LOKACE.CZ : Šiklův mlýn - Hotel Colorado

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Šiklův mlýn - Hotel Colorado

Zvole, Zvole 49
Šiklův mlýn disponuje širokou nabídkou stravovacích a ubytovacích kapacit od tří hvězdičkového hotelu, přes sruby, chatky, mobilní domy a luxusní stany, až po standardní kemp.

Zažijte jedinečnou a opravdu originální firemní akci! Navštivte největší zábavní park v ČR v přírodní lokalitě Českomoravské Vysočiny o rozloze 85 ha. Šiklův mlýn nabízí Westernové městečko se stylovým Saloonem, Mexickou restaurací a Hotelem Colorado Grand***. Dále je zde možnost využít kongresový sál, salónky a další prostory k pronájmu pro Vaší firemní akci. Výjimečností našeho areálu je originální, zábavný a hlavně netradiční doprovodný program, který v takovém rozsahu nikde jinde nenajdete.

Náš personál má s přípravou firemních akcí bohaté zkušenosti a dokáže připravit zcela jedinečný a individuální program, který bude přesně dle Vašich představ. Vytvoříme Vám např. firemní akci na nejrůznější témata jako western, mafie, Mexiko, Havaj, středověk atd. Využít se u nás dají také rozlehlé exteriéry, stylové interiéry i velkokapacitní stan a také například offroadová dráha.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 500
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 100, Červený salonek: 20, Lobby bar: 28, Mexico hall: 450, Saloon: 100, Herna Bonanza: 60, Cafe House: 35, Bar u hrobníka: 25 osob
Kontakt: 607 742 516 / firemky@western.cz
URL: http://www.sikland.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle domluvy Kč
Cena za den: dle domluvy Kč
Využití pronájmu: Konference, Firemní školení, Prezentace, Firemní večírek, Výstava, veletrh, Raut, hostina, Svatební den, Soukromá oslava

UBYTOVÁNÍ:

Areál Šikland Vám nabízím ubytování hned ve dvou zařízeních o celkové kapacitě 200 lůžek. Hotel Colorado Grand*** nabízí 32 pokojů včetně dvou stylových luxusních apartmánů. Sousedící depandance potom 39 ** pokojů. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem. Apartmány mají navíc vířivou vanu a vlastní klimatizaci.

STRAVOVÁNÍ:

Saloon - stylová restaurace s nabídkou tradičních i stylových hotových jídel. Oblíbenou pochoutkou jsou kovbojské fazole. Mexická restaurace - Steaky, salátový bar, mexické speciality. Bufety - Najdete po celém areálu, ty stálé jsou přímo v městečku „Pod věží“, „Union Pacifik“, v indiánské osadě dále je doplňují při mimořádných akcích bufety na aréně, offroad dráze, udírna ve městečku i na aréně a další dle potřeby. Kavárna Cafe House - Stylová kavárnička s příjemným posezením na zahrádce a širokou nabídkou kávy, studených nápojů i koktejlů doplněnou i zákusky, chlebíčky a zmrzlinovými poháry. Central Kemp - Široká nabídka občerstvení, snídaně, prodej základních potravin. Bary - Nejvyhlášenějším je jistě Bar u hrobníka se širokou nabídkou alkoholických nápojů a především oblíbení červi a hrobníkův dech. Hned naproti najdete hernu Bonanzu, která má nabídku rozšířenou o míchané drinky.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace o cenách viz. telefon (email).

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Popis a mapa zde

Služby:
Nabízíme Vám kompletní organizaci firemních akcí přesně podle Vašich požadavků. V areálu Šiklůva mlýna disponujeme kompletním zázemím od kvalitního kongresového zázemí přes catering až po atraktivní možnosti programu a teambuildingu.

Vybavení:
Ozvučení interiérů a exteriérů, Projekce, Velkoplošná obrazovka, Projekční plátna, Tlumočnický servis, Internet, WIFi, Velkoplošný tisk a další dle požadavků.

V blízkosti hotelu se nachází multifunkční hřiště na míčové hry a tenis, stoly na stolní tenis, půjčovnu kol, půjčovnu sportovních a rybářských potřeb. V areálu Šiklandu se také nachází přírodní koupaliště, vybavené barem, slunečníky a lehátky.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.