LOKACE.CZ : Ubytování pro firmy


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Hotel u Vrátných

Rakovník, V Jamce 2657
Hotel nabízí pro ubytování 25 lůžek, z toho 10 pokojů dvoulůžkových (popř. jednolůžkových) a 1 apartmán po 5 lůžkách.Součástí každého pokoje je sociální zařízení (sprchový kout, WC), televize a satelitní přijímač, minibar s občerstvením, trezor, fén.V komplexu hotelu je stylová restaurace s barem , 1 salonkem, venkovním posezením s obsluhou a špičkovou kuchyní s kapacitou 50 míst.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Pension a Restaurant pod Dračí Skálou

Karlštejn, Karlštejn 130
Restaurace a Penzion se nachází v obci Karlštejn v těsné blízkosti hradu Karlštejn.Restaurace je stylově vybavená. Její kapacita je 120 míst, na terase 100 míst kde je možno se stravovat.Penzion - ubytování v jednom třílůžkovém a dvou dvoulůžkových pokojích + možnost přistýlky. V každém pokoji je úplné sociální zařízení, TV + satelit.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Penzion - Restaurace Bezděkov

Rakovník, Soukupova 1530
7 pokojů, z toho 2 třílůžkové, 4 dvojlůžkové (2x vlastní terasa s vyhlídkou, možnost přistýlky), 1 jednolůžkový, celkem možno ubytovat cca 20 lidí. V každém pokoji vlastní sociální vybavení, TV, SAT, možnost zapůjčení videopřehrávače, sprcha, (vana), též možnost přistýlky.Restaurace: Kapacita 35 míst + venkovní posezení (25 míst) Snídaně, obědy, večeře
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Sportareál Samopše

Samopše, Samopše
v celkem 7 ubytovnách turistického typu s kapacitou 300 lůžek, možnost ubytování ve stanech. V ubytovnách jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, rekonstruované sociální zařízení – společné sprchy, umývárny a WC, klubovna se stolem na stolní tenis a TV se satelitem s možností zapůjčení videa.K dispozici ubytovaným jsou fotbalové hřiště, hřiště na basketbal, 2 volejbalové kurty, atd.
Kapacita prostor pro akce: 351-400
Kapacita (lůžek): 251-300
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Restaurace-Pension "U Hasičů"

Klimkovice, Hýlov 34
Pension vznikl rekonstrukcí budovy, která byla postavena v roce 1971 v rámci tehdejších akcí Z a sloužila jako hasičská zbrojnice...Na jídelníčku máme pochutiny pro gurmány, vegetariány i Vaše ratolesti. K výběru je třeba "Hasičovo tajemství" nebo "Maskovaný hasič".Interiér je řešen v přírodním dřevě. Posezení je kombinováno židlemi a lavicemi.
Kapacita prostor pro akce: 1-25
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek : 30 míst + restaurace a letní terasa ? ?
Kontakt:


Penzion Zámek Bartošovice

Bartošovice, Bartošovice 1
Zámek Bartošovice obklopuje nádherná příroda, která svádí k procházkám po okolí. Ubytování penzionu skýtá 57 míst. Pokoje jsou buď se sociálním zařízením nebo je sociální zařízení společné. Ubytování probíhá v provozní době informačního centra, nutno si v této době vyzvednout klíče.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt:


Penzion Stará celnice Hlučín

Hlučín, Celní 5/ 407
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek): 1-25
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 774 422 384


