LOKACE.CZ : Priessnitzovy lázně Jeseník

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Priessnitzovy lázně Jeseník

Jeseník, Priessnitzova 12/299
Priessnitzovy léčebné lázně a.s. se svým unikátním mikroklimatem, nejdéle používanou metodou vodoléčby a řadou dalších přírodních léčebných aktivit navracejících radost ze života jsou ideálním místem pro relaxaci a sportovní pobyty firemních kolektivů či jednotlivců. Pobyt v místních lázní může být plánován v rámci některého lázeňského programu (managerský pobyt, jarní probuzení, aktivní dovolená, lyžařský pobyt..) či zde můžou být jednotlivé relaxační a léčebné procedury propojeny s vaší pracovní firemní akcí - vhodné konferenční prostory se nacházejí v hotelu Slovan, Priessnitz a dalších místních zařízeních. Turistické výlety po jesenické přírodě spojené např. s bylinkovou a perličkovou koupelí a celkovou masáží vašeho těla vás příjemně naladí nejen na místní taneční večírek, ale i do dalších dnů ve vašem každodenním životě.
Kapacita prostor pro akce: 584
Kapacita (lůžek): 490
Kapacity jednotlivých prostor: Zimní zahrada 78 míst, Zrcadlový sál 66 míst, videokavárna Sofie 30 míst, Kongresový sál 400 míst, Cizinecký salónek 10 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, preventivní léčba, zdravotní léčba

Priessnitzovy léčebné lázně a.s. leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu (602 m.n.m.), přibližně 2 km od města Jeseník. Citlivě zasazené lázně do krajiny, obklopené ze 3 stran hřebeny hor a jedním směrem výhledem do polských rovin tak vytvářejí zcela unikátní léčebné podmínky v průběhu celého roku. Priessnitzovy lázně Jeseník disponují kvalitním ubytováním v *** a **** hotelích, stylových penzionech a lázeňských domech (Priessnitz 251 míst, J.Ripper 87 míst, Bezruč 89 míst, Slovan 63 míst). Místní hotely a restaurace mohou také kvalitně posloužit vaší firemní či soukromé akci. Samotný secesní léčebný dům Priessnitz o 3 restauracích zajistí akci až pro 248 osob, pro pořádání menších oslav a firemních večírků je naopak vhodné využít např. prostory Cizineckého salónku či Zimní zahrady spojené s hudební produkcí. Všechny lázeňské ubytovací kapacity jsou zasazeny do klidného prostředí - ideálního pro strávení klidné dovolené doplněné o lázeňské procedury jako jsou: kosmetické procedury, bylinkové, uhličité a perličkové koupele, masáže, různá wellness zařízení, bazén, sauna, permanentní služba lékařů a sester, prodeje suvenýrů a rozsáhlá škála volnočasových aktivit (tenisové kurty, minigolf, víceúčelová hřiště, dětská hřiště, umělé kluziště, lyžařský vlek, půjčovna sportovních potřeb, atp.). Samotné lázně jsou významné především místní prvně doloženou metodou vodoléčby na světě, která je zde v současné chvíli na velmi vysoké úrovni. Pobyt zde je vhodný pro každého. Začínáte-li mít v práci pocit, že se na vás tlačí stěny, utečte jim do jesenické přírody, nechte odpočinout hlavu od stresu, využijte např. energetické masáže hlavy, masáží šíje a zad či bylinkové a perličkové koupele. Cítíte-li naopak, že na Vás přicházejí bolesti kloubů a zad, pak vás jistě uspokojí relaxačně rehabilitační pobyt. Tématické pobyty jsou pro zde pro Vás na posílení vaší duševní a tělesné kondice. Mezi další tématické programy patří “Pobyt pro ženy”, netradiční výuka angličtiny “Brainy” spojená s aktivací mysli a energie pro učení, pobyt pro seniory či jarní a zimní lyžařské pobyty.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 645 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 495 Kč
Informace o cenách: Informace o cenách konferenčních prostor na tel.: +420 584 491 532

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Do města Jeseníku je dobré bus- i vlakové spojení, na které navazuje i linka městského autobusu, vedoucí přímo do areálu lázní.

Služby:
catering, dekorace, hudební program, koupele, kulturní program, odborný program, masáže, ubytování, VIP služby

Vybavení:
telefon, internet, pódium, audiotechnika, osvětlovací technika, promítací technika, různá wellness zařízení, bazén, sauna, rozsáhlá škála volnočasových aktivit (tenisové kurty, minigolf, víceúčelová hřiště, dětská hřiště, umělé kluziště, lyžařský vlek, půjčovna sportovních potřeb, atp.)
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.