LOKACE.CZ : Hotel Šumava Inn

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Šumava Inn

Kvilda, Kvilda 26
Hotel Šumava Inn se nachází v samém srdci Šumavy na Kvildě, kde si můžete nádherně vychutnat nejen svoje chvíle volna, ale i zrealizovat Vaše školení, firemní večírek či jakoukoliv jinou soukromou akci. Nádherná příroda, která hotel obklopuje, Vám dozajista pomůže najít tu správnou harmonii a soustředění. Hotel nenabízí jen klasické ubytování, vždy přináší něco navíc, jsou zde např. připravené pobytové balíčky zajímavých služeb pro děti, novomanžele apod. Hotelová restaurace je velmi oblíbená pro svoje časté tématické akce, jako jsou např. svatomartinské hody, různé zabijačky, velikonoční hody a je rovněž často využívána pro soukromé oslavy, večírky, svatební hostiny apod.. Hotel má dále vlastní, plně vybavenou školící místnost, útulné salónky, dvou až čtyřlůžkové pokoje a komfortní apartmány. Hotelové pokoje jsou velmi prostorné a jsou uzpůsobeny pro pobyt s dětmi. Jejich kapacita je 25 osob, pro větší pobyty je zde možnost využít blízké okolní hotely.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 80
Kapacita (lůžek): 25
Kapacity jednotlivých prostor: Celoročně 2x salónek pro 10-15 osob, v letních měsících sál pro 50 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Firemní večírek, Firemní školení, Firemní rekreace, Sportovní pobyt pro firmy, Sport a wellness, Svatební den, Rodinná rekreace a dovolená, víkendové pobyty, pobytový zájezd.

Restaurace hotelu Šumava Inn je držitelem značky Grand restaurant a nabízí staročeská šumavská jídla, zvěřinu i jídla mezinárodní kuchyně a pravidelně pořádá tématické akce - svatomartinské hody, pravou šumavskou zabijačku, velikonoční hody a mnoho dalšího. Pro Vaši firmu je možno v hotelu zorganizovat školení se zapůjčením technicky plně vybavené školící místnosti o kapacitě minimálně 20 osob a na míru sestavit jídelní lístek na základě Vašich přání a požadavků. Ubytování je možné v osmi dvou až čtyřlůžkových prostorných pokojích (jeden pokoj s bezbariérovým přístupem) a dvou apartmánech. Hotel nabízí dále kvalitně vybavenou recepci poskytující nejrůznější administrativní a pobytové služby. Vedle vybavené recepce je Modrý salónek. Je stylově zařízený jako útulný obýváček s hotelovou knihovnou a společenskými hrami. Jeho útulnost ještě podtrhují velká kachlová kamna. Snídaně se podávají ve žlutém salónku. Vybrat si můžete z bohaté nabídky snídaňového bufetu. V létě můžete posnídat na terase a kochat se pohledem na vycházející slunce a probouzející se okolí Kvildy.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 690 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1380 Kč
Informace o cenách: Ceny pronájmu prostor dle dohody..

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Strakonice - Vimperk - Kvilda (47 km)

Služby:
V recepci jsme Vám plně k dispozici, pomůžeme Vám s čímkoli. Pomůžeme Vám vybrat výlet nebo program, zajistíme kancelářské práce - fax, kopírování a pod. Můžete si zde zakoupit nápoje, sladkosti, hygienické potřeby i suvenýry ze Šumavy. Pokud si budete přát květiny, dort, zajistit oslavu narozenin, jsme zde pro Vás. ZORGANIZUJEME: zapůjčení lyží,nebo kol, lyžařskou školu pro děti, hlídání dětí, jízdu na koních, paintbal, lezení v lanovém parkU, jízda na terénních koloběžkách, offball/zorbing, rafting, skákací boty.

Vybavení:
POKOJE: Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD televizorem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Apartmány nabízejí komfortní ubytování pro čtyři až pět osob a nechybí jim ani vlastní terasa. K zapůjčení jsou pro Vaše nejmenší i dětské postýlky.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.