LOKACE.CZ : Zábavný program


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Crazy music club

Plzeň - Roudná, Na Roudné 38
Crazy music club nabízí příjemné posezení v music clubu, možnost oslav narozenin, firemních večírků včetně rautů. Velký výbět nealkoholických a alkoholických nápojů. Šipky a přenosy sportovních utkání přímo na plátně.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 602 151 053 / crazyclub@cbox.cz
URL: http://www.volny.cz/crazyclub/


Herna-Bar Casso

Plzeň, Karla Steinera 13
HernaBar zve k příjemnému posezení, kde se čepuje výborné pivo. Určitě se budete skvěle bavit a to nejen u hracích automatů a při sázení.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 721 473 900 / teroristblade@seznam.cz
URL: http://www2.webpark.cz/casso/


Boomerang Music Club

Ostrava, Stodolní 22
Vítejte v hudebním klubu Boomerang, ročně se zde koná až 120 koncertů. Tento klub, který dýchá hudbou a je kvalitním hudebním zázemím pro všechny milovníky živé hudby, není zaměřen jen na domácí rockové scény, ale také na world music a alternativní křižovatky různých žánrů.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 606 205 550 / boomerang@zulu.cz


Kufr

Plzeň, Nám. Republiky 22
Hudební klub na Nám. republiky. Od středy do soboty pořádá Klub Kufr diskotéky. Vyjímkou není ani živá hudba nebo přenosy sportovních utkání.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 732 331 196 / bar.kufr@atlas.cz


Flintstone's Pub

Ostrava, Stodolní ul. č 20
Nechejte se pozvat Fredem Flintstonem do jeho útulné jeskyně. Zvláště po namáhavé práci v kamenolomu "Slate Rock and Gravel Company" přijde vhod osvěžení v podobě čepovaného moku, některého z 60-ti druhů koktejlů či horké čokolády. Dále pak pořádáme soukromé oslavy, pátky a soboty grilujeme, akce s barmanem, jukebox, jeskyně z kamene a dřeva pro asi 70 pralidiček
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 602 150 652 / hhofos@email.cz
URL: http://www.flintstones-pub.com


Konferenční centrum AV ČR - zámek Liblice

Liblice, Liblice 61
Nově zrekonstruovaný barokní zámek Liblice, jen 40km od Prahy, rád uvítá ve svých reprezentativních prostorech Vaší konferenci, seminář, prezentaci či pracovní setkání. Samozřejmností je kompletní realizace od návrhu programu, produkce až po kvalitní zakončení vaší akce, zcela podle individuálních potřeb a přání. Velkolepé ubytování kategorie*** a konferenční prostory vybavené moderní technologií vám umožní si náležitě užít pracovní akci a po jejím zakončení si dokonale vychutnat další zámecké radovánky (hostina, sport a relax, tanec). Nezapomenutelný se stane zámek zejména pro ty, kteří se zde rozhodnou pro svůj svatební den. Prostory zámku se svým čestným dvorem, zámeckou zahradou a individuálním přístupem zajistí příjemný prožitek tohoto vzácného dne.
Kapacita prostor pro akce: 325
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 101 os, Mramorový sál: 80 os, Akademický salónek: 40 os, Zámecká restaurace: 80 os, Zámecký bar: 24 osob
Kontakt:


Veletrhy Brno

Brno, Výstaviště 1
Společnost Veletrhy Brno, a.s. je nejen organizátorem významných mezinárodních veletrhů a výstav, ale svůj jedinečný areál nabízí i k pronájmu pořadatelům konferencí, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.Ve čtyřech samostatných kongresových komplexech nabízíme moderní konferenční sály pro konání kongresů a konferencí s kapacitou 20 až 2000 osob. Unikátní kongresové centrum pavilonu E tak nabízí jedinečnou variabilitu pro libovolné kongresové prostory. Pořadatelům i těch nejnáročnějších akcí zajistíme odpovídající zázemí. Areál výstaviště nabízí prostory různých velikostí i typů, moderní i historické pro konání nejrůznějších EVENTŮ. V neposlední řadě můžou být prostory využity pro filmové produkce, které zde najdou až 190.000 m2 potenciální volné plochy přeměnitelné ve filmové ateliéry.
Kapacita prostor pro akce: 20-2000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 4 samostatné kongresové komplexy s konferenčnímy sály, salónky o kapacitě od 20 do 2000 osob
Kontakt: 541 152 913 / rent@bvv.cz
URL: http://www.bvv.cz/rent


Stránky :  1 2

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.