LOKACE.CZ : Hotel Davídek

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Davídek

Trutnov, Horská 140
Hotel Davídek nabízí moderní konferenční prostory s variabilním rozdělením a celkovou kapacitou 100 osob vhodných pro pořádání školení, seminářů, prezentací, teambuildingů a pracovních setkání. Pro menší skupiny je k dispozici salonek s kapacitou 20 osob. V hotelu se dále nachází restaurace s venkovní zahrádkou a sportovní bar s venkovní terasou. Prostory jsou ideální pro pořádání oslav, večírků, rautů, svatebních hostin a dalších společenských akcí.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 63
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál A: 38, Konferenční sál B: 38, Konferenční sál A+B: 100, Jednací salónek: 10, Restaurace: 60, Venkovní zahrádka 20, Fifteen Bar: 40, Venkovní terasa: 80 osob
Kontakt: 730 152 946 / info@hoteldavidek.cz
URL: http://www.hoteldavidek.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, veletrh, výstava, banket, raut, recepce, svatby, divadlo, koncert, sportovní akce

Ubytování:

Kapacita ubytování: 27 pokojů, 63 lůžek (68 včetně přistýlek) Vybavení pokojů: digitální LED TV s českými i zahraničními programy, bezdrátový přístup na internet, pokojový trezor s možností napájení notebooku.

Ostatní aktivity v objektu:
- 2 venkovní tenisové kurty s povrchem umělá antuka, v zimě kryté přetlakovou halou (alternativně badminton, fotbal, florbal, házená, volejbal) - multifunkční hřiště pro volejbal/ fotbal/nohejbal/ streetball - 2 squashové kurty s posuvnou dělící stěnou - 1 badmintonové hřiště - 2 mobilní badmintonové hřiště - fitness - kardio zóna - wellness vyžití (finská sauna, infrakabina, chrlič a ochlazovací bazén, relaxační místnost, venkovní vířivka, klasické, sportovní a relaxační masáže)


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace o cenách viz. tel/email

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:


Služby:
Zajistíme doprovodné služby: tenisové, squashové a badmintonové turnaje, turnaje ve stolním tenisu, výlet na čtyřkolkách s instruktorem po okolí, grilování, barbecue, degustace vín, teambuildingové aktivity, fotbálek, volejbal ?

Vybavení:
Technické vybavení: vysokorychlostní připojení wi-fi i xADSL, dataprojektory, flipcharty, TV projekce, smartboard, ozvučení, DVD přehrávač, zatemnění
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.