LOKACE.CZ : Sport a wellness


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Beroun Golf Club

Beroun, Na Veselou 909
Beroun Golf Club je ideálním místem pro pořádání firemních setkání, školení, kongresů, meetingů, prezentací, svateb, oslav a dalších společenských akcí. K dispozici jsou dvě konferenční místnosti s veškerým technickým zázemím a luxusní restaurant Tifannys. Pro Vaše akce připravíme bohatý výběr menu a coffee breaků. Po pracovní akci přijde jistě vhod možnost využití relaxace ve wellness centru, možnost ubytování, nebo golfová hra. To vše nedaleko Prahy a zároveň v příjemném prostředí přírody.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 25
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost I: 60, Konferenční místnost II: 40 osob
Kontakt: 606 506 326 / recepce@golfberoun.cz
URL: http://www.golfberoun.cz


Hotel Praha *****

Praha 6, Sušická 20
HOTEL PRAHA je nově rekonstruovaný unikátní hotel v klidné části Prahy 6 s výhledem na Pražský hrad a krásnou velkou terasou. Hosté Hotelu Praha oceňují tiché a čisté prostředí plné zeleně, stranou od ruchu velkoměsta, ale přesto velice blízko historického a obchodního centra. Hotelový zelený park není jediným místem, kde si můžete odpočinout. Hotel nabízí mnoho možností, kde si můžete zasportovat či zalenošit jako např. bazén, špičkově vybavené fitness centrum a masáže. Nejnovější módní trendy naleznete v kadeřnickém salonu. Postará se o Vás výborně vyškolený personál a poskytne Vám tu nejlepší a nejkvalitnější péči.
Kapacita prostor pro akce: 1070
Kapacita (lůžek): 272
Kapacity jednotlivých prostor: Kinosál: 108-150, Konfereční sál: 80, Banketní salónky A, B, C, D, E: 300, Klubovny 1-3: , Lounge, Foyer
Kontakt:


Státní léčebné lázně karlova Studánka, s.p.

Karlova Studánka, Karlova Studánka 6
LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA se nacházejí v malebném údolí horské říčky Bílá Opava v Jeseníkách, 6 km od nejvyšší hory Pradědu. Klidné lázeňské prostředí je ideálním místem pro pořádání kongresů, školení, prezentací a dalších firemních akcí, jejichž působivost a originalitu zvyšuje možnost relaxace v lázeňském centru (koupele, masáže, zábaly, fitcentrum). Program Vaší akce je možné sestavit přesně na míru (ať už se jedná o uspořádání konferenčních prostor, ubytování či Vaše požadavky na strávení volného času). Ubytovat se zde můžete až v 7 lázeňských budovách, kde se rovněž nachází dostatek konferenčních prostor pro Vaše akce. Zajištění rautu, bufetu či servírovaných jídel v průběhu akce či v celém průběhu dne je rovněž samozřejmostí.
Kapacita prostor pro akce: 70-390 osob
Kapacita (lůžek): 460 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 200, Francouzský sál: 120, Reprezentační sál: 70 osob
Kontakt:


Lázeňský resort Tree of Life

Lázně Bělohrad, Lázeňská 165
Spa resort Tree of Life se nachází v Lázních Bělohrad, v malebném lázeňském městečku nedaleko Jičína, v podhůří Krkonoš. Resort disponuje kompletním zázemím pro vaši firemní a soukromou akci, která zde získá unikátní lázeňskou atmosféru. Lázeňství zde má již stotřicetiletou tradici a zaměřuje se hlavně na léčbu pohybového aparátu. Realizujte u nás kvalitní akci, kterou ocení nejen samotná společnost, ale především její zaměstnanci. Tree of life je krásným místem plným zážitkům. Najdete zde jak dostatečné místo pro ubytování, rozsáhlé vybavení a prostory pro konferenční akce, tak na druhou stranu kvalitní různorodou mezinárodní a domácí gastronomii v místní restauraci. Možnosti trávení volného času se nabízejí v podobě hraní minigolfu, cyklistiky, tenisu a zejména nejrůznějších typů relaxací a wellness procedur.
Kapacita prostor pro akce: 5-180 osob
Kapacita (lůžek): 146 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál ve Spa resortu Tree of Life (Divadelní uspořádání: 150 - 180 osob), Jednací apartmán pro 18 osob, 2 menší salonky pro 8 osob, Sál v hotelu Grand - 100m od resortu (Divadelní uspořádání: 110 osob)
Kontakt:


