LOKACE.CZ : HOTEL SUNJARDIN CHATEAU - Zámek Napajedla

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

HOTEL SUNJARDIN CHATEAU - Zámek Napajedla

Napajedla, Zámecká 265
Žijte lepší život......

Vítejte do napajedelského sídla, které je připraveno pohostit Vás svojí jedinečností a nádherným prostředím, jež si hned oblíbíte. Zapomeňte na běžný život, projděte zámeckou branou do světa inspirace, klidu a radosti. Zámek ve stylu francouzského baroka z 18.století je elegantní budova, jehož dominantou je krásný zrcadlový sál (vhodný především pro svatební obřady).

Zámek Napajedla je připraven zorganizovat jakoukoliv Vaší soukromou či firemní akci. Svým prostředím pomůže okouzlit Vaše obchodní partnery, bude motivovat Vaše obchodní zástupce a velmi potěší Vaše zaměstnance. Velký počet inspirativních salónků, historické sály, ale také zámecký park pro teambuildingové aktivity jsou připraveny se co nejlépe postarat o Vaší akci. Veškeré akce v Zámku Napajedla si je možno nechat kompletně zajistit nebo si akci uspořádat zcela samostatně. V zámku můžete hrát golf, vyzkoušet vařit na kurzech vaření a nebo v klidu relaxovat.
Kapacita prostor pro akce: 5 - 350
Kapacita (lůžek): 26
Kapacity jednotlivých prostor: 1.patro (historické sály): kapacita 200 - 250 osob, přízemí: salónky (každý s kapacitou 30 - 40 osob). Zrcadlový sál (108 m2), Holandský salonek (62 m2), Barokní salonek (54 m2), Jídelna (101 m2), Růžový salonek (25 m2), Zelený salonek (20 m2)
Kontakt: 733 643 144 / psotkova@zameknapajedla.cz
URL: http://www.zameknapajedla.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní


FIREMNÍ AKCE:

Jedinečné prostory zámku jsou zde pro vás, kdy je můžete využít pro jedinečnost chvíle, která rozhodne o úspěchu Vašeho produktu, který představujete Vašim obchodním partnerům. Krása zámeckého prostředí jistě pomůže Vašemu úspěchu. Strategická schůzka vedení firmy či řešení některých situací vyžaduje maximální soustředění a inspiraci, nenechte se proto rušit běžným chodem Vaše kancelářského prostředí, přijeďte k nám do některého salónků a iniciujte v sobě nějakou novou kreativní myšlenku v našem působivém prostředí.

Základy úspěšné firmy stojí především na zaměstnancích, potěšte ty Vaše a nabídněte jim ideální podmínky pro školení a studium v našich duchaplných salóncích. Pro veškeré akce, které se konají v zámku nabízíme zámecké prostory k pronájmu: historické sály v prvním patře, salonky a kavárnu v přízemí zámku, zámecký sklep s vinotékou, zámecký park.

SVATBA:

Svatební den na zámku Napajedla, naplní Vaše představy. Prostředí zámku Vás přenese do dob minulých a udělá z Vás prince a princeznu, celý nádherný zrcadlový sál bude jen Váš při svatební obřadu, na tento zážitek nikdy nezapomenete. Ve velkolepém stylu si můžete vychutnat hostinu v zámecké jídelně či v některém místním salónku. Krásné fotografie můžete pro sebe udělat v zámeckém parku či ostatních libovolných prostorách zámku.

UBYTOVÁNÍ:

Zámek Napajedla je krásným "home boutique" hotelem, který je jedinečným svého druhu v České republice. Nabízí ubytování na zámku, který je historickou památkou. Můžete si zde užít klidné chvíle a vychutnat si nic nedělání. V rámci zámeckého hotelu budete ubytováni v prostorách, kde dříve spávala napajedelská šlechta. Více informací zde


Pronájem a ubytování :

Dvojlůžkový pokoj: od 2573 Kč
Informace o cenách: Informujte se o cenách na tel. či emailu.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Brno - Napajedla (silnice E50: Slavkov u Brna - Uherské hradiště - Napajedla 85 km), Olomouc (přes Přerov 58 km), Bratislava 148 km, Vídeň 173 km.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, kabeláž, pódium, audiotechnika, komunikační technika, osvětlovací technika, promítací technika, tlumočnická technika, velkoplošná obrazovka, hlasovací zařízení, videokonference, ostatní
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.