LOKACE.CZ : Tower Park Praha - Žižkovská věž

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Tower Park Praha - Žižkovská věž

Praha 3, Mahlerovy sady 1
Vítejte do nejvyšší stavby v Praze (216 m), která nabízí všem zájemcům možnost realizace firemních a společenských akcí, možnost ubytování nebo exlusivní gastronomický zážitek v restauraci, baru či kavárně Oblaca. Restaurace, café a bar Oblaca se nachází v 66m nad zemí a nabízí tak kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na město. Ubytování je možné v 1 designově zařízeném, multifunkčním pokoji v 70 m nad zemí, který je podle potřeby přeměnitelný v luxusní konferenční místnost. V přízemí věže se nachází konferenční centrum až pro 150 osob s moderním vybavením. Samozřejmostí je možnost zajištění cateringu a coffee breaků.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 2
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum: 150, Observatoř: 300, Oblaca restaurant: 180, Exlusivní jednací místnost: 16 osob
Kontakt: 604 519 052 / info@towerpark.cz
URL: http://www.towerpark.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, banket, raut, svatby

Hotel s jedním pokojem to je One room hotel v centru Tower Park. Exlusivní apartmá, v 70 m nad zemí, nabízí pohled na Prahu z ptačí perspektivy. Samotné apartmá je vybaveno opravdu stylovým nábytkem, jako je např. luxusní postel ručně šitá z koňských žíní švédské značky Hästanes. Přírodní materiály použité při zařizování koupelny působí uklidňujícím dojmem a celému prostoru dodávají pocit ještě většího luxusu. V koupelně nechybí kromě vany a sprchového koutu bidet, luxusní froté, kosmetika značky L´occitane, a topné sklo, které příjemně vyhřeje Vaše ručníky.Velkou předností apartmá je také prostorná šatna s velkým zrcadlem a samostatně nastavitelným klimatem.

Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace viz. tel/email.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
TOWER PARK PRAHA se nachází v širším centru Prahy. Od mezinárodního letiště, Letiště Václava Havla, je hotel vzdálen přibližně 30 min. jízdy autem. ONE ROOM HOTEL je však velmi dobře přístupný jakýmkoliv dopravním prostředkem.

Služby:
Kompletní zajištění cateringu či menšího občerstvení do hotelového apartmá či konferenční místnosti, Střežené podzemní parkování, Venkovní parkoviště zdarma, Prádelna, Masáže, Hudba na Vaší akci, sportovní vyžití

Vybavení:
Restaurace OBLACA, Bar OBLACA, Café OBLACA, Kongresové centrum, Observatoř, Recepce, Profesionální minigolfové hřiště v Mahlerových sadech, Zahradní restaurace, V brzké době zde vznikne i hřiště na petanque a v budoucnu také mobilní pódium s hledištěm až pro 500 osob.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.