LOKACE.CZ : PARK HOLIDAY Congress & Wellness Hotel****

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

PARK HOLIDAY Congress & Wellness Hotel****

Praha 10–Benice, Květnového povstání 194
Park Holiday je hotelový, moderně vybavený sportovně-rekreační komplex. Hotelová kapacita činí 47 pokojů, z toho 8 apartmánů. Součástí hotelu je i moderně vybavené kongresové centrum s kapacitou 300 míst. Naše restaurace a bary s vynikající a nekonvenční gastronomií, nabízí to, co náročný host požaduje a očekává. Velmi bohatá nabídka sportovního využití (indoor i outdoor), wellness a lázeňských služeb nabízí hotelovým i kongresovým hostům netradiční způsoby trávení času po náročných školeních a kongresech. Park Holiday je ideálním místem pro team buildingové akce pro vaše zaměstnance či klienty. K dispozici je 200 krytých parkovacích míst.
Kapacita prostor pro akce: 300
Kapacita (lůžek): 100
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 180 os., Salónek 1: 12 os., Salónek 2: 42 os., Salónek 3: 100 os., Club: 44 os.(možnost variabilního uspořádání místností).
Kontakt: 267 268 525 / linda.kralova@parkholiday.cz
URL: http://www.hotelparkholiday.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: služby na míru Kč
Cena za den: 1/2 dne od 1.000,- Kč
Využití pronájmu: Konference, akce pro obchodní partnery, teambuildingy, firemní večírky, prezentace a výstavy produktů, mezinárodní konference, galavečeře a slavností rauty, svatby, BBQ party, rodinné a narozeninové oslavy.

Konferenční místnosti Vám poskytnou prostor dle vašich požadavků a dle účelu akce. Každá z místností je vybavena moderní konferenční technikou, včetně nejmodernější přenosové techniky zpětné projekce. K maximálnímu komfortu v kongresovém sále je k dispozici jednoduchý dotykový panel pro ovládání světla, přenosové techniky, zatemňování v několika blocích, ozvučení a Wi-Fi vysokorychlostní připojení k internetu. Všechny konferenční místnosti jsou klimatizovány a s denním světlem. Po konferenci připravíme tenisové, bowlingové, badmintonové, golfové či jiné turnaje s využitím dalších služeb Parku Holiday. Venkovní areál Parku Holiday o rozloze 15.000m2 poskytne skvělé zázemí i pro teambuildingové aktivity. Po náročném školení, konferenci nebo teambuildingu je možné zrelaxovat prostřednictvím široké nabídky sportů a kompletních wellness lázeňských služeb. Wellness střediska VitalBody a ClubWell. ClubWell je střediskem aktivnějšího odpočinku s bazénem, whirlpoolem, saunou, bio saunou, parní lázní, ochlazovnou s ledovou sprchou a solární loukou. VitalBody nabízí kosmetiku, manikúru, pedikúru, exotické i standardní masáže. EnerGym zóna je fitness cardio centrum s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, squash, spinning, aerobic, pilátes, aquaerobic, dále tenisové in/outdoor kurty, volej/nohejbal, badminton, golfový simulátor, biliard, bowling, stolní tenis, šipky, pétanque zaručí zábavu a hlavně relax. Venkovní Srub je skvělým místem pro grilování a letní firemní i soukromé oslavy, Srub je velmi dobře umístěn hned u venkovních kurtů a pétanque hřiště a stal se tak nedílnou součástí léta.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 2100,- Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 2350,- Kč
Informace o cenách: služby na míru zákazníkům, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme konkrétní nabídku

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Bus č.265 z Depa Hostivař (metro A) do stanice Benice. Bus ze stanice Háje (metro C) s přestupem na Novém náměstí v Uhříněvsi.

Služby:
ubytování 4*, konference, sportovní aktivity (tenis, squash, badminton, biliard, golf, stolní tenis, bowling), cardio fitness a skupinové lekce, Wellness & Spa, teambuilding, svatby a rodinné oslavy, gastronomie a gastronomické akce, parking, babysitting a plavání pro děti, transport, ruční mytí vozidel, vinný archiv, sportovní prodejna

Vybavení:
V celém komplexu je vysokorychlostní internetové připojení zdarma, nejmodernější technické vybavení a klimatizace konferenčních místností, pro sporty a wellness zapůjčujeme kompletní vybavení.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.