LOKACE.CZ : Hotel N

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel N

Přímětice, Přímětice 62
Hotel N v okrajové části Znojma se může stát místem, kde najdete ideální místo pro Vaše klidné ubytování či realizaci některé firemní ev. soukromé akce. Hotel je jen 10 min od historického centra, avšak odkloněn od rušné dopravy. Výhodou je také strategická poloha hotelu u rakouských hranic. Specializací hotelu je zajištění školení, prezentací, seminářů a svateb. Ideální uzpůsobení je zde pro společensko-kulturní akce. Nedílnou součástí komplexní nabídky služeb jsou i vhodné prostory pro kongresy či přímo jejich organizace. K dispozici je samozřejmě moderní konferenční technika. Pro všechny hosty se nabízí možnost využití unikátního vinařského sklepa z 18.století, se kterým je hotel přímo propojen.
Kapacita prostor pro akce: do 150 osob
Kapacita (lůžek): 70
Kapacity jednotlivých prostor: Vinárna - 100 osob, restaurace - 60 osob, salonek - 15 osob, salonek - 20 osob, zahrádka - 30 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 250 Kč
Cena za den: 1500 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, galavečer, koncert, ples apod.

REALIZACE AKCÍ

Navštivte hotel N a objevte propojení krásné přírody a historického centra, zajímavých míst a spičkového vína. Jsou zde ideální podmínky pro realizátory všech akcí, od velkých firemních akcí až po drobné rodinné oslavy. V hotelu N a i na dalších místech ve Znojmě najdete především dostatečný počet konferenčních prostor s veškerým důležitým servisem a vybavením. Ve spolupráci se špičkovými moravskými vinařskými odborníky, sklepmistry, sommeliéry či majiteli vinařských firem je možné připravit jakoukoliv zábavu či poučení spojené s tuzemským vínem. Příjemným zpestřením může být zábavně-naučný program Vajnoš Kompetišn Šó – vinařská show pro 3 až 300 účastníků.

UBYTOVÁNÍ:

Vysokou kvalitou ubytování, servisu a přijatelnými cenami, přesně tím se vyznačuje Hotel N. V ceně ubytování je zahrnuta i bohatá snídaně formou švédských stolů. Pro děti do 5 let je možné ubytování v hotelu zdarma. Komfortní a klidné ubytování, dopřávající dostatek kvalitního spánku, bude to na co si rádi vzpomenete. Pro ubytované i ostatní návštěvníky se nabízí velmi výhodný pronájem reprezentačních místností.

SVATBA V HOTELU N

Pro tento významný den Hotel N připravuje velmi exlusivní nabídku od zajištění svatebního menu, aranže, květin, foto a video servisu, hudební produkce, moderátora či dopravu luxusními limuzínami nebo koňským spřežením. Pro novomanžele je samozřejmostí svatební apartmán zdarma. Podobný servis dle přání zákazníka lze zajistit i u jiných slavnostních příležitostí.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 790 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1390 Kč
Informace o cenách: PRONÁJEM PROSTOR hotelu- celodenní: 1.500,- Kč, hodinový: 250,- Kč / hod, CENY UBYTOVÁNÍ - Jednolůžkový pokoj: 790,- Kč / den - Dvoulůžkový pokoj: 1.390,- Kč / den - Třílůžkový pokoj: 2.100,- Kč / den - Čtyřlůžkový pokoj: 2.800,- Kč / den

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Vzdálenosti měst: Brno: 70 km, Vídeň: 95 km, Bratislava: 170 km, Praha: 202 km

Služby:
Catering - nábytek, aranže, jídlo, pití, obsluha. Zajištění kongresové techniky - ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce, plazmové obrazovky, překladatelský servis, prostory a zázemí pro vystavovatele, servis od foto po videoreportáž. Organizační servis, tisky materiálů od pozvánky po závěrečnou zprávu, doprava

Vybavení:
K dispozici je projektor, plátno, PC, plazmové TV, ozvučení, CD, DVD, laserová ukazovátka či internet v kongresových prostorách.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.