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
tramvajová zastávka Národní třída (6,9,18,22,23,53,57,58,59), 5 minut pěšky

Služby:
catering, dekorace, kulturní program, ostatní

Vybavení:
telefon, audiotechnika, promítací technika, ostatní
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.