Hotel Alexandra*** – ubytování v Roztokách

Roztoky u Prahy, Nádražní 1640
Hotel Alexandra*** nabízí realizaci Vašich firemních či jiných soukromých akcí (jako jsou např. svatby) ve spojení s ubytováním v komfortních pokojích v klidném prostředí, jen 10 km od centra Prahy. Do hotelu můžete zavítat klidně jen i na šálek kávy s přáteli či na oběd s obchodními partnery. Firemní jednání je možno realizovat v konferenční místnost s kapacitou 35 osob vybavené flipchartem, LCD televizorem, dataprojektorem, DVD, PC s připojením na internet a promítacím plátnem. Dle Vašich požadavků hotel zajistí doplňkové vybavení či služby a postará se i o cateringové služby pro jakoukoliv akci. Hotel je svou kapacitou, umístěním a vybavením vhodný pro ubytování skupinové klientely, pro kterou poskytuje speciální cenové možnosti.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční místnost: 35 osob, Restaurace: 60 osob, Letní terasa: 40 osob
Kontakt:


Hotel Mas* * * Sezimovo Ústí II

Sezimovo Ústí, náměstí Tomáše Bati 417/12
Hotel Mas*** se nachází na malebném náměstí jihočeského města Sezimovo Ústí, v těsné blízkosti města Tábor. Jeho umístění v centru městečka Sezimovo ústí, v jeho klidném prostředí je pro svou polohou i vybavení ideálním místem jak pro rekreační pobyty, tak i pro kongresovou turistiku, sportovní a vzdělávací kurzy, společenské a rodinné oslavy...Doporučujeme zejména pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a místo odkud je možné podnikat výlety jak pěší nebo na kole do okolní přírody..
Kapacita prostor pro akce: 351-401
Kapacita (lůžek): 101-150
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál : (až 250 osob), 6 x Salónek (35 - 50 osob), Divadelní sál ( 80 osob)
Kontakt:


OÁZA Říčany

Říčany, V Chobotě 2112
OÁZA Říčany je Vaším partnerem v malebném prostředí, v dobré dostupnosti od Prahy (20km), vhodným pro uspořádání kvalitní firemní či soukromé akce na klíč. Nově postavené kongresové centrum, vybavené špičkovou technikou, zajistí hladký a bezproblémový průběh vašeho školení či jiné firemní akce. Prostory lze variabilně uspořádat (až do celkové kapacity 150 osob) a případně zde prezentovat i větší stroje a zařízení vč. osobních automobilů. Oáza Říčany je nejen profesionálním zázemím pro firemní akce, ale také skutečnou oázou pro Váš odpočinek, rozcestník mnoha sportovních a adrenalinových zážitků či romantického i bohatého pohoštění v některé ze 3 restaurací (s venkovní terasou a grilem). Na závěr dne se z ní naopak stane klidné místo pro ubytování v pokojích, hotelového typu, kategorie***.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 74
Kapacity jednotlivých prostor: Variabilní kongresový sál - 1 místnost: 150 os, rozdělení na 2 místnosti: 90 a 42 os, rozdělení na 3 místnosti: 3 x 42 osob
Kontakt:


Hotel Constans****+

Praha 1, Břetislavova 309
Hotel Constans****+ se nachází v samotném centru historické Prahy (přímo pod Pražským Hradem, 10min od Karlova mostu) a nabízí okouzlující prostory pro Vaši návštěvu. Obchodní klientela zde jistě ocení zejména klidné zázemí pro svoje ubytování, variabilní konfereční místnost pro 50 lidí se širokou škálou možností využití, výbornou restauraci, zimní zahradu a lobby bar pro svůj večírek či soukromou oslavu. Prostorné hotelové pokoje a okolní prostředí 3 historických budov, ze kterých hotel vzešel, jsou výzvou k návštěvě pro všechny, kterým není cizí romantické prostředí s nádechem původní doby. Realizace firemní akce či soukromé akce (např. svatebního dne, oslava jubilea..) v hotelu Constans je zárukou úspěchu a skvělého zážitku, doplněného o řadu doprovodných programů či větší gastronomickou akci.
Kapacita prostor pro akce: 60
Kapacita (lůžek): 61
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 36 osob, Zimní zahrada: 20 osob, Konfereční místnost (84 m2), rozestavení: Divadlo 54, škola: 36, ženeva: 28
Kontakt: 234 091 818 / reservation@hotelconstans.cz
URL: http://www.hotelconstans.cz


