LOKACE.CZ : Activitypark Hotel Všemina - Ubytování pro firmy Zlín

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Activitypark Hotel Všemina - Ubytování pro firmy Zlín

Slušovice, Všemina 300
Activitypark Hotel Všemina se nachází v podhůří Hostýnských a Vizovických vrchů. Od Zlína je vzdálený 15 minut jízdy autem. Tento hotel je vhodný na romantické pobyty, svatební oslavy i firemní akce, semináře, školení a teambuilding. U hotelu se nachází rozsáhlý sportovní areál, ve kterém je k dispozici např. tenis, lanové centrum, bowling, beachvolejball, paintball a jiné.

Hotelový komplex nabízí ubytování v komfortních dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a v rodinných apartmánech. Hosté mohou využít také Wi-Fi připojení zdarma. Tento 3* hotel má kapacitu až 200 hostů. Pro firmy je k dispozici plně vybavené konferenční centrum. Konferenční sál a 3 salónky až pro 400 účastníků.

Hotelová restaurace "Valaška" láká k příjemnému posezení nejenom stále hotelové hosty, ale i náhodné turisty. K večernímu odpočinku a zábavě můžete využít hotelový Sportbar s bowlingem, billiardem, šipkymi nebo stolním fotbálkem. Místní Wellness centrum nabízí řadu relaxačních a ozdravovacích procedur.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 220, Salonek II: 70, Salonek III: 60, Modrý salonek: 40 osob při divadelním uspořádání
Kontakt: 577 116 611 / hotel@vsemina.cz
URL: www.vsemina.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, sportovní akce

POPIS UBYTOVÁNÍ:
8-dvoulůžkových pokojů typu "Lux" - tyto pokoje jsou moderně vybaveny stylovým nábytkem, televizí se satelitem, koupelnou se sprchou a WC.

51-dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky typu "Standard?, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem, zrekonstruovanou koupelnou se sprchou a WC.

8-třílůžkových pokojů typu "Ekonomy? - pokoj jsou vybaveny dřevěným nábytkem, původní koupelnou se sprchou a WC. Pokoje jsou bez televize.

5 Rodinných apartmánů, kde se nachází dvě spací místnosti a obývací pokoj, koupelna s vanou, lednice, dále terasa nebo balkón.

Cena ubytování: 790 Kč/osoba (se snídání, dvojlůžkový pokoj).


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 790 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1580 Kč
Informace o cenách: Cena ubytování: 790 Kč / osoba (se snídání, dvojlů?kový pokoj). Pro informace o cenách pronájmu konferenčních prostor - kontaktujte prosím hotel.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Zlín > Slušovice > Všemina < Liptál < Vsetín,, GPS: 49°17'31.56"N,17°51'46.72"E

Služby:
Hotel nabízí zajištění specifického vybavení podle přání zákazníka. Je zde možnost použití projekční i zvukové techniky, obstarání logistiky a dopravy pro účastníky akce, gastronomické zázemí a uspořádání firemních rautů. Také je zde možnosti objednání kompletního cateringového servis.

Vybavení:
velkoplošné projekční plátno, flipchart, popisovače, CD/DVD přehrávač, kvalitní ozvučení, podpůrné kancelářské vybavení, pódium a televize
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.