Wellness Hotel Frymburk****

Frymburk, Frymburk 140
Wellness Hotel Frymburk skýtá i díky svému prostředí u přehrady Lipno mnoho možností k pobavení, odpočinku i sportu – je totiž největším wellness centrem v ČR. Pokud se chcete se svými kolegy, obchodními partnery či klienty odrelaxovat po předešlém firemním setkání můžete využít fitness centrum, aquapark, wellness středisko, multifunkční hriště či se vydat na prohlídku místní přírody. Využití místního zázemí je téměř ideální pro sportovně–relaxační firemní den. Relaxujte zde při masážích, koupelích a lázních, v sauně, bazénu a solné jeskyni. Nechcete-li přijít o vynikající gurmánský zážitek navštivte jednu ze dvou hotelových restaurací.
Kapacita prostor pro akce: 450-500
Kapacita (lůžek): 390
Kapacity jednotlivých prostor: 2 x kongresový sál (70 a 240 osob), 4 x salónek (50, 50, 20 a 15 osob), 2 x restaurace (170 a 60 míst), lobby bar: 60 míst
Kontakt: 380 735 208 / info@hotelfrymburk.cz
URL: http://www.hotelfrymburk.cz


Danubius Hotel Villa Butterfly****

Mariánské lázně, Hlavní 655
Danubius Hotel Villa Butterfly**** se nachází v centru půvabného západočeského města Mariánské Lázně. Hotel je schopen zajistit firemní či jinou soukromou akci ve svém konferenčním salónku Bellevue nebo v King Edward´s Clubu (konferenční mistnost v anglickém stylu), mezi typické akce realizované akce patří: školení a seminář, uzavřené firemní jednání, oslavy a akce spojené se sportovním a kulturním programem a další. Villa Butterfly poskytuje 96 pokojů kategorie superior - z toho 8 apartmánů suite a 1 luxusní apartmá: Jacuzzi vana, sprcha a připojení na internet. Hotelovým výtahem se dostanete z pokoje přímo do jeho wellness centra. Nedílnou součástí hotelu jsou gastronomické služby na vysoké úrovni. V prvním patře hotelu v restauraci La Fontaine jistě oceníte nejen velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, ale také příjemné prostředí a hudební doprovod harfy. Pro stylovou firemní akci lze také využít přilehlou terasu, ze které je výhled do lázeňského parku.
Kapacita prostor pro akce: 170
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál Bellevue: 100 osob, King Edward´s Club: 70 osob, Restaurace La Fontaine.
Kontakt:


Penzion Jája

Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou 31
Penzion Jája se nachází na okraji obce Lipno nad Vltavou a je umístěn v klidném prostřední, přímo v lese. Rekreační středisko se nachází u Lipenské přehrady, kde jsou příhodné přírodní a klimatické podmínky umožňující strávit dovolenou v kteroukoliv roční dobu pro firemní kolektivy, rodiny s dětmi či skupiny přátel. Firmy a jiné skupiny zde můžou najít velmi kvalitní místo pro realizaci sportovních dnů, teambuildingů či jiných zábavních akcí. Celé středisko je umístěno v klidném prostředí přímo u lesa (cca 5 min. chůze na břeh jezera). Nabízí se zde možnost vlastního vaření ve společné kuchyni, zároveň možnost objednávky polopenze nebo jednotlivých večeří a obědů v hotelu, který je vzdálen cca 50 m od penzionu.
Kapacita prostor pro akce: 20
Kapacita (lůžek): 20
Kapacity jednotlivých prostor: Celková kapacita pensionu je 20 osob.
Kontakt:


Hotel Velveta

Špindlerův mlýn, Labská 110
Hotel Velveta je pro svou příjemnou atmosféru oblíbený k pořádání menších firemních akcí, stejně tak soukromých akcí, jako je např. Váš svatební den. Organizaci těchto akcí usnadňuje vybavení hotelu, velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky s výhodou využívané pro doplňkový program. Wellness ubytování (Krkonoše) v nekuřáckém hotelu Velveta na okraji Špindlerova Mlýna nabízí nekonečné možnosti trávení volného času. Léčebné a relaxační procedury včetně masáží ve Wellness lázních Velveta vám pomohou najít pocit uvolnění a zdraví. O Váš svatební den se hotel náležitě postará, v podobě zajištění živé hudby, svatební výzdoby, květin, bezplatného manželského apartmánu apod.
Kapacita prostor pro akce: 110
Kapacita (lůžek): 94
Kapacity jednotlivých prostor: Stylová restaurace: 110 osob, Zasedací místnost: 30 osob, Možnost firemního jednání přímo v Římských lázní
Kontakt: 499 523 483 / velveta@hotelvelveta.cz
URL: http://www.hotel-krkonose.cz/


OREA Wellness Hotel Horizont ****

Železná Ruda, Špičák 126
Firemní akce v OREA Wellness Hotelu Horizont nemusí být jen o práci, ale také o aktivním odpočinku a o zážitcích. Odreagovat se se svými kolegy, obchodními partnery či zaměstnanci můžete při lyžování, na běžkách nebo při toulce přírodou na horském kole. V hotelu můžete také navštívit bazén, whirlpool, saunu, masáže nebo fitness club. Na vaši firemní akci hotel zajistí grilovací párty, banket, recepci, raut, catering v přírodě apod. V OREA Wellness Hotelu Horizont se budou vaši hosté cítit skvěle a vy s nimi.
Kapacita prostor pro akce: 301-350
Kapacita (lůžek): 202
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál : 180 osob, salónky ( 45 + 45 + 20 + 45 osob), externí salónky OREA HOTEL Špičák*** ( 20 + 30 + 30 osob)
Kontakt:


