LOKACE.CZ : Golf Yacht hotel Praha****

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Golf Yacht hotel Praha****

Praha 8, U Libeňského mostu
Golfyacht nabízí, na svých 2400 m² obytné plochy, vhodné prostory v klidné oáze v centru Prahy pro vaše firemní a soukromé akce s unikátní atmosférou a s exkluzivním servisem. Z naší nabídky můžete využít jednotlivé konfereční prostory s různou kapacitou a bohatou škálou služeb, které rádi přizpůsobíme pro váš firemní večírek či soukromou oslavu: • Captain's Club • Golf Bar • Restaurant golfYacht • Yacht Sun Deck. Unikátní relaxační a sportovní zázemí golfu a jachtingu v Praze se nachází na největší golfové jachtě světa kotvící na Vltavě. Jachta s délkou 80 metrů a originálním designem uvítá na palubě všechny, kteří hledají netradiční prostory, kde je možno akci zpestřit nejen golfem, jachtingem, ale i špičkovou gastronomií ve formě kompletního cateringu nebo luxusního wellness. Ubytování nabízí 34 originálních pokojů v jachetním stylu, včetně devíti luxusních apartmánů.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 66
Kapacity jednotlivých prostor: Captains Club (do 20ti osob), Golf Bar (divadelní sezení 120 osob, školní sezení 50 osob), Restaurant golfYacht (školní sezení 50 osob) Yacht Sun Deck (volná týková paluba o 520m2)
Kontakt: 604 984 975 / vanicek@golfyacht.com
URL: http://www.golfyacht.com
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 1 200 Kč
Cena za den: od 5 000 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, svatby, divadlo, galavečer, koncert, sportovní akce

Indoor golf na golfYacht není jen klasická možnost hry na třech špičkových golfových trenažérech, ale díky ojedinělé kombinaci s venkovním driving range umožňuje návštěvníkům trénovat přímo z Yacht Sun Deck. Rohanský ostrov (délka 300m, šířka 150m): přímo u golfYacht nabízí driving range na Rohanském ostrově 60 odpališť, která se nacházejí po obou jejích stranách a tím umožňují trénink proti slunci i bez, proti větru nebo bez něj. Stejně tak může být při špatném počasí využito 10 zastřešených míst. Provozovatelem DR je Pragolf s.r.o., domovské právo k areálu patří Golf Clubu Marina Praha. Thajské masáže přímo na lodi navrátí Vašemu tělu sílu a energii. Poddejte se jim a nechte se přenést do světa, kde spěch není znám, kde kouzelná hudba dálek dá odpočinout i Vaší mysli. TRADIČNÍ THAJSKÁ masáž (60 / 120 min. 1090,-Kč / 1890,-Kč), THAJSKÁ BYLINNÁ masáž (60 / 120 min. 1390,-Kč / 2290,-Kč), REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU (60 min. 900,-Kč), či využijte některé z \"golfYacht\" masáže, jako jsou: KLASICKÁ MASÁŽ (30 / 60 / 90 min. ~ 500 / 900 / 1300 Kč), HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI(30 / 60 / 90 min. ~ 550 / 1000 / 1400 Kč) apod. Finská sauna a kombinovaná bio sauna. FINSKÁ SAUNA - jistě nejen po sportovní aktivitě přijde vhod pravá Finská suchá sauna. Nabízíme unikátní relaxační zážitek při průměrné teplotě 90 ºC a vy se můžete nechat opájet vůní cedrového dřeva, z něhož je tvořen strop sauny. BIO SAUNA - naše wellness středisko vám také umožní poznat blahodárné účinky bio-sauny, díky níž můžete volit mezi klasickou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Stačí jen nastavit teplotu a danou vlhkost a už si jen užíváte inhalace bylinek nebo nespočetných druhů aromat. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. U nás si můžete vybrat ze 4 vůní: Levandule, Máta, Eukaliptus, Kosodřevina. Přijďte se oprostit od celodenního stresu a napětí, zbavit se únavy a navodit pocit fyzické i psychické rovnováhy Vašeho těla.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1 500 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1 725 Kč
Informace o cenách: Cena ubytování je pouze orientační a mění se podle sezony. Ceny pronájmu prostor jsou vázány na konzumaci, denní hodinu a sezónu. Samotné pronájmy začínají na 1 200 Kč / za 1 hod, ev. 5 000 Kč / za 1 den (Salonek Captains Club).

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
směr na Teplice (na Holešovice) - Hlávkův most - po Bubenském nábřeží - Libeňský most (za mostem do prava)

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, pódium, audiotechnika, komunikační technika, promítací technika, tlumočnická technika, velkoplošná obrazovka
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.