LOKACE.CZ : Grandhotel PUPP*****

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Grandhotel PUPP*****

Karlovy Vary, Mírové náměstí 2
Grandhotel Pupp v lázeňském městě Karlovy Vary patří dozajista k nejkrásnějším a nejoblíbenějším hotelům ve střední Evropě. Hotel je situován na velice klidném místě, na okraji pěší zóny, obklopen lázeňskými lesy. Svým návštěvníkům nabízí propojení moderního stylu života s elegancí minulých století. V pokojích Grandhotelu Pupp je kladen velký důraz na vysoký standard komfortu a každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled.

Všech 228 pokojů nabízí komfortně zařízenou koupelnu s vanou a/nebo sprchou, toaletu, k dispozici je fén, župan, pantofle, hotelová kosmetika a doplňky, pokojový trezor, internetové připojení, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, televizor se satelitním příjmem a Pay TV. Tiskárna a fax na požádání.

Na výběr jsou kuřácké a nekuřácké pokoje s velkou postelí typu king nebo oddělenými postelemi twin. Je zajištěn denní úklidový servis včetně večerní služby odestýlání a 24-hodinová pokojová služba. Výběr místního a zahraničního denního tisku na recepci.
Kapacita prostor pro akce: 1200-1250
Kapacita (lůžek): 425
Kapacity jednotlivých prostor: Slavnostní sál: 700 osob, salónek Beethoven I - II - III (8, 20, 20), Chopin I - II (35, 44), Bohemia I - II - III (36, 48, 12), Amadeus: 10, Mattoni: 30 osob - jednotlivé maximální kapacity, možnost propojení salónků
Kontakt: 353 109 631 / reservation@pupp.cz
URL: http://www.pupp.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: festival,firemní akce, galavečer, incentivní turistika, kulturní program, soukromé oslavy, sport a relax, svatby, setkání s přáteli, sportovní akce, taneční akce, teambuilding, zábavný program..

GRANDHOTEL PUPP***** je významnou dominantou krásného města Karlovy Vary. Prestižní budova z 18. století v neobarokním stylu je sídlem hotelu již od roku 1701 a má za sebou skvělou historii, na které se podepsali zde ubytované známé osobnosti z kulturního i politického života. Hotel se nachází v lázeňské části Karlových Varů v blízkosti množství parků, kolonád, lesních chodníků i obchodů.

TYPY POKOJŮ:

POKOJE COMFORT
se vyznačují různorodým stylem a umístěním v rámci hotelu. Rozloha: od 25 m2.
POKOJE SUPERIOR
jsou charakteristické svou prostorností 30-40 m2. Hostům nabízejí luxusně vybavenou koupelnu, balkón a/nebo výhled do parku a na řeku, harmonické místo k příjemnému odpočinku.

Dvoulůžkový pokoj Superior Plus, exkluzivní pokoj v 1. patře hotelu, s krásným výhledem na lázeňskou promenádu. V individuálně zařízených pokojích Vás obklopí nový design hotelu, luxusně vybavená koupelna s vanou a/nebo sprchou a toaletou, fén, hotelová kosmetika, pokojový trezor, internetové připojení v ceně, telefon s přímou volbou, pracovní stůl, minibar, satelitní a Pay TV.

JUNIOR SUITE
překvapí velkou samostatnou ložnicí s přilehlým obývacím prostorem. V individuálně zařízených suitech Vás obklopí tradiční elegance. Rozloha: cca 50 m2. Internetové připojení v ceně.

PREMIER SUITE
s výhledem na lázeňskou promenádu a park je prostorný dvoupokojový suite o rozloze 70 m2 s ložnicí, obývacím pokojem a luxusní mramorovou koupelnou. Téměř všechny Premier Suity mají klimatizaci a balkón. Internetové připojení v ceně.

APARTMÁ: Císařské,Pupp, Beethoven, Dvořák, Goethe Vás ohromí spoustou malých komfortních detailů. Zahrnuje velkou ložnici, stylově zařízený obývací pokoj s původním štukováním a luxusní mramorovou koupelnu. K dispozici je žehlič kalhot, kávovar, DVD přehrávač, klimatizace. Toaleta s bidetem. Rozloha: 70-80 m2. Internetové připojení v ceně.

