LOKACE.CZ : Gröbeho vila (Vila Grébovka)

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Gröbeho vila (Vila Grébovka)

Praha , Havlíčkovy sady 58
Dvoupatrová Vila Grébovka ve stylu italské renesance, vystavěná uprostřed parku Havlíčkovy sady poblíž centru Prahy, nabízí prostory k pořádání vzdělávacích akcí, seminářů, konferencí, koncertů a jiných společenských akcí. Osobitá atmosféra jejích prostor je příhodná jak pro malé, tak i velké kolektivy. Několik zde dostupných školících místností může být zařízeno a uzpůsobeno přesně na míru vaší akce. Celá vila je vybavena internetovým připojením (ADSL + WiFi). Pro účastníky akcí je možnost využít ubytovací kapacitu o 38 lůžkách.
Kapacita prostor pro akce: 100 - 200
Kapacita (lůžek): 38
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 100 osob, Konferenční místnost (A: 40, B: 20, C: 40 a D: 40 osob), Učebna (A: 65, B: 50, C: 50 osob) . Samozřejmostí je možnost zajištění jakéhokoliv jiného uspořádání (kulaté stoly, školní uspořádání atd.)
Kontakt: 602 677 670 / straznikova@ceeli-inst.org
URL: http://ceeliinstitute.org/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: (na vyžádání) Kč
Cena za den: (na vyžádání) Kč
Využití pronájmu: Konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples a jiné akce.

Vila Gröbovka byla původně postavena jako letní sídlo průmyslníka Moritze Gröbeho. Autorem projektu byl Antonín Barvitius, interiéry navrhl Josef Schulz. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších památek české novorenesance z konce 19. století. Fasádu pod střechou budovy zdobí pás fresek s motivy dětí. Vila má v přízemí obrovskou terasu spojenou dvouramenným schodištěm s vinicí sv. Kláry, která byla nedávno obnovena ve svahu pod budovou. Z přízemní terasy je nádherný rozhled na jižní část Prahy. Vila Gröbovka jako součást Havlíčkových sadů byla v letech 2002 – 2007 citlivě zrekonstruována a nyní tak tvoří jednu z nejznamenitějších budov dané lokality, kterou je možno využít k vzdělávání, práci a jiným činnostem.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od (na vyžádání) Kč
Dvojlůžkový pokoj: od (na vyžádání) Kč
Informace o cenách: Informujte se o cenách u pí. Simony Trázníkové, na: straznikova@ceeli-inst.org, 222 520 100

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Výborná dostupnost MHD: Tram 4, 22 (zastávka Krymská), Tram 6, 7, 24 (zastávka Nádraží Vršovice). V blízkosti metro A - Nám. Jiřího z Poděbrad

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby a ostatní

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, kabeláž, pódium, audiotechnika, komunikační technika, osvětlovací technika, promítací technika, tlumočnická technika, velkoplošná obrazovka, hlasovací zařízení, videokonference, ostatní
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.