LOKACE.CZ : Mamaison Business & Conference Hotel Imperial

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial

Ostrava, Tyršova 6
Hotel upper midscale třídy společnosti Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava se již více než sto let pyšní svými individualizovanými službami, ideální polohou a kuchyní a je jedním z vyhledávaných cílů kongresové turistiky v tomto moravském regionu. Příjemný hotel Imperial se nachází přímo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavních památek, obchodů, restaurací a rušného nočního života. Hotel nabízí specializované služby pro klientelu z oblasti MICE i hosty při krátkodobých a dlouhodobých pobytech. Najdete u nás 151 pokojů, 11 apartmá v různých stylech, 2 restaurace, Bazén, sauna, masážní místnost, Salon krásy a kadeřnický salon, Exkluzivní business zázemí a centrum, 7 všestranně zařízených konferenčních místností (25-238m2) a další služby.
Kapacita prostor pro akce: 300 - 500
Kapacita (lůžek): 292
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 300, Salónek Praha: 78, Atrium: 100, Salonek Budapešť: 80, Salonek Varšava: 12, Salonek Moskva: 12, Salonek Bratislava: 12 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatníUBYTOVÁNÍ
Hotel vyšší střední třídy společnosti Mamaison Business & Conference Hotel Imperial s pohodlím a útulnou atmosféru domova, jako by kouzelně ztělesňoval celou Ostravu. źivé interiéry, které jsou zařízeny množstvím barev, tvarů a materiálů a nabízejí hostům energií nabité, a přitom poklidné místo pobytu. Každý pokoj působí individuálně a prostorně a díky příjemným detailům se ideálně hodí pro delší i krátkodobé pobyty. Rezidenční ubytování je stejně lákavé, s restauracemi, lahodnou bufetovou snídaní, s Relax centrem s bazénem se slanou vodou a saunou i přátelským personálem, který vám zpříjemní váš pobyt. K dispozici je venkovní i podzemní parkování.

GASTRONOMIE
Gurmánská restaurace a příjemná kavárna v Mamaison Business & Conference Hotel Imperial, nabízí řadu tradičních a sofistikovaných pokrmů, které zachutnají každému.

Restaurace Legend
Zde se snoubí překrásné interiéry s exkluzivní kuchyní. V našem menu najdete rozsáhlou nabídku lahodných pokrmů, od teplých a studených předkrmů a polévek až po netradiční hlavní chody a báječné dezerty. Protože používáme pouze nejčerstvější sezonní suroviny doplněné vynikajícími víny, zaručujeme vám, že po ničem jiném už nezatoužíte! Nabídka služeb: živá hra na piano, svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky, promoce. Restaurace Legend otevřena denně od 18.00 do 24.00.

La Brasserie
V Café La Brasserie se příjemná a laskavá atmosféra snoubí s moderním stylem. Kromě lehkých obědů a občerstvení po celý den nabízíme také velký výběr domácích dezertů a sladkých pochoutek.

Catering
Mamaison Business & Conference Hotel Imperial zajiš?uje catering pro všechny typy akcí a soustavně klade důraz na kvalitní, chutné pokrmy a skvělé ingredience.

RELAX CENTRUM
V našem hotelu můžete jako naši hosté zdarma navštívit relaxační centrum. Centrum se nachází v 1. poschodí a najdete v něm bazén se slanou vodou, můžete navštěvovat lekce aerobiku nebo si příjemně zaplavat. Dále nabízíme saunu a relaxační prostor. Můžeme pro vás zařídit rovněž masáže a občerstvení. Relax centrum v Mamaison Business & Conference Hotel Imperial nabízí: Bazén se slanou vodou, Saunu, Relaxační místnost, Masáže.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: info viz. www-stránky hotelu

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Mamaison Business & Conference Hotel Imperial je situován přímo v samotném srdci Ostravy, na začátku pěší zóny.

Služby:
Bezbariérový přístup po celém hotelu, Bazén, masáže a sauna, Terasa, Doprava z letiště a na letiště, Salon krásy a kadeřnický salon, Cateringové a banketové služby, Průvodce městem, Mapy města, Prohlídky města, Skužby concierge, Snídaně, Směnárna, Pokojová služba až do 22. hodiny, Praní prádla, Limuzínový servis, Nekuřácké pokoje na vyžádání, Možnosti stravování v místě, Jsou povoleni domácí mazlíčci, Snadno dostupná veřejná doprava, Pokojová služba, Leštění obuvi, Parkoviště a garáž

Vybavení:
Vysokorychlostní internet, Pokojový trezor, Satelitní TV, Telefon pro přímé volání, Minibar, Vana nebo sprcha, Bezplatný vstup do relaxačního centra, 7 konferenčních místností, WIFI a LAN internet, Exkluzivní zázemí pro MICE a jednání, Garáž, Pokojový minibar, Pokojový trezor
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.