LOKACE.CZ : Lázeňský dům Beethoven a Císařské Lázně

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Lázeňský dům Beethoven a Císařské Lázně

Teplice, Laubeho náměstí 2
Lázeňský dům Beethoven a Císařské Lázně tvoří unikátní komplex budov v centru lázních Teplice v Čechách. V obouch lázeňských zařízeních se nachází značná lůžková kapacita - Beethoven 324 lůžek a Císařský dům 114 lůžek. Obě 2 lázeňské budovy se svým hotelovým vybavením vyhovují nejvyšším nárokům na ubytování firem i soukromých osob. Je zde možnost využít nejrůznější druhy relaxace a léčebných metod. Relaxujte zde s přátely nebo zde zrealizujte relaxační či wellness akci pro vaší firmu, zajístíme však pro Vás např. i firemní školení. Pro skupinovou či indivuální gastronomii je možno využít prostornou jídelnu v domě Beethoven, kde jsou připravovány např. speciální pokrmy dietními sestrami či podávány nejrůznější vybrané salátové pokrmy. Nejstarší lázeňský dům Císařské lázně nabízí velmi špičkové lékařské a diagnostické zařízení s termálním rehabilitačním bazeném a dalšími doplňkovými službami. Komu opravdu záleží na zdraví či se chce v klidu a parádně zrelaxovat, ten Lázně Teplice ihned navštíví.
Kapacita prostor pro akce: 150
Kapacita (lůžek): 324 + 114
Kapacity jednotlivých prostor: Koncertní sál v Lázeňském domě Beethoven 150 míst, Modrý salonek v Lázeňském domě Beethoven 25 míst
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: doplnit Kč
Cena za den: doplnit Kč
Využití pronájmu: Relaxační a ozdravné pobyty, ubytování pro firmy, sport a wellness akce, firemní školení a konference, firemní párty a večírky, soukromé oslavy, taneční akce

Lázeňský dům Beethoven je součástí historického jádra města. Vznikl architektonickým propojením původních lázeňských domů. Leží v klidné části Teplic obklopen rozsáhlými parky. V minulosti zde pobývaly a léčily se slavné osobnosti jako L. van Beethoven, J. W. Goethe, R. Wagner, F. Chopin a další. Lázeňský dům Beethoven je specializován především na léčbu pohybového ústrojí, poúrazové stavy, poškození cév, nervů, kostí a šlach. Doménou léčby v Lázeňském domě Beethoven je naučit člověka správně žít a předcházet chorobám, to vše v souladu s nejnovějšími poznatky světové medicíny. Hlavní léčebnou procedurou jsou zde termální koupele a pohybová léčba pod vodou. Jsou doplněny dalšími formami hydroterapie, elektroléčbou, magnetoterapií, léčebným tělocvikem, plynovými injekcemi, baheními zábaly, akupunkturou a léčbou medikamenty. Součástí lázeňského domu je rehabilitační termální bazén s protiproudy, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami. Novinkou je využití léčby PST ? pulsní signální terapie. Lázeňský dům je rovněž vybaven EKG, rentgenem a veškerým potřebným lékařským a diagnostickým zařízením.

Císařské lázně leží v centru města. V této lázeňské budově se léčil rakouský císař František Josef, na jehož počest byl lázeňský dům pojmenován. Hlavními procedurami jsou: termální koupele, hydroterapie, elektroléčba, kryoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, ruční a podvodní masáže, léčebný tělocvik, akupunktura a pneumopunktura, plynové injekce, léčba medikamenty, bahenní obklady (Mrtvé moře). Hosté mohou rovněž využít termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami. Součástí nově zrekonstruovaného balneoprovozu je i sauna. Součástí Císařských lázní je Klinika CLT. Na klinice se nachází odborná oddělení téměř všech medicínských oborů. Kromě sofistikované lékařské péče jsme pro Vás připravili i specializované programy a služby, které můžete absolvovat během Vašeho lázeňského pobytu. Programy jsou koncipovány tak, aby nijak nenarušovaly čerpání Vašich lázeňských procedur. Zejména se jedná o služby laser centra, screeningové programy (zjištění aktuálního stavu Vašeho zdraví během jednoho dopoledne) a Beauty programy (programy pěstování krásy moderní ženy/moderního muže). Specializované programy i drobná ošetření v laserovém centru lze čerpat i v rámci lázeňského pobytu.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1250 - 1400 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1800 - 1950 Kč
Informace o cenách: Pronájem restaurace Beethoven a jiných prostor pro firemní / soukromou akci je možný dle dohody.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Vzdálenost Praha - Teplice 92 km, po dálnici E 55. Lázeňské domy se nacházejí v centru města, vedle zámku a rybníků.

Služby:

BEETHOVEN: zdarma Wifi připojení či vypůjčení knih v zimní zahradě za recepcí. Možnost úhrady pobytu kreditními kartami VISA, EUROCARD, AMERICAN EXPRESS, Mastercard Maestro, parkoviště, denní bar, solárium, relaxační kabina, kosmetika, pedikúra, fittcentrum, půjčování kol, půjčování koupacích plášťů, zákaznické centrum.

CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ : zdarma Wifi připojení, možnost úhrady pobytu kreditními kartami VISA, EUROCARD, AMERICAN EXPRESS, MASTER CARD, parkoviště, solárium, kadeřnictví, kosmetika, fitness, půjčování koupacích plášťů, kavárna s letní terasou a tancem.


Vybavení:

BEETHOVEN: Pokoje mají sprchu, WC, telefon, chladničku a TV se satelitními programy.

CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ: V budově je umístěna Klinika CLT, vybavená špičkovým lékařským a diagnostickým zařízením, rehabilitační bazén. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, chladničkou, TV se satelitními programy a bezplatným připojením k internetu
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.