Hotel Christie****

Praha 1, Nové Město, Vladislavova 20
Hotel Christie**** se nachází v samotném srdci historické Prahy, jen několik kroků od Václavského náměstí. Komfortní ubytování o 135 pokojích či případná návštěva památek Starého či Nového města během několika minut, nejen o tom je hotel Christie****. V samotném hotelu se nachází pro Vaše pracovní a vzdělávací povinnosti konferenční centrum skládající se z meeting room a hotelového atria, jejichž prostory jsou klimatizované a disponují standartním technickým vybavením. Samozřejmostí je zajištění občerstvení během vaší akce (školení, seminář, konferenci apod.) či doprovodného programu (např. okružní jízda Prahou, návštěva divadla apod.).
Kapacita prostor pro akce: cca 300 os.
Kapacita (lůžek): 270
Kapacity jednotlivých prostor: Hotelové restaurace + lobby bar: cca 100 os., zimní zahrada (hotelové atrium) cca 100 os., Meeting room: cca 100 osob
Kontakt:


Zámecký hotel TŘEŠŤ ***

Třešť, Dr. Richtra 234
Zámecký hotel Třešť*** v malebné přírodě, na okraji rozlehlého lesoparku, nabízí kvalitní ubytovací kapacity, které můžou být využity ve spojení s vaší konferenční i vzdělávací akcí. Konferenční prostory nabízejí široké uplatnění pro realizaci konferencí, kongresů, seminářů, přednášek a podobných akcí. K dispozici je především kongresový sál a 7x salónek, kdy je možné propojení místností v rámci jednání v sekcích či společného zasedání. Příjemné prostředí zámecké restaurace a jídelny jsou vhodné k obchodnímu jednání a kvalitnímu gastronomickému zážitku. Další prostory v podobě vinárny s krbem nebo letního posezení s grillem vytvoří příjemný doplněk k vašemu naprostému odreagování. Bezplatné využití apartmánu pro novomanžele a pronájem místnosti pro hostinu je jen dalším krásným zážitkem, který zámecký hotel nabízí.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 111
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční sál: 115 os., Hudební salonek: 42 os., Televizní salónek: 20 os., Zelený salonek: 14 os., Žlutý salonek: 14 os., Depandance salonek I: 36 os., Depandance salonek II: 20 osob
Kontakt:


Penzion U orla

Ostružná, Petříkov 213
Penzion U orla je rodinný penzion v centru lyžařského střediska Petříkov, přímo na úpatí sjezdovek. Je odtud překrásný výhled na panorama jesenických hor.

Penzion je vybaven stylovým nábytkem s centrálním krbem a barem v restauraci a konferenční místností, včetně venkovní terasy. Penzion se nachází na horské cyklostezce a je zároveň střediskem Cyklisti vítáni. V zimním období je pro svou skvělou polohu úžasným místem pro milovníky zimních sportů.
Kapacita prostor pro akce: 50
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 50 (+ jídelna: 50 a terasa: 30 osob), Konferenční místnost: 40 osob
Kontakt: 602 754 541 / flender.m@tiscali.cz
URL: http://uorla.cz/cz/1-hlavni-strana.html


Sportpenzion Pohoda

Plzeň-město, Letkov 180
Sportpenzion Pohoda je ideálním místem pro teambuildingové akce, firemní školení, porady, konference či výjezdní zasedání. Pro tyto účely je připravený salonek s kapacitou 25 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob s technickým zázemím. Vše lze spojit s restaurací, ubytováním či sportovními aktivitami a relaxací ve wellness centru.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: Multifunkční sál: 90, Salonek: 20 osob
Kontakt: 773 140 012 / recepce@sportpenzionpohoda.cz
URL: http://www.sportpenzionpohoda.cz


Stránky :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.