LOKACE.CZ : Restaurace na Ostrově - pronájem restaurace v Písku

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Restaurace na Ostrově - pronájem restaurace v Písku

Písek, Na Ostrově 165
Restaurace Na Ostrově se nachází na klidném místě v přírodě (vhodném pro rodiny s dětmi), jen několik minut z centra města Písek. Najdete zde vyníkající steakovou, domácí a staročeskou kuchyni za příjemné ceny, při soukromých akcí možnost zajištění kompletního cateringu. Prostory jsou ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí šitých na míru až pro 160 osob, kdy při rezervaci restaurace a uzavření ostrova se neúčtuje žádné nájemné. Velmi výhodné podmínky nabízí restaurace též pro svatební oslavy a koncerty. Restaurace nabízí nepřeberné možnosti služeb, sportovního vyžití a zábavních atrakcí, od zapůjčení šlapadel, přes skákací hrad až po létající balón. Celý areál je pokrytý Wifi připojením.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kapacita venkovního baru (posezení) : 160 míst (80 pod krytou střechou), Kapacita venkovní terasy restaurace: 30 míst
Kontakt: 777 896 897 / info@restauraceostrov.cz
URL: http://www.restauraceostrov.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: Restaurace a celý areál je přímo jak ušitý pro firemní večírky, venkovní taneční akce, koncerty, svatby, zájezdy, grilování, párty atd. Zahradní párty, Bankety, Svatby, Denní i večerní grilování, Pečení prasete nebo sele apod.SVATEBNÍ DEN:

Restaurace na Ostrově nabízí jedno z nejkrásnějších míst pro Vaší svatbu. Zajistíme vše od A až do Z pro Vaší spokojenost. Neúčtujeme pronájem za uzavření restaurace nebo celého ostrova. Nabízíme Vám možnost rautového způsobu hostiny či formou klasického oběda s pohoštění. Profesionálně připravíme catering, tabule, výzdobu a další sortiment. Pouze u nás můžete slavit od rána až do rána a nikoho nebudete rušit. Možnost zabavit děti na dětských hřištích, trampolínách, skákadlech, lodičkách, šlapadlech, minigolfu atd. – vše bez poplatku. Po celém areálu je zdarma připojení internetu – wifi zóna. Zajistíme kapelu, pronájem limuzíny a další doplňky. Nejsme omezeni kapacitně, svatba pro 100 a více lidí není problém.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Při rezervaci celé restaurace- možnost pronájmu a kompletní uzavření ostrova zdarma.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Ostrov se nachází v centru města Písek.

Služby:
Půjčovna šlapadel, Půjčovna Aquazorbingu, Půjčovna lodiček, Půjčovna minigolfu, Půjčovna petangue, Nafukovací skákací hrad pro děti, Malou i velkou trampolínu, Romantický balkón, Velké zázemí pro maminky s dětmi, Velké dětské hřiště s pískovitěm, Dětské prolézačky a houpačky, Picknick koše, Barmanskou show, Hudební kapela nebo DJ, Diskotéka, Taneční parket, Prezentace vína, Foto a video záznam akce, Tlumočnický servis, Ubytování, Hostesky, mažoretky,tanečnice, Ohňostroje, Pronájem limuzíny

Vybavení:
Zázemí s občerstvením a atrakcemi, Venkovní bar s posezením v přírodě Venkovní wc, Wifi internet zdarma, 2x dětské hřiště, Točená zmrzlina ? pravá česká z Opočna, Venkovní gril, Rautové stoly, Molo pro vodáky apod.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.