MEZONETOVÉ APARTMÁ: Becher a Mattoni s romantickou ložnicí a luxusní koupelnou v podkroví nese nádech elegantního aristokratického sídla. Výjimečné apartmá s krásným výhledem na Karlovy Vary nabízí velkou postel typu king, příjemné posezení na pohovce ve spodním obývacím pokoji a dostatečný prostor pro práci u velkého pracovního stolu. K dispozici kávovar. Toaleta s bidetem. Rozloha: 60 m2. Internetové připojení v ceně.

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ předčí očekávání nejnáročnějších hostů. Nabízí luxus a soukromí na ploše 130 m2. V apartmá ve 3. patře hotelu a s překrásným výhledem na Karlovy Vary je prostorná noblesní ložnice, obývací pokoj a exkluzivní mramorová koupelna. Centrálně umístěná elegantní jídelna, zařízená jemným porcelánem české výroby, je připravena hostit společnost osmi osob. Prezidentské apartmá může být rozšířeno o přilehlý pokoj pro hosty. K dispozici je žehlič kalhot, kávovar, faxový přístroj, CD/DVD přehrávač, klimatizace. Toaleta s bidetem. Internetové připojení v ceně.

Nabízeny jsou rovněž kvalitní konferenční služby pro menší a střední firemní akce, které je možno realizovat v dalších 8 zasedacích místností. Přímo v hotelu je řada restaurací, barů a kaváren, nabízející rozsáhlé menu mezinárodní i tradiční české kuchyně: Grand Restaurant, Zrcadlový sál, Café Pupp, Becher´s bar, Becher's Rendez-vous, Café Pupp a Golf Restaurant. Uvolnit se zde můžete při komplexní lázeňské péči či některém relaxačním programu. Pro každého pacienta je sestavován za pomoci odborníků individuální léčebný plán prováděný převážně na základě čistě přírodní léčby. Návštěva -Casino Pupp- je jedinečným zážitkem. Nádherný sál, vysoké stěny zrcadel zakončené impozantním skleněným stropem, atmosféra uchvátí snad každého. Ve volném času je možnost využití vlastního golfového hřiště (18 jamek, 72 par) - golf club s barem a restaurací, ve vzdálenosti 10 min jízdy od hotelu.


Grandhotel Pupp otevřel pro své hosty nové wellness centrum s bazénem a saunami.

Pro celý prostor byly zvoleny moderní materiály dle soudobých trendů a v kontrastu s novobarokní podobou Grandhotelu Pupp. Důraz byl kladen na výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace.

Pupp Royal Spa se rozprostírá na ploše 1300 m2. Ve spodní části se ukrývá sauna, páry, ledová kašna, zážitkové sprchy a relaxační místnost. O poschodí výše se na celé ploše rozprostírá relaxační bazén s rohovými tématickými bazénky a odpočinkové molo.

Vedle hlavního vchodu do Pupp Royal Spa se nachází moderní fitness centrum s kardio trenažéry Life Fitness.

Součástí je exkluzivní Royal Spa Suite s vlastní saunou, whirlpoolem, suchou masážní vanou a dalším masážním lůžkem.

Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa nenajdete jinde na světě.

Do wellness centra je umožněn vstup dětem od 15 let.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 6100 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 7800 Kč
Informace o cenách: Aktuální infomace poskytne: Mgr. Zuzana Ullischová, zuzana.ullischova@pupp.cz, +420 353 109 172

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Grandhotel Pupp se nachází několik minut po pěší zóně ze samotného centra města. Vzdálenost od Prahy 135 km, od Plzně 90 km

Služby:
luxusní ubytování a konferenční prostory, masáže, relaxační a léčebné procedury, komplexní lázeňská péče, relaxační programy, stomatologická péče, sportovní programy (golf, tenis, tématické výlety), thajské masáže

Vybavení:
dataprojektory, diaprojektory, flipcharty, laserová ukazovátka, mikrofony, overhead-projektory, plátna, počítače, video, CD, DVD přehrávače, televizory (úhlopříčka 50, 36 cm), tiskárny, faxy apod.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.