LOKACE.CZ : Pronájem kina a sálu Lucerna

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Pronájem kina a sálu Lucerna

Praha 1, Vodičkova 36
Legendární pražské kino Lucerna, nacházející se ve stejnojmenném pražském Paláci, je nejstarší biograf v nepřetržitém provozu na území naší republiky. Pro Vaše akce jsou k dizpozici následující prostory - Kino: 450 osob, Mramorový sál: 250 osob, Kinokavárna: 250 osob. Od roku 2005 prochází postupně obnovou a modernizací a v současné době nabízí v nádherném secesním sálu projekce až pro 454 diváků. Ti jistě ocení pohodlí nových komfortních sedadel, klimatizaci kinosálu i přilehlé kavárny, možnost z výběru projekce z 35 mm filmu, nové digitální projekce dle standardu DCI, či projekce ve formátu 3D.
Kapacita prostor pro akce: do 2500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kino: 450, Velký sál: 500 - 2500, Mramorový sál: 250, Kinokavárna: 250, Klub Koníček: 44, Kavárna Lucerna: 120, Restaurace Monarchie: 40+5 osob
Kontakt: 224 224 537 / lucerna@lucerna.cz
URL: www.lucerna.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Kinosál je možno pronajmout pro pořádání seminářů, firemních prezentací či konferencí. Ve spolupráci se společností Catering Lucerna, nabízející excelentní cateringové služ by, je samozřejmostí doplnění nabídky o coffeebreak či raut po skončení akce v prostorách kavárny kina nebo Mramorovém sálu Paláce Lucerna.

Prostory kina, Mramorového sálu či kinokavárny lze pronajmout i jednotlivě.

Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Ceny pronájmu kina, Mramorového sálu a kinokavárny dle dohody.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Stanice metra A & B Můstek, tram. č. 3, 9,14, 24 stanice Václavské náměstí

Služby:
Kino Lucerna nabízí prodej dárkových poukázek na vstupenky. Poukázky jsou padesátikorunové, v sadě po deseti, v dárkové obálce a zákazník má možnost libovolně kombinovat jejich použití při platbě za vstupenky s platbou v hotovosti. Pokladna kina přijímá všechny běžné platební karty, poukazky Sodexo, Accor Services a Unišek.

Vybavení:
Projekce 35 mm filmu, digitálních kopií, 3D projekce, projekce z dvd, možnost využití dataprojektorů pro prezentace na plátno kina, instalované titulkovací plátno pro možnost titulkování filmů.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.