LOKACE.CZ : Vzdělávací a informační centrum Floret

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Vzdělávací a informační centrum Floret

Průhonice, Květnové náměstí 391
Vzdělávací a informační centrum Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských a kulturních akcí,večírků, prezentací, výstav, školení a seminářů. Jedinečná atmosféra prostor v sousedství Průhonického parku a zámku, vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií, pestré menu v různých cenových relacích, snídaně, obědy, večeře, rauty a bufety, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí.
Kapacita prostor pro akce: 350
Kapacita (lůžek): 94
Kapacity jednotlivých prostor: kongresový sál: 350, malý sál: 90, učebna 1: 30, učebna 2: 50 osob
Kontakt: 605 205 988 / kcp@floret.cz
URL: http://www.floret.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, veletrh, výstava, banket, raut, recepce, svatby, divadlo, koncert, sportovní akce

Ubytování :
Hotel Floret nabízí svým hostům kvalitní hotelové ubytování ve standartně vybavených pokojích v sousedství Průhonického zámku a parku. Celkem 47 pokojů – 94 lůžek /+ 14 přistýlek/, ve dvou budovách, některé pokoje mají balkony. Vybavení pokojů: koupelna, sprcha, WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon, lednice, trezor, připojení k internetu. Další služby: bazén, sauna, kosmetika, manikura, pedikura, fitness, prádelna, parkoviště v areálu.

Stravování, večírky, společenské akce:
Vzdělávací a informační centrum Floret nabízí klientům výbornou českou a mezinárodní kuchyni v příjemném prostředí restaurace, návštěvu japonské restaurace – sushi baru, možnost pořádání kongresů, školení, seminářů, výstav, firemních prezentací i kulturních a společenských akcí. Pro vaše akce v našich prostorách připravíme s maximální péčí opravdové gastronomické lahůdky podávané s fantazií. Pestré menu v různých cenových relacích, rauty a bufety, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí, firemní akce, snídaně, obědy, večeře.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace o cenách viz. tel/email

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:


Služby:
Hotel se 47 pokoji, bazén, sauna, kosmetika, manikura, pedikura, fitness, prádelna, parkoviště v areálu, kompletní překladatelské a tlumočnické služby, reprodukovaná i živá hudba, květinová výzdoba, šatna s obsluhou.

Vybavení:
Videoprojekce, TV, flipcharty, zpětné projektory, diaprojektory, dataprojektory, mikrofony, promítací plátna, kopírka, fax, scanner, WI-FI v celém areálu
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.