LOKACE.CZ : Hotel Alfa 4YOU ***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Alfa 4YOU ***

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách 78
Hotel Alfa se nachází na klidném místě v lyžařském středisku Deštné v Orlických horách. Nabízí se zde výborné zázemí pro rodinné a sportovní pobyty, ale především pro firemní akce jako jsou konference, školení, teambuildingy a jiné společenské akce. Pro účely firemní akce jsou zde 3 jednací místnosti, vybavené prezentační a audio technikou a další prostory jako je restaurace či venkovní terasa. Hotel má 38 velmi kvalitně vybavených pokojů, restauraci s letní terasou, bar, bazén a další sportovní zázemí. Pro venkovní grilování, rauty či jiné zábavní akce je možno využít přilehlý udržovaný travnatý pozemek. Celý objekt hotelu je nekuřácký, pouze je zde vyhrazena jedna speciální místnost pro kuřáky.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 92 + 12
Kapacity jednotlivých prostor: Jednací místnosti: AMOS 1 - 90 míst, AMOS 2 - 40 míst , AMOS 3 - 25 míst (plně vybavené prezentační a audiovizuální technikou) , RESTAURACE - 80 míst , VENKOVNÍ TERASA: 80 míst, VÍCEÚČELOVÝ SÁL: 50 míst
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: 1300 Kč
Využití pronájmu: Firemní školení, semináře, prezentace, konference a další firemní akce. Realizace rautu pro firemní a soukromé akce, slavnostní obědy a večeře, svatby, garden party (venkovní rauty, party stany, živá hudba...atd.), venkovní grilování, opékání nad ohýnkem.

Hotel Alfa nabízí široké možnosti aktivního vyžití od sportovních aktivit až po po relaxační masáže. Mezi hotelové aktivity patří krytý bazén (celoročně vyhřívaný s panoramatickým výhledem na Orlické hory), sauna, fitness, masáže, tenisový kurt ? povrch antuka, hřiště na volejbal/nohejbal ? povrch antuka, ruské kuželky, čtyřkolky, billiard, stolní tenis, el. šipky, šachy, víceúčelová místnost (možné využítí jako klubovny pro děti, cvičební sál a další jiné aktivity) a travnatý udržovaný pozemek.

Aktivity v blízkosti hotelu Alfa: lanové centrum (lanový park s překážkami), sjezd na horských terenních tříkolách, terenní čtyřkolky, terenní koloběžky, půjčovna horských kol, koloběžek, bruslí, umělá lezecká stěna, cvičná fotbalová louka, 7 sjezdovek o různé náročnosti lyžování, hřebčín s projížďkami pro začátečníky i pokročilé, v zimě v okolí upravené lyžařské běžecké trasy.

Pro děti v hotelu Alfa: venkovní koutek s houpačkami, pískovištěm, malým bazénkem na trávníku, trampolína, udržované travnaté pozemky, daleko od hlavní silnice.Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 590 Kč
Informace o cenách: CENA UBYTOVÁNÍ: od 590 Kč / osoba / noc - včetně snídaně formou bufetu. CENA PRONÁJMU PROSTOR: AMOS 1 (90 míst): 2 500,- Kč / den, AMOS 2 (40 míst): 1 600,- Kč / den, AMOS 3 (25 míst): 1 300,- Kč / den, RESTAURACE (80 míst): 5 000,- Kč / den

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Vzdálenost Rychnov nad Kněžnou: 24 km, Hradec Králové: 50km, Praha: 163 km, Liberec: 147 km, Ostrava: 233 km

Služby:
Hotelové parkoviště pro osobní vozy a autobusy ? zdarma, WiFi internet ? zdarma, masáže (na objednávku). Celodenní stravování, vynikající kuchyně s využitím zahraničních zkušeností šéfkuchaře. V obci ? čerpací stanice, pošta, horská služba, bankomaty, zdravotní středisko.

Vybavení:
Všechny jednaní místnosti jsou plně vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou, plátnem, flipcharty a magnetickými tabulemi. Všechny hotelové pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.