LOKACE.CZ : JAF - Lipno

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

JAF - Lipno

Frymburk, Lojzovy Paseky
Restaurace JAF-Lipno o kapacite 80 míst se nachází přímo v areálu chatového střediska JAf-Lipno. V nabídce jídel je zhruba 60 pokrmů z vepřového, kuřecího, krůtího, hovězího masa a ryb /hotových jídel i minutek/ + předkrmy, zeleninové saláty, přílohy, zmrzlinové poháry a dezerty. Dále nabízíme také nekolik bezmasých a dětských jídel. K pití nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy a čajů. V horkých dnech jistě oceníte také osvěžující nanuky.Restaurace JAF-Lipno je otevřena od měsíce května do konce září. Nově je k dizpozici internetová chata.
Kapacita prostor pro akce: 70
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 70 osob (oddělená místnost pro 20 lidí)
Kontakt: 602 433 899 / info@jaf-lipno.cz
URL: http://www.jaf-lipno.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, sportovní akce

Restaurace JAF-Lipno o kapacite 80 míst se nachází přímo v areálu chatového střediska JAf-Lipno. V nabídce jídel je zhruba 60 pokrmů z vepřového, kuřecího, krůtího, hovězího masa a ryb /hotových jídel i minutek/ + předkrmy, zeleninové saláty, přílohy, zmrzlinové poháry a dezerty. Dále nabízíme také nekolik bezmasých a dětských jídel. K pití nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy a čajů. V horkých dnech jistě oceníte také osvěžující nanuky.Restaurace JAF-Lipno je otevřena od měsíce května do konce září.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od viz. www Kč
Dvojlůžkový pokoj: od viz. www Kč
Informace o cenách: Info o cenách viz. www nebo tel.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
České Budějovice - Český Krumlov - Kájov - Hořice na Šumavě - Černá v Pošumaví (směr Frymburk) - Milná - Posudov - JAF-Lojzovy Paseky ====== Plzeň - Volary - Horní Planá - Hůrka - Černá v Pošumaví (směr Frymburk) - Milná - Posudov - JAF-Lojzovy Paseky

Služby:
koupání 250m, ráj dětí a rybářů, vytápěná restaurace, sportovní vyžití, zapůjčení sportovního vybavení a her (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.). zakoupení rybářských povolenek a suvenýrů. Je zde také sauna a možnost použití pračky, pro milovníky koní je zde k dispozici velká ohrada se zajištěním.

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, audiotechnika, promítací technika, velkoplošná obrazovka
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.