LOKACE.CZ : ALFA RESORT

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

ALFA RESORT

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách 7
Resort Alfa s přátelskou atmosférou se nachází nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Resort poskytuje ničím nerušené a čisté prostředí v krásné přírodě na okraji obce. Je zde tedy velmi vhodné prostředí zejména pro realizace firemních a soukromých akcí, kdy se zde dá ideálně spojit kombinace relaxace v místní přírodě s pracovním vytížením. Pro pracovní dobu se nabízí využití kvalitně vybavených konferenčních místností a restaurace, pro sport a relaxaci je zde zas dostatek sportovního vyžití ať už v okolí nebo samotném hotelu (bazén, sauna, tenisové kurty…). Resort je připraven zabezpečit jakkoliv velkou akci, je zde až 36 různě velkých pokojů a dostatečná konferenční kapacita. Příznačná pro něj je rovněž výtečná a široká nabídka gastronomického vyžití (biopotraviny, vegetariánské jídla, grillování na venkovní terase apod.)
Kapacita prostor pro akce: do 150 osob
Kapacita (lůžek): 105
Kapacity jednotlivých prostor: sál Ámos 1: 110m2 (pro 100 osob), salónek Ámos 2: 61m2 (pro 50 osob), salónek Ámos 3: 48,2 m2 (30 osob), Restaurace: 100 míst
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: 1300 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, sportovní akce, ostatní


Ubytování: Resort nabízí celkem 105 lůžek, které jsou umístěny ve 14-dvoulůžkových pokojích, 5-ti třílůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji, 9 studiích a 7 pokojích s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje mají TV, sprchový kout + sociální zařízení. Wifi je v celém objektu resortu zdarma. Parkoviště zdarma. Prádelna a čistírna. Hotel je nekuřácký s kuřáckým salónkem.

Catering a stravování: Pro vaší akci může být připraven jakýkoliv typ občerstvení (od cofee breaků až po svatební hostinu). Na vyžádání možnost zajištění i vegetariánských jídel nebo biopotravin. Restaurace bude pro vás po domluvě otevřena podle potřeby. Snídaně se podávají ve formě bufetu. Na baru je možná objednávka míchaných nápojů a koktejlů. Degustace vín.

Sportovní vyžití hotelu: Volejbal od 100 Kč/hod, nohejbal od 100 Kč/hod, tenisový kurt od 100 Kč/hod, šipky (kulečník, stolní tenis, petanque) 50 Kč, sauna 150 Kč / osoba (min. 2). Celoročně vyhřívaný bazén, whirpool, masáže dle individuální nabídky. Nabídka okolí hotelu Alfa: Lyžařské středisko cca 2 km od hotelu - 8 sjezdovek. V zimě v okolí upravené běžkařské trasy. Lanové centrum, lezecká stěna cca 1,5 km od hotelu, cyklotrasy, půjčovna horských kol, terénních tříkolek, čtyřkolek a koloběžek, fotbalové hřiště, rybolov, geocaching.. Na objednávku možnost zajistit: Horkovzdušný balón pro vyhlídkové lety, seskoky padákem, střelecké aktivity, paintball, ohňostroj, party stan pro 80 osob (cena za pronájem 9000Kč / den), diskotéku, živou hudbu, taneční vystoupení, rodeo býka i další atrakce.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 690 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1380 Kč
Informace o cenách: sál ÁMOS 1 (90 míst): 2 500,- Kč / den, ÁMOS 2 (40 míst): 1 600,- Kč / den, ÁMOS 3 (25 míst): 1 300,- Kč / den, RESTAURACE (80 míst): 5 000,- Kč / den

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Praha cca 150 km, Brno cca 150 km, Ostrava cca 230 km

Služby:
Wi-fi internet, masáže, parkoviště, catering, ubytování, sportovní akce, zábavný program, konferenční služby

Vybavení:
3x flipchart (170Kč á role), 1x zvuková aparatura (500 Kč á den), 1x plátno 1,5 x 1,5 (250 kč á den), řečnický pult (zdarma), 4x dataprojektor (800 Kč á den), 2x mikrofon (250 Kč á den), Office služby (dle aktuálního ceníku), 1 x ikebana na stůl (1500 Kč á klient). Free Wifi v celém objektu. Další požadované technické vybavení i dekoraci je možné zajistit.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.