Hotel Ráztoka Trojanovice

,
Hotel Ráztoka se nachází v krásném prostředí Beskydkých hor a je vhodný nejen k firemním prezentacím, seminářům, školením apod., ale rovněž k zábavě a odpočinku s kolegy a obchodními partnery. K dispozici je v hotelu půjčovna lyží a horských kol, zahrát si můžete bowling, stolní tenis či kulečník. Příjemný relax si užijete v hotelové sauně, soláriu nebo při masáži. V okolí hotelu je mnoho zajímavých turistický míst jako např. Pustevny, Frenštát pod Radhoštěm, Čeladná aj.
Kapacita prostor pro akce: 305
Kapacita (lůžek): 105
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek 1: 25 osob, Salónek 2: 40 osob, Kongresový sál: 100 osob, Restaurace: 70 osob, Venkovní posezení: 70 osob
Kontakt:


Klostermannova chata

Modrava, Modrava 4
Klostermannova chata leží v samotném srdci Šumavy, v malebné vesničce Modrava. Ideální místo pro turistiku, cykloturistiku, běžky. Pro chvíle zábavy můžete využít bowling, billiard, stolní tenis, šipky a různé stolní společenské hry.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 604 259 090 / info@klostermannovachata.cz
URL: http://www.klostermannovachata.cz/


BC Harlequin Praha

Praha 2, Vinohradská 25
Billiard club Harlekyn disponuje 16ti španělskými kulečníkovými stoly, výherními automaty i elektronickou ruletou a výbornou klimatizací. Dále je v nabídce možnost televizní videoprojekce na velkém plátnu. Občerstvení zahrnuje teplou i studenou kuchyni a to až do pozdních hodin. K dispozici je rovněž minigolf.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Bluepoint

Praha 8, Zenklova 10/68
Bluepoint je billiardový klub, který disponuje jedenácti kulečníkovými stoly (5 devětiballových, 4 osmiballové a 2 karamboly). Provozovna je i členem billiardového svazu a pořádá mnoho pravidelných turnajů. Dále nabízí klimatizovanou diskotéku, výbornou restauraci s českou a italskou kuchyní, výherní automaty, ruletu, internetovou kavárnu atd.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Bowling Bar Hotel Step

Praha 9, Spojovací 1141
Bowling Bar při Hotelu Step nabízí 3 bowlingové dráhy s elektronickými stavěči značky Vollmer. Součástí herny je kulečník a stolní fotbal. Občerstvení naleznete v baru s kapacitou 45 míst s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, studené i teplé kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Bowling Bar Hotel Step

Praha 9, Spojovací 1141
Bowling Bar při Hotelu Step nabízí 3 bowlingové dráhy s elektronickými stavěči značky Vollmer. Součástí herny je kulečník a stolní fotbal. Občerstvení naleznete v baru s kapacitou 45 míst s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, studené i teplé kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


EQUINOXE BOWLING CENTRE

Praha 5 - Smíchov, Plzeňská 8
Bowlingové centrum v obchodním centru Nový Smíchov nabízí 6 bowlingových drah, coctail bar, internet zdarma, billiard, stolní fotbal, projekci sportovních přenosů a možnosti jiného využití včetně realizace soukromých večírků apod.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Hospůdka lékárna

Ostrava - Výškovice, Výškovická 170
Vítejte v příjemné hospůdce ve dřevě s velkoprojekční televizí, jukeboxem, kulečníkem, šipkami a hracími automaty. Jídlo podáváme formou hotovek s chlebem a knedlíkem.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 596 768 712 / www.e.hermanova@volny.cz


Klub Lennon

Ostrava - Moravská Ostrava, Výstaviště
Vítejte v klubu Lennon, u nás najdete mnoho hudebních zážitku. Specializujeme se na underground, nekomerční hudbu a trochu jiný přístup.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 606 337 521 / sympaticky.deviant@seznam.cz
URL: http://lennon.ov-kluby.net


JRC Club Bowling

Praha 9 - Kyje, Prelátská 12
Bowlingová herna JRC Club Bowling disponuje čtyřmi bowlingovými drahami s automatickým stavěním, závodními parametry od firmy COMAX. Samostatný bar s kapacitou kolem 35 míst nabízí restaurační pohoštění. Dále je zde možnost videoprojekce sportovních pořadů a k zábavě slouží rovněž kulečník, pool, šipky, stolní fotbal, JUKE BOX atd.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Bowling Restaurace Manta

Praha 6 Řepy, Makovského 1342
Bowling Bar Manta v Praze Řepy nabízí 6 profesionálních drah s bezprovázkovými stavěči AMF a nejmodernějším scoringovým systémem QUBICA CONQUEROR BOWLAND X. Ve večerních hodinách jsou dráhy osvětlené systémem GLOW efekt. Dále je k dispozici kromě restaurace a baru také herna s výherními automaty nebo se simulátory aut apod.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Stránky :  1 2 3 4

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.